Jump to content

Pokemony na GabeCube'a


Guest

Recommended Posts

Hejoo, ostatnio zastanawiałęm sie nad odpaleniem sobie jakiejś gry z serii Pokemon na moim GC. Dowiedziałem sie ze jest Pokemon XD, Pokemon Colosseum i Pokemon Stadium (ale to chyba na N64..?) Czy ktos moglby polecic ktora czesc jest najlepsza, opisac swoje wrazenia z gry w poszczegolne edycje Pokemona? Byłbym wdzieczny pozdro

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie masz GBA - w takim wypadku odpuściłbym sobie gry na GaCka. To tak naprawdę tylko dodatek do prawdziwych pokemonów. Są znośne, zwłaszcza XD, ale naprawdę zostawiają fana serii bez satysfakcji. W całym tym uniwersum są IMO tylko dwie gry typu "musiszmieć" - pierwsza generacja na GB (Red/Blue/Yellow) i druga na GBC (Gold/Silver/Crystal).

Link to comment

No, to jest dodatek. Zbużona wersja. Nieco odmienna. Głównie przydatna do przenoszenia pokemonów z GBA. Nie powiem, żeby Collosseum było tragiczne, ani tym bardziej XD, no ale to naprawdę nie jest nic wybitnego. Szybko się nudzi, mimo kilku fajnych patentów. Jak chcesz, to kupuj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.