Jump to content

Bzduras

Premium Member
 • Content Count

  6680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Bzduras last won the day on December 20 2019

Bzduras had the most liked content!

Community Reputation

3065 Diamentowy Pies

About Bzduras

 • Birthday 08/12/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  plejstejszyn xd
 • GamerTag:
  Bzduras
 • PSN ID:
  Bzduras
 • Nintendo ID:
  Bzduras: SW-0340-1624-1926
 • Steam ID:
  bzduras

Recent Profile Visitors

6116 profile views
 1. Applowcy niech zaopatrzą się w słuchawkę od Xiaomi i potraktują to jako zakup handhelda
 2. Niech kolega zapłaci 5zł w drukarni i machnie sobie swój cover. Gra działa? Bo tego nadal nie ustaliliśmy.
 3. Na tym zdjęciu nie widzę nic, co odbiega od normy, a przynajmniej nie wygląda tak na ekranie komputera. Może kolega jest przewrażliwiony. Jak działa to okej i do przodu grać. Kupiłby cyfrówkę i nie było by problemu
 4. Zawsze zostaje opcja pod tytułem "refund"
 5. Na materiałach jedynie animacje startu grindu mi nie pasują, poza tym wygląda to dobrze. Jest to flow w czesaniu combosów, które pamiętam z młodzieńczych lat, a którego nie było w Tonym od czasów American Wasteland.
 6. Ale będzie arkadowe jeżdżonko uskuteczniane Ciekawe, jak demo wypadnie, jakoś w tym miesiącu ma być dla preorderowców.
 7. Potężny news Wyjście na balkonik z Forzą? Poproszę jedną sztukę, dziękuję!
 8. Bzduras

  Halo Infinite

  BR może być jednym z trybów gry obok istniejących już wariantów. Takie rozwiązanie było by dobre i każdy dostał by coś dla siebie - wiarusy stary multik, świeżaczki Forcika w Halo.
 9. Bzduras

  Zakupy growe!

  Będzie z tyłu pudełka.
 10. U mnie był chyba wczoraj - przynajmniej jak wróciłem o północy z urlopu to leżał sobie w skrzynce
 11. Z tyłu to mogą tam nawet znaczek Sony wrzucić, bardzo dobra decyzja.
 12. Jeśli chodzi o numery zamawiane przez stronę to w tym samym dniu, w którym wziąłem prenumeratę zamówiłem też jeden egzemplarz PE ekstra, ten z postaciami z FFVII na okładce. Był to chyba czas, gdy koronka zaczęła wpływać na gospodarkę i biznesy, co przewinęło się też w kontekście PE, do spółki z delikatną prośbą Pereza o wsparcie magazynu prenumeratą jeśli ktoś ma ochotę. Dobrałem ten egzemplarz, żeby dorzucić dyszkę więcej, mialy wyjść chyba w tym samym dniu nawet. Egzemplarz pojedynczy był po dwóch dniach, ten z prenumeraty po tygodniu (łatwo rozróżnić je od siebie po paragonie i informacji odnośnie startu oraz końca prenumeraty w środku przesyłki), chyba nawet do supportu pisałem w tej sprawie. I niestety ten trend utrzymuje się z miesiąca na miesiąc. Przynajmniej tydzień czekania od wysyłki i kilka dni po premierze kioskowej. A jako wisienka na torcie - PDF pojawia się szybciej do kupienia na publio.pl czy czymś takim, dopiero dzień czy dwa później dostęp do numeru mają prenumeratorzy. Raczej nie przedłużę, jeśli sytuacja się nie zmieni na lepsze.
 13. Następna prenumerata to tylko PDF i kupowanie PE w kiosku. Trudno, zapłacę te 50-70zł więcej w skali roku, ale bedzie i cyfrowa wersja i papier na czas.
 14. Już dawno jest, ale nie wszystko w co gram jest dostępne na Switchu. Co z SSD? W 2010 miały premierę, nie grzeją mnie dyski półprzewodnikowe. Znaczy, no, fajne są, ale to nie jest selling point w moich oczach, niezależnie od tego co mówią Cerny i Greenberg czy Spencer. W tej materii można powiedzieć, że jestem jaroszem i jak zobaczę efekty to uwierzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.