Jump to content

Kontroler Rock Band a kontroler Guitar Hero


Recommended Posts

Witam! W dniu dzisiejszym zakupiłem Xboxa 360 (jako zagorzały fan SONY hehe, postawiłem na to, co szczerze mówiąc po prostu jest tańsze)

 

Chciałbym zadać pewne pytanie, które może i zabrzmi 'lamersko', ale w dziedzinie padów i kontrolerów do X0 jestem jeszcze noobem.

 

Z kolegami planujemy zakup ROCK BAND - dzieje się wiele ciekawych rzeczy, jak pokazał ostatni XBOX FUNDAY. Liczymy na to, iż takie turnieje, jak ten, który tam się odbył, będą się zdarzać częściej. Jako, że koledzy również zakupili X0 w dniu dzisiejszym, bardziej pasowało by nam kupić sobie po prostu po Guitar Hero i dokupić wspólnie perkusję. Jako totalny żółtodziub chcialem jednak zapytać, czy mozliwe jest korzystanie z gitar z GUITAR HERO jako gitar do ROCK BANDA. Na pierwszy rzut oka, wydaje mi się, iż są one identyczne [pod względem ilosci klawiszy], ale nie wiem jak z kompatybilnością.

 

Przepraszam za chaotyczną stylistykę moich zdań i tak 'lamerskie' pytanie, ale jestem wciąż pod wpływem euforii płynącej z dokonanego zakupu :D

 

Pozdrawiam!

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.