Skocz do zawartości

Crash Commando


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Crash Commando

    • Bardzo ?atwe
      2
    • ?atwe
      1
    • ?rednie
      6
    • Trudne
      1
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=146

 

Brąz:

 

FIRST MISSION

Play an Objectives mission online for the first time.

 

PROBIE COMMANDO

Reach commando level 5.

 

MISSION HANDLER

Host games with a combined session playtime of 1 hour.

 

DEMOLITION EXPERT

Destroy 20 control panels.

 

HACKER

Upload 20 blocks of data.

 

WEAPONS 101

Get 20 kills with each of the six primary weapons.

 

GLOBE TROTTER

Play a complete game on every map online.

 

Srebro:

 

ELITE COMMANDO

Reach commando level 15.

 

BOOT CAMP BEAST

Complete all Grunt and Jarhead Boot Camp missions with a Commando Medal score.

 

CRASH AND CONQUER

Win 20 online games.

 

SURVIVAL OF THE FITTEST

Have all three survival bonuses activated at the same time in an online game 10 times.

 

Złoto:

 

CRASH COMMANDO

Reach commando level 25.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak jak cos tez pykam ostatnio prawie codziennie chociaz godzinke.. Jeszcze 100 nie mam ale chetnie pogram z innymi polakami. Mam pytanie czy jestem noobem jak gram granatnikiem( dodam ze miedzy innymi). Bo ostatnio gralem i szlo mi naprawde niezle i jakis hamburger wyslal mi wiadomosc ze leszcze graja tą bronią...Dziwne bo akurart w tej grze z polowa osob grala glownie tę bronią wiec chyba poprotu mial dosc ze ciagle obrywa:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Jak za dobrze Ci idzie to nawet jak byś grał nożem to byś zapewne dostał takie info :) Ja uwielbiam karabin i Bazooke czy jak tam to się nazywa :D

Jak widac dla kazdego cos milego.. Ja z koleji glownie cisne snajperą i shotgunem.. W zaleznosci od sytuacji czy bronimy czegos czy atakujemy. Granatnik biore jak np brakuje mojemu teamowi pare punktow do zwyciestwa a cala druzyna przeciwna kampii w pojazdach:D Kurde ta gra jest prze za(pipi)ista..Halo Killer ;)

Odnośnik do komentarza

w sumie masz rację. Ja osobiscie gram juz tylko snajperą bo lubie te broń. Granatnik to rzeczywiscie troche noobera bo tak naprawdę nie trzeba nawet dobrze wycelować żeby kogos ubić. Hmm mysle ze ciezko żeby wszyscy grali różnymi broniami bo taki karabin to raczej się w multi nie sprawdza. I tak trzeba z niego celnie strzelić a jak mam do wyboru jeden celny strzal ze snajpery( max 2 jak ktoś ma pancerz) i kilka z karabinu to wybór jest jasny:D. Co mnie najbardziej wkurza to typ graczy, którzy latają z granatnikiem. Kampią się przy wyjściach a jak nie to to przy respawnach czołgu. Oczywiscie duzo koszą tez z dzialek i z dodatkowych broni. Tacy gracze najczesciej sa gdzies w czolowce stawki( chociaz zadko przeprzedemną) i w starciu jeden na jeden z dobrym graczem nie mają szans. Ale wkurza mnie jak jestem w trakcie za(pipi)istego starcia z kims a ktos mnie kosi od tylu jak tylko mi troche zycia zejdzie:/. Czyli generalnie gra za(pipi)ista, ma swoje wady chociaz noobow to poprostu sie nie da wyeliminowac nawet patchem:D

Odnośnik do komentarza
Chce jak najszybciej ukonczyc na 100% tą gre więc :

 

DEMOLITION EXPERT - Zniszcz 20 panelów kontrolnych.

 

HACKER - Wyślij 20 bloków plików.

 

SURVIVAL OF THE FITTEST - Zdobądź 3 bonusy przeżycia, aktywowane jednocześnie w grach online, co najmniej 10 razy.

 

moglby ktos wytlumaczyc o co w nich choddzi?;p

 

Hmm no nie wiem jak opisac rzeczy ktore masz wytlumaczone przy nazwie trophy:D No wiec poprostu wysadz 20 panelow kontrolnych- w mission objectives kiedy jestes w grupie atakujacej podbijasz klikasz x i dynamit sam sie podklada...Z blokami plikow jest tak ze podbijasz czekasz az Ci sie zaladują bloczki na niebiesko i jedziesz z tym do satelity tam gdzie się odradzasz....Co do 3 bonusow to w zamian za duzą ilosc killi i o ile nie zginiesz na dole będą CI sie pojawiac opcje ktore aktywujesz strzalkami: szybka regeneracja,szybsze bieganie, dopalacz dzieki ktoremu moze zabijac przeciwnikow obkręcając się w powietrzu...jezeli wlaczysz je wszytskie na raz 10 razy w online to masz trophy..

 

 

Szczerze to watpie zebys zrobil 100% "jak najszybciej" :)

Odnośnik do komentarza
CRASH AND CONQUER

Win 20 online games.

 

No ja juz nie wiem jak zrobic to trofeum. Samego dzisiejszego dnia mialem z 3 zwyciestwa w deathmatchu i z 5 w team deatchmatchu i powyzej 20 napewno juz mam:/ Moze aby zaliczylo to trofeum w zadnym teamie nie moze byc bota czy jak??

Nie wiem co do tych botów (online to online) ale tutaj trzeba wygrać 20 całych meczy a nie pojedynczych rund.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
CRASH AND CONQUER

Win 20 online games.

 

No ja juz nie wiem jak zrobic to trofeum. Samego dzisiejszego dnia mialem z 3 zwyciestwa w deathmatchu i z 5 w team deatchmatchu i powyzej 20 napewno juz mam:/ Moze aby zaliczylo to trofeum w zadnym teamie nie moze byc bota czy jak??

Nie wiem co do tych botów (online to online) ale tutaj trzeba wygrać 20 całych meczy a nie pojedynczych rund.

 

No ja wiem ale na mecz skladają się często tylko dwie rundy ale może rzeczywiście coś żle licze...teraz pogram tylko deathmatcha bo tutataj najlatwiej wyliczyc a wciagnol mnie ten tryb:D

Odnośnik do komentarza

Miałem dokładnie to samo, zdawało mi się, że mam już te 20 wygranych, więc dziś zacząłem liczyć... i doliczyłem do trzech, bo trofeum wpadło xD. Levelowanie najlepsze i najszybsze jest w singlu :

 

custom game

poziom trudności Easy

12 botów

mapka nie pamiętam nawet nazwy, ale łatwo ją poznać bo w całości składa się z szyn, po których można jeździć

100 score limit

 

Zabijać ile wlezie teraz tylko. Wielokrotny exp dostaje się za double kill, triple kill i multi kill. Jak się ładnie czasem ułożą boty to mi np. wyszedł 3 razy multi za jednym zamachem, a exp za to miażdzy xD. Popylam praktycznie po "drugiej stronie" tego stagu z uwagi na płaskość, dostęp do Rakiety Zdalnie Sterowanej, Armora z hełmem i Plasmy hje hje. 3000 expa wycisnąłem bardzo szybko, co dało mi 3 levele i jestem obecnie 18, jeszcze 7 i jest komplecik muaha xD.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość RejdenForce
CRASH AND CONQUER

Win 20 online games.

 

No ja juz nie wiem jak zrobic to trofeum. Samego dzisiejszego dnia mialem z 3 zwyciestwa w deathmatchu i z 5 w team deatchmatchu i powyzej 20 napewno juz mam:/ Moze aby zaliczylo to trofeum w zadnym teamie nie moze byc bota czy jak??

Nie wiem co do tych botów (online to online) ale tutaj trzeba wygrać 20 całych meczy a nie pojedynczych rund.

Zalicza mecze założone samemu i granie z friendami?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...