Skocz do zawartości

Xbox 360- Windows Vista Ultimate PL


Rekomendowane odpowiedzi

Juz wiele prob bylo, przeglodanie dziesiatki stron i nic. Niech ktos wytlumaczy czarno na bialym jak:

 

1.podlaczyc ixa do visty

2. miec neta na ixie z PC

 

Posiadam:

 

Laptop Fujitsu Siemens esprimo mobile v5535

kabel rj-45 skrosowany

internet bezprzewodowy ala iPlus

 

co jeszcze potrzebuje by polaczyc ixa do neta poprzez laptopa?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam Viste i ixa podlaczonego z kompem przez wi-fi.

W sumie bez zadnych problemow dziala.Oby dwa sprzety w jednej sieci.Na kompie wlaczone sharing (dostepne w opcjach Media Player) i zaznaczona opcja allow dla pudla.Tak samo z Media Center.Komp sam wykryl ixa.Troszke trzeba bylo sie pieprzyc z konfiguracja ale looz.Jezeli masz bez przewodowy net to bedziesz potrzebowal Wirelles Network Adapter (oryginalny tylko mozna podlaczyc) zakladajac ze 360tka rozpozna taki sygnal.Ewentualnie z kompa kabelkiem ixa polaczyc (to chyba madrzejszy pomysl) ale to juz niech sie ktos inny wypowie bo tak nie robilem jeszcze.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Ja mam Viste i ixa podlaczonego z kompem przez wi-fi.

W sumie bez zadnych problemow dziala.Oby dwa sprzety w jednej sieci.Na kompie wlaczone sharing (dostepne w opcjach Media Player) i zaznaczona opcja allow dla pudla.Tak samo z Media Center.Komp sam wykryl ixa.Troszke trzeba bylo sie pieprzyc z konfiguracja ale looz.Jezeli masz bez przewodowy net to bedziesz potrzebowal Wirelles Network Adapter (oryginalny tylko mozna podlaczyc) zakladajac ze 360tka rozpozna taki sygnal.Ewentualnie z kompa kabelkiem ixa polaczyc (to chyba madrzejszy pomysl) ale to juz niech sie ktos inny wypowie bo tak nie robilem jeszcze.

 

troche w temacie wifi niezabardzo jestem wiec:

 

1. Jaki router polecasz do podlaczenia ixa z laptopem?

2. jak mozesz opisz dokladnie krok po kroku ci jak (konfiguracja)

 

bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza

Ja mialem Netgear, ale mysle ze to bez znaczenia.Jesli bedzie oblsugiwal wi-fi to zakladam ze kazdy bedzie sie spisywal nalezycie.

Konfiguracja tez nie jest skomplikowana.Majac w ixie odbiornik wi-fi ixbox sam wykryje dostepne polaczenia (wszelkie opcje znajdziesz w ostatniej zakladce dasza w funkcjach sieciowych).Wtedy wybierasz polaczenie ktore chcesz podajesz haslo i ewentualnie w[isujesz IP i DNS (ja mam auto) i powinno dzialac.

Polaczenie konsoli z kompem mozesz na dwa sposoby zrobic ale i tak jest wspolny mianownik.Musisz w opcjach Media Player na kompie ustawic zeby konsola byla uprawniona do korzystana z zasobow z pe ceta (media library-->mdia sharing i tam zaznaczasz ixa i dajesz allow).Moze konieczne byc ustawienie rozniez w opcjach sieciowych kilku rzeczy ale to pojawi sie stosowny komunikat jesli bedzie to wymagane.I teoretycznie juz powinno byc okej.Pozniej jeszcze mozna konfigurowac Media Center ale tam juz wsjo masz na ekranie i pomoc jest zbyteczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...