Skocz do zawartości

Czy da się dzielić Arcade'owkami?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie takie jak w temacie. Mianowicie chodzi mi o to, czy jest możliwośc zagranią w jakąs gre Arcade która została wykupiony na innym profilu na tej samej konsoli? Tzn. Mam 2 profile: 1 swoj, 1 kolegi, i sie zastanawiam, czy da sie zrobic tak, zeby na moim profilu dalo sie grac w Full Arcady, ktore wykupił kolega na swoim koncie. Jak jestem zalogowany na tym 2, to normalnie dziala, ale jak sie spowrotem przeloguje, to znowu pokazuje, ze mam triala. Da sie to jakos zrobic?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

kiedys bylo tak ze arcadowka kupiona na jednej konsoli (dysk nigdzie nie przekladany do innej) chodzila na wszystkich kontach zalozonych na tej konsoli

tak samo jak ktos oddal kosnole do serwisu i mu dali inna to te arcadowki co mial nie chodzily w trybie offline jako full dopiero po zalogowaniu do XBL

 

wiec wynika z tego ze arcadowki byly przypisywane glownie do konsoli, jak jest teraz, nie wiem, ale zrobili cos takiego jak na stronie MS jest przypsywanie profilow do nowej konsoli razem z danymi z gier wiec chyba cos z tym przypisywaniem do danej konsoli musi byc skoro jest takie narzedzie na stronie xboxa...

 

zorientuj sie na jakiej konsoli byla kupowana-aktywowana ta arcadowka do fulla do niej podlacz hdd z tymi profilami i zobacz czy offline na kolegi koncia gra jest full, a poczniej czy Ty tez masz jak jako full na swoim...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.