Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie to ten beta dash chyba musi miec jakis licznik czasu czy cos zeby nagle mozna bylo podlaczyc sie z netem czy nie tak? Bo aktualnie nie mozemy. A co to zmieni 19-ego? Przeciez nie zassiemy nowego dasha bez neta, a w becie neta nie ma. Kurde sam sie zamieszalem ale mam glupie przeczucie :P

 

To ustaw datę w kosnoli na 19 ;)

Odnośnik do komentarza
czy po uruchomieniu gry z dysku płyta jest jeszcze potrzebna? czyli. np. konsola sprawdza zawartość dvd-romu tylko przy uruchamianiu czy także co level itp?

pytam bo brat rozważa kupno Xa, i gra w GoWa czy CoDa na multi była by łatwiejsza

konsola sprawdza RAZ przed uruchomieniem gry, gdy bedziesz chcial plyte wyjac to wrocisz do dasha.

Pozatym gdy gralem w GOW2 na COOP i gdy 1 gracz sie wylogowal to czytnik sie zakrecil ;) (mialem ze 2 razy tak)

Odnośnik do komentarza

Mi się ten szajs też nie podoba i nie widziałem opcji żeby to wyłączyć (tak żeby nawet tego cienia nie było). Może dadzą to w fullu, bo jak nie to nieźle dadzą ciała. Jeśli chodzi o stare avatary to są na całe szczęście (widać swój cały czas w prawym górnym rogu i w kilku zakładkach) i pozostała też oczywiście ta stara karta gracza.

 

Tutaj zrobiłem mały test tego softu i dałem kilka fotek: KLIK

Odnośnik do komentarza

Dzięki AlexX - dobra robota

 

Czy tylko mnie wku...a ten avatar? Tragedia będzie jeśli nie można go wyłączyć. Nie chcę go, to muszę znosić jakiś cień? Kuźwa bez jaj. Płacę wymagam.

Zresztą po kij mi postać przed zakładkami?

Dla mnie to takie infantylno-dziecinne. Rozumiem na Wii, bo tam target inny (choć kilka gier temu przeczy), ale tutaj?

 

I najważniejsze: czy będąc na stałe podpiętym do XBL MUSZĘ tą aktualizację instalować?

Odnośnik do komentarza

Jak to się skończy, przecież ta ciota będzie cały czas tam stała i do niego pedalsko machała. blehh

 

Możesz odrzucić aktualizację, ale wtedy nie połączysz się z LIVE.

 

Masz tutaj filmik pokazujący jak to się będzie odbywać:

http://www.xbox-zone.pl/news.php?readmore=323

(28 sekunda - można wybrać, ale i tak zawsze będzie się o to pytać podczas logowania)

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...