Skocz do zawartości

Samsung 40 HDready czy Grundig 37 FullHD


Maximmus

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro kupuje w Media Markt LCD... zastanawiam się( i mój portfel) który model kupić...

pierwszy to Samsung LE40S62B

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/235877_komentarze/

drugi Grundig 37-7750 FHD

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/257465_komentarze/

i tylko między tymi dwoma modelami podejme wybór.

 

Atutem Samsunga jest większa przekątna - 40" i popularniejsza marka. Grundig ma znacznie gorszy wygląd zewnetrzny i tylko 37" ale za to jest FullHD.

LCD wykorzystuje do ps3, linuxa i jestem kinomaniakiem.

Jak wszyscy wiemy wiekszośc gier na ps3 jest i raczej bedzie co najwyżej 720p ale już filmy na Bluray to FullHD i pytanie czy ja tą róznice między 1366x766 a 1080p przy 37" calach wogóle zauważe - filmy będe ogladał z kanapy jakieś 2-3 metry od LCD. Pnadto Grundig ma troche lepsze parametry ale w sklepie Samsung wypada chyba lepiej... tylko co z tego jak oni puszczają obraz SD i telewizory są żle wyregulowane.

Jakie są wasze opinie a najlepiej doswiadczenia- proszę o szybko odpowiedz bo jutro juz ide kupić ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozumiem ze chcesz kupic po jakiejs znajomosci, bo nijak nie idzie mi porownac szasunga z grudniem, przynajmniej cenowo stoją na innych półkach. zresztą nie znam ich cen w MM wiec nie wiem ale wg skąpca to szasung za 2200 a grudzien za 3200

 

nie wiem jak ty ale ja bym sie nie bawil w wymiane tv hdready na fullhd, tylko od razu cos porządnego sobie sprawil. jesli kupisz samsunga to pograsz na nim troche ale wymiana na lepszy tv FHD, to tylko kwestia czasu. ciezko jest cos doradzic w tej kwestji bo nie widac alternatyw nie znając progu cenowego.

Odnośnik do komentarza

Już podjełem decyzje... róznica cenowa w MM wynosiła tylko 300zł(2700zł Grundig) i byłem zdecydowany na Grundig... a kupiłem pralke i kuchenke - "życie" (niby że to bardziej racjonalne) :D

Póki mam monitor wytrzymam się a telewizor kupie tak jak planowałem wczesniej - na początku 2009... co moge powiedzieć to czytając fora, Grundig za ten przedział cenowy to chwalony zakup... a ja raczej będe celował w takich przedziałach cenowych bo na SONY żal mi kasy(np. mozna dołozyć do zakupu motorka).

Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

wpadła mi w dłonie gazetka z MM i juz wiem o jakie modele tobie chodzilo. ja z tej promocji zalapalem sie na lodówke za 999 ^_^ i jestem zadowolony a tv kupie tez na poczatku 2009, zbieram na KDL52W4000 ale kto wie moze jak wejdą w pazdzierniku nowe z serii X4500 i W4500 oraz tajemnicza Z4500 (200HZ :o ) to znów będe zbierał to co mi brakuje albo X3500 spadnie cenowo :] ale póki co mam upatrzony i wybrany i tylko isc i kupic a w zasadzie zamówic przez net KDL52W4000 i niech tak zostanie bo czlowiek nigdy nie kupi zadnego TV.

 

 

ehhhh Białystok i te zarobki :(

Odnośnik do komentarza
Z czasem jeszcze klikla tytułow sie pojawi w fullHD(Wardevil?, GOW3?...) ale napewno do gier nie warto kupować... jednak już filmy to napewno standardem za kilka lat będzie fullHD u warto mieć na względzie mistrzostwa oraz olimpiade które najpewniej zaoferują ten standard.

patrzac na film w 720p a 1080p bardzo duzej roznicy nie ma, poza rozdzielczoscia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam . Jezeli chodzi o SAMSUNGA TO JEST TO NAJGORSZY MODEL TEJ MARKI "S". Wiem bo sam mam. Ojciec moj ma "R" i jest o wiele lepszy obraz. Ogólnie klasy telewizorów marki samsung prezentuja sie tak (od najgorszego) S R N M . Teraz wyszly nowe modele (seria A) i polecał bym za tym modelem sie rozgladac, bodajze wersja A656 jest jedna z najmocniejszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...