Jump to content

Polcon 2008


barth

Recommended Posts

Słuchajcie jest taka ważna sprawa, w tym roku w moim mieście, czyli w Zielonej Górze organizowany jest największy polski konwent fantastyczny, czyli Polcon. Porozmawiałem z organizatorami i udało mi się od niż wyżulić miejsce na turniej, jak i same nagrody. Mamy zestawik 15-tu monitorów Samsunga (jeden dodatkowy się znajdzie), jakieś 10 konsol i trochę gier. Problem jest taki - konwent trwa od 28 do 31 sierpnia, czyli zjechał się trochę z WCG. Tu wychodzi moja propozycja - możemy sobie zrobić turniej rozgrzewkowy/lan(zależy od ilości ludzi) w czwartek i piątek, zarówno w Halo3 jak i Gyrosy. Jesteście zainteresowani? Jeśli tak to uderzam dalej w poszukiwaniu pozostałych konsol do złożenia zestawu 16-tu konsol i monotorów.

 

btw. wszystko odbędzie się w budynkach Uniwersytetu Zielonogórskiego, więc będzie miejsce na nocleg, z tego co mi wiadomo wstęp na całe targi, jak i turnieje (itd) to 15zł za czwartek i 20zł za piątek.

 

Aha, budżet na nagrody za turniej Halo to 500zł :D

Link to comment
  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie zapominajmy o koszulce.

A tak na serio to podobno cały konwent ma mieć swoją walutę, w której zostanie wypłacona wam nagroda, za tą walutę możecie kupić sobie w sklepiku jakieś gry i pierdoły. Jak dla mnie lepsze byłyby puchary czy coś w ten deseń, no ale co zrobić.

Link to comment
  • 2 weeks later...

W przyszłym roku będzie w Łodzi i najprawdopodobniej tak. Co prawda usłyszałem, że na następnym Polconie turnieje konsolowe ma prowadzić ktoś z Microsoftu, ale słyszałem że koleś który nam to mówił (czyli PR'owiec przyszłorocznej imprezy) sadzi bullshit za bullshitem (z tym, że mam na niego namiar i w odpowiednim momencie odezwę się i zawalczę).

Na bank w czasie studenckich juwenalii (zwanych w Zielonej Górze Bachanaliami) będzie konwent i już mam na nim kącik konsolowy + jakieś nagrody na turnieje.

A jeśli kogoś to interesuje to impreza była niezła, turnieje w Halo3 i Gears of War z powodu braku kabli VGA (w skrócie - jak chcecie żeby kurier odebrał wam skądś paczkę i dostarczył do was to nie zamawiajcie takiej usługi w DHL'u) rozegraliśmy w systemie 2v2. Większości ludzi biorących w nich udział bardzo się podobały, a konsole z zapuszczonym Halo cieszyły się największą popularnością (sorry Cichy ;) ).

Ciekawe jest to, że na samo hasło "turniej" połowa ludzi czekających w kolejce do zagrania robiła "w tył zwrot" i spieprzali z sali, hmmm..., wstyd u ludzi, którzy lubią przebierać się za elfy i krasnoludy? :D

Btw. oprócz Halo i Gyrosów serwowaliśmy non-stop Rock Banda na dwie gitary i headseta (tu ludzie jakoś nie wstydzili się śpiewać), Dragon Ball'a (bo organizatorzy chcieli), demo nowych Star Warsów i kilka gier na Nintendo Wii.

I nam (w sensie mój brat, kuzyn, znajomy i ja - ekipa porządkowa) i organizatorom Polconu, i ludziom odwiedzającym salę (przez 3 dni z jakieś 300+ osób) podobało się.

Przy okazji chciałem podziękować Drzedajowi, Damiasiowi, Razgrizowi i Błażejowi, pomogli bardzo i bez nich chyba by nie wyszło tak dobrze jak wyszło.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.