Jump to content

Bzduras

Senior Member
 • Posts

  8341
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Bzduras last won the day on May 17

Bzduras had the most liked content!

Reputation

4917 Diamentowy Pies

About Bzduras

 • Birthday 08/12/1989

Informacje o profilu

 • Member Title
  Son of Sparda
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • GamerTag:
  Bzduras
 • PSN ID:
  Bzduras
 • Nintendo ID:
  Bzduras: SW-0340-1624-1926
 • Steam ID:
  bzduras

Recent Profile Visitors

11032 profile views
 1. Strzeliłem sobie lot z Tokio do Kyoto, włączyłem real time i real weather i okurła Wschód słońca podczas burzy rozpieprzył mi głowę. Protip, w sterowanku zmniejszcie sobie wszystkie czułości o 50%, zdecydowanie lepiej się lata na padzie w ten sposób.
 2. Tak, po prostu przesuń tam kursor na globie, kliknij A i wybierz jako punkt docelowy.
 3. Nie resetuje, zmniejsza ilość danych do ściągnięcia o taką liczbę, jaką już masz na dysku. W sklepiku jest ten sam zdałniony manager pobierania na który kurwiłem podczas instalacji wersji pecetowej. Tyle dobrego, że szybko to pobiera.
 4. Nie znalazłem właśnie, jest sporo opcji, ale zawieszenia samolotu nie znalazłem. W ustawieniach sterowania też nie mogę tego namierzyć. Dobra, mam - trzeba zmienić w opcjach sterowania filtr z Przypisane na Wszystkie, rozwinąć listę Menu i przypisać sobie przyciski do tej funkcji. Dalem L3 i R3, działa jak złotko.
 5. Pobrało patcha, trzy próby uruchomienia zakończone niepowodzeniem, ale w końcu poszło jak już chyba każdy zainteresowany pobrał łatki. Wygląda cudownie, ale te klatki w VRR to mogli sobie darować i dać opcję locka na 30fps, bo wrażenie jest słabe z pływającym klatkażem Niemniej fajnie, że można sobie odpalić grę bez cyrków jak na PC. Paczuszki z world update już się pobierają Pytanie: czy ktoś rozkminił, jak włączyć aktywną pauzę?
 6. No nie wiem, u mnie na liscie już 10 osób lata.
 7. Leci pełnym łączem, przez pierwsze 10 minut transfer łapał zadyszkę. Ale MS ma historię z serwerami które klękają przy większych premierach więc zrzucam to na nich. Jeszcze chwila i lecimy.
 8. Pocieszam się tym, że konsola mi się nie spali przy tej grze w porównaniu do mojego już-teraz-bieda peceta
 9. Dodatkowe samolociki są w Deluxe i Premium Deluxe w formie DLC, więc jakby z automatu masz odpowiedź na swoje pytanie.
 10. Dla tych, którzy chcą odpuścić sobie tutki i od razu wskoczyć w przestworza, bo swędzi (wiem, że swędzi, mnie też ) zostawiam filmik bazujący na wersji konsolowej:
 11. No, to można powiedzieć, że Ci się screen zbugował Nie znalazłem nic na temat tego konkretnego monitora ani też nie znam jego konstrukcji, ale jeśli lubisz dreszczyk emocji i masz w domu wkrętaki to może ten filmik podrzuci Ci pomysł, jak otworzyć konstrukcję i wyjąć robala.
 12. Jaki bait, przecież po godzinie gra wyświetla komunikat, że nie ma co w niej robić i usuwa się z dysku
 13. Można podsumować całą recenzję jednym zdaniem: edit: 2fast4ya
 14. Zawsze można podpiąć klawiaturę i mysz, każda na USB zadziała z konsolą. Jednak ludki na tych filmikach z wersji preview twierdzą, że da się normalnie grać na padzie. Może ten dodatek z Top Gun coś takiego wprowadzi, ale raczej masz do dyspozycji wolniejsze maszyny. Tutaj pełna lista: Microsoft Flight Simulator guide: All planes list - Polygon
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.