Jump to content

Metoda

Użytkownicy
 • Posts

  2543
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Metoda last won the day on November 10 2020

Metoda had the most liked content!

Reputation

1233 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Zielonka
 • Zainteresowania:
  Ciężko jest żyć lekko.
 • GamerTag:
  Metoda PL
 • PSN ID:
  MetodaBoss
 • Steam ID:
  metoda89

Recent Profile Visitors

12986 profile views
 1. Ten portal to taki osobny rodzaj platformy i serwerów czy to ma być standard multi?
 2. To ile wy tego pijecie? Ja to czasami jak jestem w cugu, to max 1 puszeczka co 2-3 dni tigerka 0 250ml albo jakiegoś monsterka.
 3. Pany, czy M$ wziął się za cwaniaków z kodami 14 dniowymi? Bo widzę na ENEBIE tylko 14 dniowe TRIALE, ale dla nowych kont, które nie miały wcześniej GPU
 4. Ja ostatnio w biedrze wziąłem te 2 (ciekawe, że te inne smaki są często po 3,99 a nie 4,99 jak czarny,biały,mango). Wypiłem zielonego i był spoko. Niebieski cały czas się chłodzi i czeka na przypływ uczuć.
 5. Metoda

  Fast food

  I co Ci odpowiedziała na to pytanie? Bo tłumaczenie, że hurr durr ceny produktów poszły w górę itp. są już oklepane.
 6. Metoda

  Buty

  Tylko trampki.
 7. Większy problem miałem jak się walczyło z 2ma małpiszonami i demonem. Genichiro i Ishin, są do ogarnięcia po kilku próbach i nauce ich ataków - poza tym te walki + tatusiek są klasą samą w sobie. Nawet 4fun czasami je odpalam.
 8. Co za śmieciara. Pewnie głośniejsze i/lub jakieś lepsze tytuły już zapowiedzieli w ramach E3, ale no bez jaj.
 9. Ten Mule, to dla mnie nie do wypicia. Ostatnio jak widzę w biedrze/lidlu to biorę combo Biały+fioletowy
 10. Metoda

  Sea of Thieves

  Jest ktoś chętny do pogrania w SoT z noobem jak ja? Nie ukrywam, zacząłem grać, ale solo jednak nie ma zbytnio frajdy a z randomami, to już w ogóle kaplica.
 11. Jak widzę frykasy @Tynio to aż z pogardą patrzę na swojego kurczaka z ryżem
 12. Tak sobie myślę, że mogli by do ea play/game pass wrzucić burnout revenge albo starsze osłony Odpala wam się Conker? Bo mi pokazuje wstępny ekran i wywala do dasha Edyta: Dobra działa, musiałem ściągnąć jeszcze raz
 13. No i elegancko z tym concerem. Pamiętam jak w niego grałem na og xboxie. Próbowałem przejść vanilla z rare replay, ale jednak nie dałem rady przez pracę kamery i ogólnie.
 14. I scalakowałem kolejny raz Sekiro, tym razem na xsx. Łącznie na ps4 i xsx zrobiłem z 10 ng+ :] ps. Ciekawostka - można deflektować bona i rzut kaką małpiszona.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.