Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie działa Crackdown,Saints Row,Eternal Sonata i Jericho. Crackdown nie uruchamia się wcale pozostałe natomiast tylko gdy zainstaluję je na dysku

 

ES wlasnie przetestowalem z plyty i smiga jak kazda inna. Nie dziala u Ciebie to znaczy w ogole sie nie uruchamia czy wywala blad "brudnej plyty" ?

Nie wyskakuje błąd,pojawia się komunikat o uszkodzonym zapisie stanu gry i zwiecha,gry mam przetestowane na innych konsolach i działają bez problemu,wydaje mi się jednak że to nie problem dasha a mojego hdd :(

Odnośnik do komentarza
Taka mnie naszła chwila refleksji kiedy odpaliłem NXE... On nie ma w sobie nic fajnego - chodzi o funkcje, jedyna przydatna to zgrywanie gier na dysk. Tyle krzyku o taki marny update, który nic fajnego nie dodaje

nie zapominaj ze niektórzy na niektóre rzeczy czekali od poczatku istneinia X0, np dodanie rozdzialek typowo monitorowych, niby nic wielkiego a jednak...

to samo jak zgrywanie na hdd...

oczywiscie mogli to zrobic juz dawno temu przy starym wygladzie

 

ogolnie nikt cudow sie nie spodziewal bo stare tez bylo dobre, wiec dobre i te kilka dodatkow ułatwiajacych zycie...

Odnośnik do komentarza
Taka mnie naszła chwila refleksji kiedy odpaliłem NXE... On nie ma w sobie nic fajnego - chodzi o funkcje, jedyna przydatna to zgrywanie gier na dysk. Tyle krzyku o taki marny update, który nic fajnego nie dodaje

O_O - w temacie o FarCry 2 piszesz ze X juz nie ma mocy bo eksplozja z xxx ilosci beczek zawiesza konsole (na pc to nie wystepuje) a teraz ze nowy NXE to nic ciekawego - uprawniony marketplace (np.fotki z gry widac), szybkosc tego interfejsu, zgrywanie gier, obluga 16:10 i pare innych rzeczy ktore pojawia sie w fullu. A co wg ciebie powinno posiadac NXE?

Odnośnik do komentarza

Ależ działa, ten update dla mnie nic nie znaczy jeżeli chodzi o rozdziałkę/skalowanie, zasadniczo sprawa ta mi wisi, ale skoro już się bawią w 16:10 to mogliby dać te 1920x1200. W końcu monitorki z tą rozdziałką staniały nieco...

Tak na marginesie od tego skalowania 1:1 wolę rozciągnięty obraz...pasków nie ma, a rozciągnięcie jest niezauważalne.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza
ja uważam,że NXE dyma po całości posiadaczy premium 20gb no bo ile my sobie tych gierek zrzucimy na ten dysk...aż jedną!A dyski 120gb są kur.wsko drogie i nie sprzedają ich oddzielnie.

Na allegro kupiłem jakoś dysk 120GB nóweczkę i od 17 będę się nim cieszył nieźle. Drogie? Zamiast gry, kup dysk po prostu.

Odnośnik do komentarza
przeciez majac NXE nie mozna polaczyc sie do live i dostac bana

nie wiem o co Ci chodzi dokaldnie

ale nawet to co napisales to jest nieprawda

konsola laczy sie z serwerem MS na tym betaNXE bo aktualizuje date-godzine wiec serwer ma pelen wglad do danych zebranych przez NXE z konsoli

sama blokada na serwie na ten betaNXE jest ustawiona troche dalej niz tradycyjny ban przez ktory konsola nie chce sie polaczyc z XBL...

 

a mowa o banach to jest ogolna, ze NXE najprawdopodobniej wprowadzi tez kolejna fale banow...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to,że tak ale polecam się jeszcze nie stresować,w końcu musi pojawić się jakaś odpowiedź MS odnośnie domniemanych banów o których piszę się na forach. Zakładam jednak,że posiadacze konsol ze zmienionym firmwarem mogą ponieść konsekwencje przecież MS trąbi o tym od dawna a nawet podjęli już pewne kroki w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...