Skocz do zawartości

Byousoku 5 cm / 5 Centimeters Per Second.


Loki!

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonała Produkcja Makoto Shinkai.

Wspaniała kreska, oprawa dziwek owa i fabuła czynią te anime arcydziełem.

Bohaterowie jak i krajobraz i cała reszta szokują wyglądem.

Tego co widzimy na ekranie nie jesteśmy w stanie w żaden sposób opisać to

trzeba porostu zobaczyć na własne oczy!

Przepiękne krajobrazy aż zapierają dech w piersiach...Coś niesamowitego.

A co do muzyki...Genialne kompozycie Tenmon'a po prostu nie mogą nie przypaść do gustu.

Świetna muzyka Tenmon'a idealnie się akompaniuje z akcja filmu.

"Mix" jego muzyki z tak wspaniała oprawa po prostu szokuje.

A co do samej fabuły i zakończenia... Na pewno was mile zaskoczy.

 

Te anime na mnie wywarło bardzo duże wrażenie i dlatego...

Wg mnie jest to najlepsze anime 2007r. i każdy powinien je obejrzeć.

Makoto Shinkai odwalił kawał świetnej roboty nic tylko oglądać!

 

 

Edytowane przez Loki!
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byousoku 5cm jest owszem ładne, ale niestety zawodzi pod względem fabularnym. Po prostu przedstawiona historyjka mnie kompletnie nie ruszyła, gdyż była zbyt naiwna. Jakby brakowało już Makoto pomysłów i starał się wszystko naciągnąć do granic niemożliwości, aby tylko było jako takie romansidło i pretekst, do pokazania ślicznej animacji.

 

O wiele bardziej polecam Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho - przynajmniej ukazana historia jest o wiele ciekawsza.

Odnośnik do komentarza

Żadne arcydzieło, ale anime niezłe. To co na pewno każdemu musi się spodobać to dopracowana strona wizualna oraz piękna oprawa muzyczna, cała reszta...już niekoniecznie. Przedstawiona historia jest powolna, refleksyjna, bardzo melancholijna . Przynudzająca? To już zależy od widza. Szczątkowe ilości dialogów, częste "zawiechy" i senny klimat nie każdemu przypadnią przecież do gustu. Pewne jest natomiast, że w pewnym momencie zaczyna brakować pomysłów i film zaczyna się troche ciągnąć (jak już słusznie zauważył Suavek). Mi się jednak podobało, lubię takie życiowe filmy.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...