Skocz do zawartości

Prince of Persia


Gość Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie. Rób często save'y to nie będziesz płakał.

 

Jak już odblokujesz wszystkie glify czy jak to tam nazwać to nie podchodź do ołtarza (albo wrót) w centralnej świątyni (tej gdzie w środku rósł sobie krzaczek ;]) bo uruchomisz event, potem wejdziesz do środka skąd nie ma powrotu. Tak mi się przynajmniej kojarzy, dawno nie grałem.

 

 

Wielkie dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podbiegasz do Warrior'a i w momencie gdy ten przygotowuje się do standardowego ciosu (machnięcie bodaj lewą łapą) musisz zrobić sidestep'a (góra/dół + X, łatwiej zrobić ten unik w górę ekranu, od ręki bossa, w kierunku jego prawej ręki), wymaga dość dokładnego timingu. Powtórzysz 20 razy w jednej walce (najlepiej od razu w pierwszej, najłatwiejszej) i trofeum powinno wskoczyć (jeszcze zanim skończysz walkę). Nie musi to być 20 razy z rzędu, możesz w międzyczasie dostać od bossa, a nawet "zginąć".

 

EDIT: X jeśli grasz na PS3, na xboxie to jest bodaj A (skok).

Odnośnik do komentarza

Podbiegasz do Warrior'a i w momencie gdy ten przygotowuje się do standardowego ciosu (machnięcie bodaj lewą łapą) musisz zrobić sidestep'a (góra/dół + X, łatwiej zrobić ten unik w górę ekranu, od ręki bossa, w kierunku jego prawej ręki), wymaga dość dokładnego timingu. Powtórzysz 20 razy w jednej walce (najlepiej od razu w pierwszej, najłatwiejszej) i trofeum powinno wskoczyć (jeszcze zanim skończysz walkę). Nie musi to być 20 razy z rzędu, możesz w międzyczasie dostać od bossa, a nawet "zginąć".

 

EDIT: X jeśli grasz na PS3, na xboxie to jest bodaj A (skok).

 

Dokladnie tak robie. Widzialem filmiki i wiem, ze dobrze to robie, a mimo wszystko nie udaje sie. Mam save przed ostatnim bossem i na nim to cwiczylem. Moze lepiej jak mowisz zaczne nowa gre i zrobie to na pierwszym bosie, chociaz nie sadze, by bylo to latwiejsze, bo to zwykle unukanie ciosow jest. Staram sie unikac tych ciosow bedac bardzo bisko przeciwnika dla pewnosci. To jest ostanie trofeum do platyny i niby latwe, a przysparza duzo problemow.

Odnośnik do komentarza

Robiłem to trofeum ze dwa tygodnie temu na aktualnym patchu, w wersji cyfrowej gry, i wszystko śmigało. Może po prostu save Ci sie zglitchował (czytałem, że sporo osób miało problemy z różnymi trofeami właśnie przez glitchowanie się save'ów). W takiej sytuacji spróbuj 'hard resetu' - usuń wszystko z dysku (dane gry, patche, jeśli grasz w digitala to całą instalkę, save'y też - ewentualnie jeśli potrzebne Ci do czegoś to zrób sobie backup save'ów na USB). Potem ściągnij/zainstaluj od nowa grę, pobierz wszystkie patche żeby mieć aktualną wersję i zacznij na czystym save nową grę. Dojście do 1 walki z Warriorem zajmie Ci może z 15-20 minut max (po prologu możesz od razu bezpośrednio uderzać do warriora).

Odnośnik do komentarza

Robiłem to trofeum ze dwa tygodnie temu na aktualnym patchu, w wersji cyfrowej gry, i wszystko śmigało. Może po prostu save Ci sie zglitchował (czytałem, że sporo osób miało problemy z różnymi trofeami właśnie przez glitchowanie się save'ów). W takiej sytuacji spróbuj 'hard resetu' - usuń wszystko z dysku (dane gry, patche, jeśli grasz w digitala to całą instalkę, save'y też - ewentualnie jeśli potrzebne Ci do czegoś to zrób sobie backup save'ów na USB). Potem ściągnij/zainstaluj od nowa grę, pobierz wszystkie patche żeby mieć aktualną wersję i zacznij na czystym save nową grę. Dojście do 1 walki z Warriorem zajmie Ci może z 15-20 minut max (po prologu możesz od razu bezpośrednio uderzać do warriora).

 

 

Hard reset robilem kilka dni temu, bo mam problemy z Uncharted 2 (konsola wylacza sie po kilku minutach grania). Sprobuje na pierwszym bossie, a jak nie wyjdzie, to usune wszystkie save'y, odinstaluje gre i zaczne od nowa. Mam nadzieje, ze sie uda. Jak napisales, ze wiele osob ma problem z tym trofeum, to juz rozumiem, dlaczego w statystykach to trofeum ma malo osob zrobione.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...