Jump to content

Co-op Legendary 4 Players


Guest

Recommended Posts

Jak w temacie, potrzebnuch jeszcze dwóch graczy, dwóch jest. Zaczynamy od levelu 3, ale robimy tez 1, bo mi achieva nie zaliczylo lol. Kolega gra rekreacyjnie, ja fan po 2 letniej przerwie, czyt lamimy, ale jakos sie idzie do przodu. Kwestia tez jest czy shostuje 4 graczy, ale nie sadze by byly jakies problemy (down 1000-1200/up 200-400 - zalezy od humoru providera). Jak co to wysylac invitey na Livie do mnie. Piszcie czy macie headsety.

Link to comment
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czaszki mam wszystkie nie trzeba się za bardzo wysilić żeby je zdobyć. W singlu brakuje mi tylko legendary i przechodzenie na pkt. Napisz jakie ci czaszki brakują. Ja w piątek mogę grać od 15.30, bo koło 15 będę dopiero w domu. Jest nas trzech Ja, maciekk no i barth jeśli wyrazi zgodę. :D Brakuje nam czwarta osoba no chyba że Psyko będzie się chciało przechodzić jeszcze raz i przy okazji zdobędzie się czaszki.

Link to comment

Brakuje mi 2 ostatnich czaszek (tych bialych) i chyba jednego terminala, w sumie moge przechodzic jeszcze raz, tylko zeby nikt cut scenek nie przewijal, bo chce w koncu z fabula 3 sie zapoznac xD

Edited by Guest
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.