Jump to content

Bzduras

Senior Member
 • Content Count

  7114
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Bzduras last won the day on August 14

Bzduras had the most liked content!

Community Reputation

3467 Diamentowy Pies

About Bzduras

 • Birthday 08/12/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  plejstejszyn xd
 • GamerTag:
  Bzduras
 • PSN ID:
  Bzduras
 • Nintendo ID:
  Bzduras: SW-0340-1624-1926
 • Steam ID:
  bzduras

Recent Profile Visitors

6862 profile views
 1. Jeszcze jedno słowo, a zbawiona będzie dusza twoja A 4K/60 to już w tej generacji DMC5 wyciągał na odpowiednim sprzęcie.
 2. Bzduras

  The Medium

  Pewnie jakiś remake gierki z PSXa o takim samym gameplayu, ale z dopicowaną graficzką będzie next-genowy.
 3. W tym, że w ten remaster poszło dosłownie zero wysiłku. Nie poprawiono absolutnie nic, dosłownie to samo jest na PC z suwaczkami w prawo. Jak już chcą sprzedawać drugi raz to samo to albo mogli trochę nad tym popracować albo zawołać nie więcej niż 70-80zł, bo dwukrotnie wyższa kwota za takie "odświeżenie" to mela na twarz nabywców.
 4. Szczerze to oprócz CoDa, który pewnie znów sprzeda się w jakichś kosmicznych ilościach, nie potrafię wskazać zwycięzcy. AC, Cyberpunk i Morales są na tyle hajpowane z różnych powodów i w różnych kręgach graczy, że wszystko może się zdarzyć. Jedynie obstawiam najniższą (choć i tak sporą) sprzedaż Patrz Psów, ta seria chyba nie ma aż takiego wzięcia, żeby spokojnie poradzić sobie w takim tłumie.
 5. Dostaniesz maila z numerem konta na tydzień przed premierą, wszystko jest opisane w regulaminie na stronie.
 6. Można, ale jesteś uwiązany kablem, a chyba nie o to chodzi.
 7. A to nie wiem, team baterie, najszybsze palce na wschód od Massachusetts jeśli chodzi o zmianę padniętych akusów i heja. Jakoś nie widzę sensu posiadania takiego urządzonka mając cztery akusy i ładowarkę.
 8. Przynajmniej 8 Pan nie doceniasz Spencera i jego pada, z dwa tygodnie ostrego granka wyciśniesz na jednym ładowaniu eneloopów
 9. Właśnie w poradniku masz napisane - albo eventy, albo fury z DLC, trzeba wybrać jedno.
 10. Przeleci pół świata zgodnie z planem, a w Polsce utknie na sortowni na trzy dni dłużej, bo taki to kraj
 11. Jak widać chyba nie za bardzo ogarniają temat, skoro tak długo toczy się dyskusja o problemach z czymś przy zamawianiu konsolki. Przyznaję, że krindżnąłem srogo przed monitorem jak poczytałem o znakach z nieba
 12. Znaki XD Weźcie kupcie sobie preorder jak człowiek w normalnym sklepie i będziecie mieć znak - maila w listopadzie z informacją, że sprzęt jest do odbioru.

 13. Trochu kultury w tym giereczkowie.

 14. 1. Nie, konsola sama sobie optymalizuje dane na dysku 2. Nie tracisz sejwów, a nawet jeśli jakimś cudem je usuniesz lokalnie to masz je w chmurze
 15. Purkła? Albo ustawiasz sobie instant on albo oszczędzanie energii i w zależności od tego konsola albo idzie spać całkowicie, albo wchodzi na standby.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.