Jump to content

Tony Hawk's ProSkater 2


Rafael_Sorel

Recommended Posts

THPS2 to był chyba najbardziej klimatyczny Tony, jakiego widziałem. Klimat, muza, dodanie manuala (wtedy szalałem za tą nowością), rozbudowanie systemu - gra niemalże idealna. Póżniejsze części również mnie wciągnęły, ale nie na tyle, co poczciwa dwójka. Wersja na DC jednak była deczko lepsza od tej z PSX'a (grafika robi swoje).

Link to comment
 • 1 month later...

Dla mnie też najlepsza część. Miałem zrobione wszystkie levele na maxa, razem z postaciami i gapami (za to dostawało się Private Carerę w bikini). Jak dla mnie najlepszą planszą był Hangar, brało się Spidey'go i biło się rekordy:P

 

Tak a'propos największy mnożnik combo w THPS2 na PSX to 28,5...większego mnożnika nie wykręcisz...

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 9 months later...

GRA JEST ŚWIETNA.

 

Mam dwa pytania.

 

1) Czy ktoś grał w remake na X-boxa pt. TH PS 2 X?

2) Czy ktoś grał w demko gry z planszą w Marsylii a później odpalił pełną grę i stwierdził, że pełna gra wygląda nieco gorzej od tego co było w demku?

 

Pamiętam, że demko wyglądało prze-śli-cznie, a rzeczony poziom w pełnej wersji wyglądał już standardowo, na poziomie TH (nadal ślicznie, ale nie tak jak w demku).

Link to comment

Tony Hawk's Pro Skater 2x zostało wydane na konsolę Xbox. Gra ta łączyła dwie pierwsze części serii ? Tony Hawk's Pro Skater i Tony Hawk's Pro Skater 2. Dodatkowo zawierała nowe misje i poziomy wraz z poprawioną grafiką.

 

Potwierdzam co napisali na wiki :). Jeden z lepszych "exow" na starego Xa bo jako jedyna konsola po Ngeju gra zawiera THPS1

Edited by Scorp1on
Link to comment
 • 3 months later...
 • 2 weeks later...
 • 1 year later...

3,8 bańki w hangarze . Przez dwa miesiące wszystkie rekordy na każdej planszy w PSX-E były moje, ale przestałem grać i mnie z czasem poprzebijali. Nieźle (pipi)iłem, że nie wysłałem ich do szmatławca.

Dwójka najlepszy Tonek, bez dyskusji, szkoda że seria padła...

 • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.