Jump to content

Metoda

Użytkownicy
 • Content Count

  2426
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1151 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zielonka
 • Zainteresowania:
  Ciężko jest żyć lekko.
 • GamerTag:
  Metoda PL
 • PSN ID:
  MetodaBoss
 • Steam ID:
  metoda89

Recent Profile Visitors

10237 profile views
 1. Metoda

  Sosy

  Ostatnio z braku laku wziąłem hot doga w żabce i zakochałem się w tym sosie Heinz Firecracker. Gdzie to mogę na luzie dostać w jakimś stacjonarnym sklepie?
 2. Mam nadzieję, że tak, bo jednak wypadałoby, żeby była trochę uniwersalna do mebli.
 3. I mamy chyba możliwość zdobycia/kupna operatora grzmotu Edyta: 1200 cod pointsów piękny kawalerze
 4. Zależy o której mówi. Jeśli iluzji, to polecam popstrykać groszkiem (3 x można zadać obrażnia) Ogólnie jak splatynowałem gierkę (4 new game + mi to zajęło), to muszę powiedzieć, że Bossowie w Sekiro nie są trudni. Jedynie kiedy ginąłem to dlatego, że byłem niecierpliwy i atakowałem na aferę. Dużo na też swoje słabości wynikające z prosthetic tools.
 5. Jasne, postaram się być. Nie będę się alkoholizował, bo w niedzielę mam (pipi)ane zaliczenia, ale posiedzieć w zacnym gronie warto
 6. A co będzię? Ja mam uczelnie do 16 ale bym mógł zawitać jak coś
 7. Mięsa to pożałowali, albo takie zdjęcie.
 8. Kto używa amunicji obalającej do kara?
 9. Jezus, jaka ta ścieżka jest dobra. Tyle już czasu od przejścia gierki, a wciąż katuję pojedyncze utwory.
 10. Ja mogę jak coś, bo chętnie bym odblokował operatorów.
 11. Ja niestety zamotałem się z questem i tylko raz walczyłem z puchaczem.... Ominęła mnie ta druga walka. Poziom jest podobny?
 12. Metoda

  Lody

  O masz, te pierwsze z Kinder Bueno, aż zobaczę w weekend jak to smakuje.
 13. Metoda

  Zegary

  Ten mi się podoba, fajne połączenie niebieskiej tarczy z brązowym paskiem: https://www.swiss.com.pl/pl/zegarek-meski/7614-3 Może pora uciułać na nowego sikora
 14. Dobra z racji wolnego, przypiwniczyłem przy konsoli całą sobotę i gierka pękła. Zajefanie czuć klimat star warsów, BD-1 i Greetz mogliby mieć swoją własną grę, bo mega fajne postacie z charakterem. Co do samej gry, to trochę ciężko się było przyzwyczaić do tego, że nie ma jak w soulsach, że można przerwać animację itp. ale po jakimś czasie system ogarnięty i gra poza ostatnim bossem, jakieś dużej trudności mi nie sprawiła (grałem na medium). No dobra, może Ogdo Bogdo, ale to dlatego, że w momencie jak go spotykamy, to nie mamy 90% skilli i w sumie dopiero co się uczymy mechanik gry.
 15. O ile małpa była spoko, bo sama walka była przynajmniej dla mnie emocjonująca, to niestety klepanie byka (ów) już takie nie było.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.