Jump to content

Gregorius

Użytkownicy
 • Posts

  352
 • Joined

 • Last visited

Reputation

84 Exclusive Sony

About Gregorius

 • Birthday 01/22/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • GamerTag:
  FranzMaurer88

Recent Profile Visitors

1449 profile views
 1. Niewiarygodnie głupie rozwiązanie.Jak taki potworek przeszedł odbiór przeciwpożarowy? Komuś chyba wyobraźni zabrakło w tym przypadku.
 2. Gregorius

  Halo Infinite

  Gameplay wygląda niesamowicie,movement po mapie z lekką wprawą i wykorzystaniem umiejętności/perków to będzie poezja.I jeszcze BRka na start. Nic więcej nie potrzeba
 3. Gregorius

  Halo Infinite

  Każdego dnia po dwa sloty czterogodzinne 19-23 oraz 2-6 naszego czasu
 4. Gregorius

  Halo Infinite

  Po co było mieszać w kolorach zbroi skoro od zawsze to było dobre? Teraz wszyscy bigają na szaro z niebieskimi i czerwonymi obwódkami co jest momentami bardzo nieczytelne. Technicznie majstersztyk, jest bardzo szybko i płynnie (gram na XoX) , szybciej niż się spodziewałem. Mapy nieciekawe, rażące przeciętnością i brakiem pomysłu na siebie. Gunplay jak to w Halo - fantastyczny.
 5. Gregorius

  Halo Infinite

  Ja dostałem i to od razu na dwa weekendy
 6. I zaoszczędziłeś pół godzinki. Choćby PRowcy F1 się zesrali to ten format jest póki co porażką.Oprócz tragicznego startu Hamiltona, i kłoptów Gaslyego,na torze nie działo się absolutnie nic a jazda odbywała się po sznurku.
 7. Upodlania Valteriego ciąg dalszy.Po wygranych kwalifikacjach cyk zmiana silnika, i start z końca stawki w Niedzielę Ciekawe jak zachowa się w jutrzejszym sprincie jadąc o nic. https://www.formula1.com/en/latest/article.bottas-takes-p1-in-qualifying-but-is-set-to-start-sundays-italian-gp-from.3yi55U2Ny24Ou2UJjVruWO.html
 8. Co ten Checo odpierdala to nie mam pytań Robert prosto z marszu na plus
 9. Po dwóch godzinach gry podoba mi się to co widzę, i dziś wieczorem wjedzie grubsza sesja. Jeśli chodzi o gameplay to ja tutaj mam luźne skojarzenia ze świetnego Her Story - takie budowanie z okruszków gdzie każdy loop staramy się zagrać inaczej, aby kolejny element układanki wpadł na swoje miejsce. Poza irytującym sterowaniem, skrojonym pod pc, jestem zadowolony z tego co widzę do tej pory.
 10. Gregorius

  Halo Infinite

  Recharge zdecydowanie lepsza na pierwszy rzut oka
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.