Jump to content

Nie mogę pobierać dem z xbox live


Hell Knight

Recommended Posts

Jak w temacie... Jak prubóję pobrać jakieś demo to wyskakuje informacja "Uprawnienia tego konta nie zezwalają na pobieranie zawartości z tą oceną" Mam wykupionego XBL Gold od niedawna więc jestem zielony w tym temacie :/ Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział co z tym zrobić :P Z góry dzięki za pomoc.

Edited by Hell Knight
Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wygląda na kontrolę rodzicielską - czyli rodzice ustawili ci próg gier w które możesz grać. Chodzi tu o ocene od ilu lat dostęona jest owa gra.

Jeśli mówię źle niech mnie ktoś poprawi.

 

PS. Nie trzeba zakłądać od razu nowego tematu...

Link to comment

No tak... Jak się rejestrowałem podałem moją prawdziwą datę urodzenia bo nie wiedziałem, że tak to będzie wyglądać (mogłem dać se rok więcej i problemu by nie było :P) ale i tak konto założone na rodziców jest moje i ustawiałem żeby można było grać we wszystkie gry i nie było żadnych ograniczeń wiekowych ale to nic nie dało :/

Link to comment

No cóż ja mam podobny problem. Od jakiegoś czasu po prostu konsola odmawia mi pobierania niektórych(mam wrażenie że większości dem) dem. Przy takiej próbie wyskakuje komunikat, że element nie jest dostępny z bieżącej lokalizacji. Dziwne bo jeszcze kilka dni temu mogłem je pobrać:/ Nie mogę np. zassać demka gry "Doom" czy "Buku Sudoku". Ktoś wyjaśni o co może tu chodzić?

 

Aha, konto mam Gold i na UK.

Link to comment
No cóż ja mam podobny problem. Od jakiegoś czasu po prostu konsola odmawia mi pobierania niektórych(mam wrażenie że większości dem) dem. Przy takiej próbie wyskakuje komunikat, że element nie jest dostępny z bieżącej lokalizacji. Dziwne bo jeszcze kilka dni temu mogłem je pobraćconfused.gif Nie mogę np. zassać demka gry "Doom" czy "Buku Sudoku". Ktoś wyjaśni o co może tu chodzić?

 

Aha, konto mam Gold i na UK.

 

Z tego co mi sie wydaje to może być blokada regionalna, ale głowy nie dam sobie obciąć ;p

Miałem tak samo jak ty jak chciałem pobrać mapki do Gears of War.

 

Link to comment

No ja już wiem o co u mnie chodzi :) Nie mogę pobierać dem które są przeznaczone tylko dla dorosłych... i nawet w ustawieniach rodzinnych nic z tym sie nie da zrobić (mogę się mylić ale grzebałem we wszystkich ustawieniach xboxa i nigdzie nie znalazłem opcji która by mi to udostępniła ;/)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.