Skocz do zawartości

Co-op Legendary 4 Players


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra panowie - system dziala. Mam juz co prawda calaka, ale pomoge wam jutro. Ustawiamy w menu konsoli jezyk na ten, ktory znajduje sie na samym dole. Pozniej wchodzimy do matchmakingu, wybieramy ze szukalo po jezyku i startujemy. Wazny jest level - w okolicach dyszki by sie przydal. Odezwijcie sie do mnie via gg (9463475). Wtedy bedzie nam latwiej zgrac wszystko (konferencja). Do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
chcialby ktos przejsc kampanie na legendary? szykuje sie dlugi weekend (przypominam- we wtorek swieto wiec wiekszosc poniedzialek bedzie miala wolny) wiec mozna sobie pograc ;)

 

Chętnie pogram ;) . Możemy zacząć w sobotę, ale po 16-może być? Aha i trzeba by w 4- w kupie raźniej :P

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
chcialby ktos przejsc kampanie na legendary? szykuje sie dlugi weekend (przypominam- we wtorek swieto wiec wiekszosc poniedzialek bedzie miala wolny) wiec mozna sobie pograc ;)

 

Chętnie pogram ;) . Możemy zacząć w sobotę, ale po 16-może być? Aha i trzeba by w 4- w kupie raźniej :P

 

spoko :) mi pasuje

Maciekk tez by byl chetny ale on ma szkole w weekendy wiec musimy cos pomyslec zeby bylo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
chcialby ktos przejsc kampanie na legendary? szykuje sie dlugi weekend (przypominam- we wtorek swieto wiec wiekszosc poniedzialek bedzie miala wolny) wiec mozna sobie pograc ;)

 

Chętnie pogram ;) . Możemy zacząć w sobotę, ale po 16-może być? Aha i trzeba by w 4- w kupie raźniej :P

 

spoko :) mi pasuje

Maciekk tez by byl chetny ale on ma szkole w weekendy wiec musimy cos pomyslec zeby bylo dobrze ;)

 

Spoko. Możemy pykać pod wieczór np. po 20 :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem właśnie halo 3 na Legendary sam, polecam taki tryb rozgrywki bo jest naprawdę ciekawy :)

 

Jeśli ktoś będzie się z tym mierzył to mam takie kilka porad, żeby zaoszczędzić nerwów:

 

- Plasma Pistol jest jak aspiryna, dobry na wszystko ;) Nacharge'owany zastopuje pojazd a i każdemu (no prawie) brutowi zdejmie pancerz, więc potem tylko headshot i po sprawie.

 

- Proponuje nie rushować zbytnio, zwłaszcza pojazdami, bo chociaż checkpointy są częste i gęste to bardzo często są uruchamiane przez określone skrypty, które można przegapić. A nic tak nie wkurza jak cofnięcie się przy takim poziomie o te 10 min.

 

- Przy każdej walce ze scarabami jest możliwość szybkiego ich zniszczenia: a to jakiś żuraw po którym można zeskoczyć, a to z horneta desant. Rozwalanie po kolei każdej z nóg jest trudne i bezsensowne ;)

 

- Jedynym tak naprawdę problematycznym miejscem na które się natknąłem to level Cortana. Flood potrafi zajść za skórę dlatego proponuję po prostu nie walczyć z nim i korzystać z architektury poziomu - poskakać, pobiegać, olać nie strzelać ;) Jeśli już walczymy a krucho u nas z amunicja, to z broni mniej konwencjonalnych polecam dualing z plasma rifle, lub needlera... bo to fajna broń jest jak mawia Paweł ;)

 

 

Z grubsza to tyle. Pozostaje mi życzyć powodzenia ;) Nie jest tak trudno jak się może wydawać :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...