Skocz do zawartości

Poradnik Extreme #12


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Darujcie sobie te zalosne pyskoweczki, to temat o Poradniku.

 

Czasami ciężko nie dać się sprowokować na forum, ale obiecuje poprawę :)

 

Wracając do dyskusji na temat Yakuzy. O jedynce się nie wypowiadam bo nie grałem. Ale dwójkę przeszedłem i tylko dzięki waszemu poradnikowi wogóle zabrałem się za niektóre wątki poboczne. Nie wydaje mi się żeby opis fabuły czy przejścia głównej ścieżki był konieczny. Gra na normalu jest prosta i przyjemna, no chyba że ktoś chce żeby mu wypisywać, w którym momencie jakie QTE trzeba wklepać:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Kurde u mnie w całym mieście tego chyba nie ma. Szukałem w wielu miejscach i nie było, nawet w salonie Kolportera. Jeszcze w Empiku nie byłem i mam nadzieję, że tam będzie, choć widzę, że niektórzy w innych miastach nie widzieli w Empikach.

 

Edit:// Byłem w Empiku i na szczęście był poradnik.

Edytowane przez Arek1987
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Własnie przechodzę Yakuze 2 i korzystam z Poradnika więc dorzucę swoje 3 grosze - opis bardzo przydatny, szczególnie informacja o nagrodach za przejscie misji pobocznych (nie wszystkie chce mi się robić jak są mało warte, gra bywa nudnawa czasami wiec nie chce się katować wszystkimi jej bonusami), miejsca gdzie można znaleźć kluczyki, randkowanie, generalnie wszystko ok. Ale niestety są niedoróbki i braki: wykonując misję poboczną jako host w klubie Adam nie mogłem się wspomóc Poradnikiem, brakuje kilku pytań/odpowiedzi, dodatkowo przydałby się opis wartych uwagi przedmiotów, czasami nie wiem czy coś sprzedać, zachować, wywalić albo do czego może być przydatne.

 

Dalej podtrzymuje zdanie, że powinniście zrezygnować z Poradnika i wrzucić to wszystko do PSXE (za większą cenę oczywiście), byłoby więcej stron, więcej publicystyki i opisy częściej by się ukazywały.

Edytowane przez helveg
Odnośnik do komentarza

helveg co do poradnika zgadzam się z Tobą w 100%. Tez bym wolal aby wszelkie opisy przejscia, publicystyka,porady itd z Poradnika byly umieszczane w samym magazynie za oczywiscie odpowiednio niższą cene.. Dlaczego?? Raz to to ze czesto opisy są juz niestety "nieaktualne" ze wzgledu na nieregularnosc i dlugi czas powstawania kolejnych poradników. Dwa: byloby wiecej czytania na kibelku co miesiac;) a tak na serio PE mialoby duzo wieksze mozliwosci zapelniana magazynu w miesiacach posuchy growej..3. Oszczędność?? Nie musielibyscie robic dodatkowych okladek itd chociaz nie znam sie na sprawach budzetowych wiec moze dla was to obojętne. Ale tak jak mowie ad.1 to podstawa czyli czytelnicy dostawali by opisy gier na bieząco z ich wychodzeniem( oczywiscie ze zawsze by musial minac miesiąc od wydania gry a pojawienia sie opisu) ale tak czy siak lepsze to niz pol roku ;)

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł z umieszczeniem poradnika wraz z numerem PSXE. Większa cena raz na jakiś czas nikogo z portfela nie opróżni a co za tym, tak mi się wydaje zgredzi w jakis sposób zaoszczedzą przy wydawaniu poradnika wraz z numerem czasopisma. Co za tym , ale mogę się mylić sytuacja taka może spowodować że poradnik bedzie wydawany częsciej, przynajmniej raz na 2 miesiące, z opisami około 8 gier i innymi ciekawymi artykułami ze świata gier wideo.

 

Co za tym idzie więcej numerów i nie muszę się martwić że w kiosku nie ma poradnika a jest samo czasopismo.

 

 

No i więcej osób kupi połączenie poradnika extreme z czasopismem.

Edytowane przez genetyk@
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

starzy górale pamiętają jak w kazdym numerze był opis i kody brakuje nam tego... naprawde szkoda ale bądxmy dobrej mysli moze ekipa sie zmobilizuje i zacznie wracać do swojej własnej tradycji PzD dla extrima!!!!!!!!!

Edytowane przez qyk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Drażni mnie olewcze podejście dyrekcji względem czytelników poradnika. Kupowałem poradniki od 2005 i chciałbym wiedzieć jak wygląda sytuacja z kolejnym. Wszystko wskazuje że go nie będzie, ale przydałoby się oficjalne stanowisko pana Ściery lub innego redaktora. Wystarczy jedno zdanie. Większość forumowiczów olewała Poradnik twierdząc że wszystko jest w necie, ja jednak byłem bardzo zadowolony, bo w naszym kraju poradniki robi się do gier na PC i często Psx Extreme jest jednym źródłem pomocy, przykład: poradnik do Ninja Gaiden II. Pamiętajmy że nie każdy ma stały dostęp do sieci i nie każdy zna angielski.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Popieram pana powyżej. Przydałby się oficjlny komunikat, Panie przemku obudź się pan....

 

 

No bo tak, to żaden problem ściągnąć solucję z sieci. Jest tego od zatrzęsienia. Ja mam wszystkie poradniki- lubię PE, poradnik w dużej mierze kupuję z tegóż względu;-) Jednakże nie zdziwiłbym się gdyby sprzedaż poradnika była zbyt mała by opłacało się to ciągnąć. Ok, ok, byznes ys byznes , ale sprzydałoby sie poinformować o tym tych czytelników, którzy kupowali poradnik.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.