Jump to content

zagul

Premium Member
 • Content Count

  974
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Exclusive Sony

About zagul

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • PSN ID:
  zagul111

Recent Profile Visitors

1087 profile views
 1. No i są karty, które np. dostają dodatkowy atak za przesuwanie, albo za to ile kart jest w danej linii, ja też miałem problem z ogarnięciem co się dzieje, potem jest łatwiej.
 2. zagul

  Zakupy growe!

  Spiderman na psx'a w Polsce kupiony? Rozsądne pieniądze?
 3. SIemano! Miałem bardzo podobne odczucia po przejściu tego arcydzieła. Jedyna rzecz podtrzymywała mnie przed smutkiem. SĄ JESZCZE DWA DODATKI. Dodatki ocenisz sam, ale to jak REDzi to zrobili zupełnie odbiega od obecnych standardów. Po pierwsze dodatki są bardzo długie (szczególnie Krew i Wino), po drugie w pudełkowych wydaniach były dodawane papierowe karty do Gwinta, świetna sprawa. Sam po cichu liczyłem na jakiś trzeci dodatek z talią Skellige. Po ukończeniu dodatków, wbiłem platynę w podstawce, ostatnio zabrałem się za maksowanie dodatków, ale wpadła promocja na "Wiedźmińskie Opowieści'. Śmiało tą grę też Ci mogę polecić, rozgrywka opiera się na zmodyfikowanej wersji gwinta (bardziej przypomina tego online), ale klimatem w ogóle nie odstaje od wiedźmińskiego świata. PS. TeamTriss czy Team Yenn?
 4. Szczerze mówiąc zobaczyłbym za jakiś czas kontynuację. Może jakaś inna historia, ale z tym samym trybem rozgrywki.
 5. Jak całą grę zmieniałem tylko bibeloty w talii, to na ostatnią walkę przebudowałem całą armię, ale z tego co pamiętam to 2-3 podejścia z nową talią i siadło.
 6. Meve świetna, ale Gascon też robi robotę Jak wyżej, wybierasz dobrze, a w kolejnym chapterze okazuje się, że nie ni chooja to nie było dobre.
 7. Początek jest delikatnie ciężki, potem nie licząc puzzli jest łatwo, jestem już w ostatniej krainie i nie miałem większych problemów Podobno ostatnia walka trochę kłopotu sprawić może.
 8. zagul

  Pokemon GO

  Ktoś może dołączy? Kolejne questy na friendsów. 5710 9522 5297
 9. Pominąłem jedną skrzynię, źle wszedłem w interakcję z bandytami i nie wziąłem od nich mapy, da się jeszcze ją jakoś zdobyć czy gra od nowa jak mi zależy na platynie? Edit: Ewentualnie coś jak NG+ później? Czy będę całość musiał lecieć?
 10. zagul

  W co teraz grasz..?

  Możesz próbować Tomb Raidera, a jak nie masz dość to weź Uncharted z Chloe bez Drake'a. Co do NIER:Automata, odpadłem po 1 przejściu, gameplay taki o, a fabuła w ogóle mnie nie porwała, ale co kto lubi.
 11. Kupione, pograne chwilę. Uwielbiałem Gwinta z Wiedźmina 3, pograłem trochę w betę "Gwenta" i jakież było moje zaskoczenie, gdy zamiast 3 rzędów mam 2. Swoje karty i ich umiejętności ogarniam, ale to co się dzieje u przeciwników już mniej. Walczyłem z jakimiś bandytami i potworami... Jeden ruch przeciwnika wykłada 3 różne karty, 1 mu umiera, u mnie przetasowania między pierwszym, a drugim rzędem, nagle umiera mu druga, a pierwsza jest dwa razy mocniejsza. Trzeba usiąść i na spokojnie to ogarnąć
 12. Wciąż czekam na promkę na PS Store.
 13. Gwint syfem? Nie wydaje mi się. Sam się łapałem na tym, że szedłem do NPC po questa, a tu nagle "zagramy w Gwinta" i czas leciał bo go ograć nie mogłem. Osobiście zebrałem wszystkie karty i ograłem wszystkich npc (to w sumie było wymagane do zdobycia kart).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.