Jump to content

Bzduras

Premium Member
 • Content Count

  5511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bzduras last won the day on January 13

Bzduras had the most liked content!

Community Reputation

2106 Diamentowy Pies

About Bzduras

 • Birthday 08/12/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  plejstejszyn xd
 • GamerTag:
  Bzduras
 • PSN ID:
  Bzduras
 • Nintendo ID:
  Bzduras: SW-0340-1624-1926
 • Steam ID:
  bzduras

Recent Profile Visitors

4045 profile views
 1. Bzduras

  Shenmue 3

  Sugerowanie się energejem przy czymkolwiek oprócz "Zagrajmy w crapa"? To tak się da? Daj namiar na PW, muszę poznać Cię osobiście i zobaczyć, bo nie wierzę w istnienie takiego człowieka.
 2. Bzduras

  Shenmue 3

  User score już ma wyższy, a i tak zaniżają jacyś fanboje-debile, co widać po ich ocenkach (na przykład ten ananas: https://www.metacritic.com/user/Pablo618 ).
 3. Bzduras

  Shenmue 3

  Z recek wynika, że to gra wybitnie dla fanów serii i to oni będą z niej zadowoleni.
 4. Bzduras

  Death Stranding

  Rzucam granat i uciekam. SROGIE SPOILERY W FILMIKU, NIE OGLĄDAĆ PRZED SKONCZENIEM
 5. Bzduras

  Death Stranding

  To nazwa chwilowa. Mogę Ci powiedzieć pełne dane osobowe tego gościa jak chcesz, tylko żebyś potem nie mówił, że spoilery
 6. Na pewno mózg frostiego działa słabo, niezależnie od trybu
 7. Bzduras

  Death Stranding

  Historia nabiera tempa dopiero w dwóch ostatnich rozdziałach i dopiero po odpuszcza. Zamiast klepać paczki dla randomów skończcie fabułę, rozyebie Wam głowy, a potem wracajcie do maksowania gwiazdeczek i budowania autostrad.
 8. Bzduras

  Death Stranding

  Fajnie się czyta, że "historia nabrała tempa" po skończeniu gry NIC NIE WIDZIELIŚCIE, NIC
 9. Bzduras

  Shenmue 3

  Ależ to musi być potężne uczucie - być fanem serii, zostać na 20 lat bez trzeciej części i nagle nierealne marzenie ziszcza się w dłoniach w postaci pudełka (albo chociaż ziszcza się na HDD w postaci gigabajtów danych). Nie powiem, jeśli są na forum Szenmue świry to okrutnie Wam tego uczucia zazdroszczę
 10. Tyle dobrego, że te 30 klatek jest solidne, stabilne i stałe, nie ma żadnych odchyłek pod tytułem "spadki do 25" czy "spalony framepacing"
 11. Polecam koszulki od @Zdunek - porządne i porządnie wykonane
 12. Z tym, że rzeczone wymagania były już dostępne od jakiegoś czasu w chwili gdy wrzuciłeś stare, nieaktualne i spekulowane przez jakichś speców. Nawiasem mówiąc, ten artykuł z Eurogamera również jest nieaktualny, bo kilka dni temu wyszedł patch z masą fixów poprawiających stabilność/wydajność gry. EOT z mojej strony.
 13. Czyli nie umiesz szukać informacji za pomocą internetu. To nie docinka, to fakt, który sam potwierdzasz swoim postem.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.