Skocz do zawartości

Turniej drużynowy [Tekken]


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wcale nie jestem pesymistą, tylko wątpie żeby jakiś Roman Goro czy inny początkujący chciał zagrać w teamie wiedząc że przegra za 10 zł, wolałby iść na piwko, a ja proponuje zrobić tak że zapisując sie na turniej płacisz wpisowe za dwa albo wcale, wtedy mielibyśmy gwarancje ze wszyscy zagrają i nie będzie wyłamywania sie bo szkoda kasy...

Odnośnik do komentarza
ja wcale nie jestem pesymistą, tylko wątpie żeby jakiś Roman Goro czy inny początkujący chciał zagrać w teamie wiedząc że przegra za 10 zł, wolałby iść na piwko, a ja proponuje zrobić tak że zapisując sie na turniej płacisz wpisowe za dwa albo wcale, wtedy mielibyśmy gwarancje ze wszyscy zagrają i nie będzie wyłamywania sie bo szkoda kasy...

 

Ale odgórne narzucanie komuś takiego czegoś - słabszym graczom też mija się celem bo ja np. nie mając kogoś do Teamu nie wiem czy bym chciał wydać 10 zł więcej z góry wiedząc, że nawet nie napsuje krwi komuś nie wspominając o jakiejś wygranej. Ci, którzy będą chcieli poczuć moc drużynowej rywalizacji zgadają się już wcześniej i wystartują - takie jest moje skromne zdanie :P

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Teamowki to swietny pomysl :yes:

Problem tylko jak to zorganizowac? Oczywiscie nie ma idealnej formuly...

IMO najlepszym rozwiazaniem byloby znalesc sponsora, ktory zagwarantowalby podstawe nagrody np. 300zl. Do tego doszlaby kasa z wpisowego, ale...no tak, glupi ja :blush: przeciez zyjemy w Polsce.

 

Dlatego proponuje pomyslec nad motoda posrednia, gdzie do ceny wstepu na turniej indywidualny dolicza sie np. 5 zl by miec podstawe nagrody do ktorej dochodzi siano z wpisowego na teamowke. W ten sposob wykluczamy "biedna" nagrode i zarazem przypadkowych uczestnikow.

Malo tego uwazam ze teamowka powinna byc traktowana powaznie, nie jak do tej pory jako dodatek do turnieju singlowego. Mozna to uzyskac tylko w jeden sposob - organizujac turniej stripte teamowy z SE na wzor SBO

Odnośnik do komentarza
Dlatego proponuje pomyslec nad motoda posrednia, gdzie do ceny wstepu na turniej indywidualny dolicza sie np. 5 zl by miec podstawe nagrody do ktorej dochodzi siano z wpisowego na teamowke. W ten sposob wykluczamy "biedna" nagrode i zarazem przypadkowych uczestnikow.

Malo tego uwazam ze teamowka powinna byc traktowana powaznie, nie jak do tej pory jako dodatek do turnieju singlowego. Mozna to uzyskac tylko w jeden sposob - organizujac turniej stripte teamowy z SE na wzor SBO

Właśnie tak zrobimy w lipcu :) Tyle, że podział z wejściówek będzie prawdopodobnie wyglądał inaczej.

Odnośnik do komentarza
Dlatego proponuje pomyslec nad motoda posrednia, gdzie do ceny wstepu na turniej indywidualny dolicza sie np. 5 zl by miec podstawe nagrody do ktorej dochodzi siano z wpisowego na teamowke. W ten sposob wykluczamy "biedna" nagrode i zarazem przypadkowych uczestnikow.

Malo tego uwazam ze teamowka powinna byc traktowana powaznie, nie jak do tej pory jako dodatek do turnieju singlowego. Mozna to uzyskac tylko w jeden sposob - organizujac turniej stripte teamowy z SE na wzor SBO

Właśnie tak zrobimy w lipcu :) Tyle, że podział z wejściówek będzie prawdopodobnie wyglądał inaczej.

Moim zdaniem jest to narzucanie czegoś innym graczom. Np według mnie Teamówki jadą zepsutym śledziem i nie mam zamiaru brać w nich udziału a i tak muszę się na nie dorzucać biorąc udział tylko w solowym turnieju <_< .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...