Skocz do zawartości

Lumines Supernova


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Lumines Supernova

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      1
    • ?rednie
      3
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      7


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=147

 

Brąz:

 

Basic 3

Unlock 3 skins in Challenge Mode "Basic".

 

Basic 10

Unlock 10 skins in Challenge Mode "Basic".

 

Advance 10

Unlock 10 skins in Challenge Mode "Advance".

 

Time Attack 50

Score 50 points in Time Attack Mode 60sec.

 

Mission Beginner

Clear Mission Mode Easy.

 

Puzzle Beginner

Clear Puzzle Mode Easy.

 

Srebro:

 

Time Attack 210

Score 210 points in Time Attack Mode 180sec.

 

Dig Down Master

Clear all stages in Dig Down Mode.

 

Mission Master

Clear Mission Mode Hard.

 

Puzzle Master

Clear Puzzle Mode Hard.

 

Złoto:

 

Skin Master

Unlock all skins.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest jakaś gra której nie kupisz z PSS? :D:D:D

Hysz - od nowego roku nie będziesz wiedział za co się brać tyle gier z Trophies wyjdzie :piwo:

A Luminesy też wezmę na 100% - uwielbiam w to grać do tej pory na PSP'ku :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Trofea są bardzo proste, nie wiem o co Ci chodzi. w pierwszy dzień zdobyłem aż... jedno xD. Jak ktoś nie miał styczności z lumines to jest hardcore, ja jestem dziewicą w tym temacie, toteż ciężko się gra, aj, trofeaa.

ja kupilem luminki dzien po tym jak sie ukazaly w hk i do tej pory mam dwa trofea

to jedna z tych gier: bardzo fajna i bardzo trudna

Odnośnik do komentarza
Nabiłem basic 10 lololol yeeeeeeees!!! brązowe trofeum po długich męczarniach wooohooooo xD

Saki, a Ty nie masz przypadkiem dopiero kupować Luminki w teamie z mną między innymi ? :D

 

Jakbyś czytal wyraźnie to byś zauważył, że pisałem iż mam lumines, ale przełknę ponowny zakup za blast factor ;p

 

anyway, puzzle mnie rozwaliły, mam dosyć narazie xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiem tak - przygode z Lumines zaczalem oczywiscie na PSP, ale dopiero trofea zmotywowaly mnie do robienia puzzli i misji. Pękł calak, takze jak ktos ma pytania - sluze pomoca. Ta gra wymaga terningu - niczego wiecej - wyniki po 2.500.000 stoja na porzadku dziennym i ubolewam bo sie przeprowadzilem (wrocilem z Anglii) i nie moge ps3 do netu podlaczyc co by sie pochwalic:( Dig down za pierwszym razem przeszedlem, time attack na ocene ss za pierwszym razem, jedynie misje i puzzle wymagaja nie tyle glowkowania co 'luminkowego' podejscia do tematu. Walcie jak cos.

 

Dig Down ile ma stageow? bylem na 12 i dalem pupy...dużo mi brakowało ? :/

 

20 stageow. Bodajze od 16 wysokosc sie nie zmienia, jeno klocki szybciej zaczynaja spadac...

Odnośnik do komentarza
O co chodzi w puzzlach?, bo układam tak jak gra chce i mi nie zalicza...raz mi zaliczyło pierwszą figurę i nawet nie wiem dlaczego xD

 

 

 

hahahaha

a myśklałem, że tylko ja nie kumam ;d

 

nie pytalem wcześniej, bo bałem sie "rodzynów" xD

 

no wlasnie, o co chodzi? i w tym dig itd. tez ;]?

 

 

poza tym jest jakis poradnik do misji na hard? bo easy to na raz wziąlem, ale hard mnie zamęczył.....

Odnośnik do komentarza

no ja na poczatku chcialem zapelniac jednym kolorem ten wzor ktory jest w tle

jak sie domyslacie nic z tego nie wyszlo

siostrze jednak luminki tak sie spodobaly, ze zalatwila sobie wersje na komorke i tam w trybie puzzle byl tutorial i poszlo z gorki

 

musicie jednym kolorem ulozyc ten wzor co jest w prawym dolnym rogu, wzor musi byc otoczony innym kolorem (jedynie rogami moze sie stykac z klockami tego samego koloru)

rozumiecie?

 

w trybie dig chodzi o to by dokopac sie do dna (przed kazda plansza jest podane ile kratek dna trzeba odslonic)

Odnośnik do komentarza
no ja na poczatku chcialem zapelniac jednym kolorem ten wzor ktory jest w tle

jak sie domyslacie nic z tego nie wyszlo

siostrze jednak luminki tak sie spodobaly, ze zalatwila sobie wersje na komorke i tam w trybie puzzle byl tutorial i poszlo z gorki

 

musicie jednym kolorem ulozyc ten wzor co jest w prawym dolnym rogu, wzor musi byc otoczony innym kolorem (jedynie rogami moze sie stykac z klockami tego samego koloru)

rozumiecie?

 

w trybie dig chodzi o to by dokopac sie do dna (przed kazda plansza jest podane ile kratek dna trzeba odslonic)

 

 

dig'a zrozumiałem, ale puzli nie łapie..... wybaczcie :F

 

pomocy! XD

Odnośnik do komentarza

Powiedzmy ze masz ułożyć krzyż, ktory wyglada tak:

___[]

[][][][][]

___[]

___[]

___[]

 

gdzie [] to jeden segment skladajacy sie na spadajaca kostke (w sumie sklada sie z 4 takich segmentow)

 

wiec powinies to ulozyc tak:

[]()()[]

()()[]()

[][][][][]()

()()[]()()[]

[]()[]()[][]

()()[]()[]()

 

gdzie () to bialy fragment, a [] to czerwony.

 

Ja rozpisywalem sobie na kartce element jaki trzeba ulozyc i dorysowywalem sobie klocki jakie bede potrzebowal. Element ukladalem z lewej strony ekranu i czekalem na klocki ktorych potrzebuje, a niepotrzebne wywalalme na prawa strone. Mam nadzieje ze pomoglem. Musicie jedynie uwazac, coby przez przypadek nie ulozyc jednokolorowego kwadratu, gdyz figura sie zawali:) Kiedy poprawnie ulozycie element to podswietli sie i gdy przejdzie po nim linia - mission complete!!

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

Bez kitu, easy i hard leci z gorki, ale na extra hard masz np. zrobic napis LOVE takimi wielki literami ktore na szerokosc zajmuja caly obszar to stary nie bedzie miejsca na pomylke:)

 

Jeszcze jedno: na easy i hard dostajesz caly czas takie same klacki, w sensie ze nie wazne ktory raz grasz, zawsze bedzie ich spadala taka sama kombinacja, tylko na extra hard klocki spadaja randomowo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...