Skocz do zawartości

Kontroler Rock Band a kontroler Guitar Hero


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W dniu dzisiejszym zakupiłem Xboxa 360 (jako zagorzały fan SONY hehe, postawiłem na to, co szczerze mówiąc po prostu jest tańsze)

 

Chciałbym zadać pewne pytanie, które może i zabrzmi 'lamersko', ale w dziedzinie padów i kontrolerów do X0 jestem jeszcze noobem.

 

Z kolegami planujemy zakup ROCK BAND - dzieje się wiele ciekawych rzeczy, jak pokazał ostatni XBOX FUNDAY. Liczymy na to, iż takie turnieje, jak ten, który tam się odbył, będą się zdarzać częściej. Jako, że koledzy również zakupili X0 w dniu dzisiejszym, bardziej pasowało by nam kupić sobie po prostu po Guitar Hero i dokupić wspólnie perkusję. Jako totalny żółtodziub chcialem jednak zapytać, czy mozliwe jest korzystanie z gitar z GUITAR HERO jako gitar do ROCK BANDA. Na pierwszy rzut oka, wydaje mi się, iż są one identyczne [pod względem ilosci klawiszy], ale nie wiem jak z kompatybilnością.

 

Przepraszam za chaotyczną stylistykę moich zdań i tak 'lamerskie' pytanie, ale jestem wciąż pod wpływem euforii płynącej z dokonanego zakupu :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...