Skocz do zawartości

Star Wars: The Clone Wars - TV Series


ghost.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Niezły finał sezonu.

Ogólnie te 22 odcinki nie były złe. Pierwsza połowa sezonu mnie trochę znudziła, głównie z uwagi na dużą ilość dziecinady i w większości zupełnie niepowiązane ze sobą odcinki. Kolejne 12 epizodów wypada już lepiej - znajdziemy w nich więcej akcji, kilkuodcinkowe wciągające sagi i mniej Ahsoki, na poprowadzenie której twórcy ewidentnie nie mają większego pomysłu. Mimo wzrostu formy nadal można odczuć, że gdyby nie byłby to serial emitowany na CN, to mógłby być znacznie lepszy. No cóż, nie od dzisiaj wiemy, że Lucas dziecinnieje i na siłę stara się trafić swoją serią w ludzi wszystkich pokoleń. 6/10 IMO.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

To ten trailer z Comic-Con no no świetny. Mandalorianie + Ki-Adi-Mundi + Boba Fett. Co najważniejsze ma być mroczniej niż w sezonie I i błagam mniej Ashoki i całkowity brak Jar Jara. Po za tym widać scenę zazdrości Anakina, i tu właśnie chciałbym żeby lepiej były pokazane jego wahania, jego obawy ogólny zarys początek przechodzenia na dark side.

 

No nic czekam bo Star Warsów nigdy za wiele nawet w takiej formie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Niby dlaczego? Od premiery Advent Children już trochę minęło czasu...

Raczej nie chodzi o kwestie techniczne, tylko budżetowe - AC kosztowało $15mln, trwało tyle, co 4 odcinki serialu, więc Lucas musiałby wpompować 80mln w jeden sezon przy takich kosztach. Nawet film animowany Clone Wars kosztował połowę tego co AC. Zresztą trzeba mieć w pamięci, że TCW emitowane jest na Cartoon Network i jest zasadniczo skierowane do niezbyt wymagającej grupy wiekowej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem po pierwszych dwóch odcinkach pierwszego sezonu i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony. Wypowiedzi twórców na temat nowej jakości i tak dalej nie były tylko chwytem marketingowym - już pierwszy odcinek przebija wszystko, co widzieliśmy w pierwszym sezonie. Drugi po prostu masakruje. To było jak "Imperium kontratakuje" w wydaniu The Clone Wars. ;) Cad Bane kozak. Jest zdecydowanie bardziej mrocznie, wręcz hardkorowo jak na docelową grupę wiekową. ;) (

W pierwszym odcinku zwłoki rycerza na fotelu Bane'a, a w następnym Jedi umierający podczas tortur i to wszystko w filmie animowanym dla dzieci?

) Oprócz tego scena

walki w hangarze i rozpierducha w próżni

absolutnie mną pozamiatała - efekty specjalne w "kinowym" Clone Wars wyglądają przy tym śmiesznie. ;) Aż chciałoby się pełnowymiarowych 45-minutowych odcinków.

 

Na następny odcinek czekam jak na "House'a". ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem, czy ktoś w ogóle interesuje się tym serialem, ale sezon 2 trzyma poziom. Dla mnie, jeśli chodzi o aktualnie emitowane seriale, które oglądam to: House M.D. > The Clone Wars > V > Flashforward

 

W ostatnich 2 odcinkach rewelacyjnie (pamiętając, że to 20-minutowy serial przeznaczony dla młodszej widowni) przedstawiona została walka na znanym z Attack of the Clones Geonosis. Brud, pył, desant klonów w kanonierkach pod ostrym ostrzałem - Gwiezdne Wojny pełną gębą. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja i to bardzo.

 

Ale przyjąłem taktykę że, poczekam na pierwsze 10 epów. I sezon obejrzałem dopiero jak wyszły wszystkie odcinki. Bo denerwuje mnie takie dzióbanie po jednym odcinku.

 

Ale z tego co czytam na forach to ludzie są zachwyceni drugim sezonem. No i każdy chyba czeka na zgon Ashoki hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...