Skocz do zawartości

Lumines Supernova


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Lumines Supernova

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      1
    • ?rednie
      3
    • Trudne
      4
    • Bardzo trudne
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość JaMaJ

Hmmm... Musze powiedziec ze time trial 60 sekundowy jest najtrudniejszy, bo w koncu mamy minute i trzeba szybko planowac. Patent jest taki zeby np. na 180 sekund za wczasu ustawic sobie odpowiednio 'gorke' coby leciec grube serie - praktyka i jeszcze raz praktyka! Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj Luminesy i mam dwa pytania:

1.Po wybraniu single player pojawiają się dwie opcje, basic i advance, na jednym i drugim są inne skórki. O co chodzi?

2.Druga sprawa dotyczy wyników hi-score. Za pierwszym razem zrobiłem 80 tys. wróciłem do menu i w rankingu jest mój wynik. Gram drugi raz i hi score leci od zera czemu? Przecież powinien być w trakcie gry widoczny najwyższy wynik jaki mam w swojej tabeli.

Odnośnik do komentarza
Gość JaMaJ
Kupiłem wczoraj Luminesy i mam dwa pytania:

1.Po wybraniu single player pojawiają się dwie opcje, basic i advance, na jednym i drugim są inne skórki. O co chodzi?

2.Druga sprawa dotyczy wyników hi-score. Za pierwszym razem zrobiłem 80 tys. wróciłem do menu i w rankingu jest mój wynik. Gram drugi raz i hi score leci od zera czemu? Przecież powinien być w trakcie gry widoczny najwyższy wynik jaki mam w swojej tabeli.

 

1. Faktycznie, to tak jakbys mial easy i hard, jednak szczerze powiem, ze roznicy w szybkosci spadania klockow nie zauwazam, jako ze sam je 'zwalam' na dol nim sie jeszcze zdaza ruszyc. A i wyniki lepsze osiagam na advance niz na basic, takze kwestia bardziej gustu niz skilla.

2. Podczas gry w Lumines wyswietla sie tylko terazniejszy wynik.

 

Ja mam natomiast inny problem. Ciachnalem 2.600.000, a nie ma mnie na liscie wynikow (ani ogolnej ani tygodniowej). Moj wynik jest nie nawet w zakladce my score ale jedynie w local. Ktos napotkal podobny problem? Gre kupilem z amerykanskiego pss, a gram uzywajac europejskiego. Moze to ma znaczenie??

Odnośnik do komentarza
Gość JaMaJ

Po uploadzie ostatnich wynikow na Lumines Supernova uwazam sie za najlepszego gracza w ta gre w Polsce. Czekam na oferty pojedynku jezeli ktos sie czuje na silach. Nie pisze tego w sensie chwalenia sie tylko licze na znalezienie godnego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Gierke zamowilem wczoraj, zaznaczylem w ankiecie, ze trofe sa bardzo trudne.

Na razie mam tylko wszystkie mission na easy i 4 lvl w challenge ... w mission na hrad nie mam tych z iloscia elementow na czas i dokopania sie w 3 oddzielnych kolumnach ...

W puzzle na poczatku w ogole nie wiedzialem o co chodzi, jak kilku innych probowalem zapelniac ksztalty z poziomu :P dopiero filik z yt uswiadomil mi co robie zle ;) od strzalki zaczalem rozpisywac jakie elementy bede potrzebowal

W time attack mam najlpszy wynik 48... i zrobiony na pale - wrzucalem kwadrzty bez zastanowienia, grajac normalnie "zrobilem" 45...

Widzialem ten filmik na 201 pkt, ale mi jakos elementy nie chca pojawiac sie tak zebym dal rade zrobic taki wynik... ogolnie nie rozumiem czemu ukladanie kolorem pionowo a nie poziomo ma byc lepsze, jaka jest roznica skoro to i tak kwadraty ?...

Znaczenie ma tez chyba timing zrzucania elementow bo czesto mam tak, ze dorzucam element a on nie znika mimo, ze powinien, w takim przypadku zapewne nie dolicza tez kwadratu do punktoe, nie wiem tez na jakiej zasadzie dzialaja bonusy punktowe - Jamaj - jakies porady ?

Odnośnik do komentarza

Sorry za 2 posty z rzedu, ale edycji by nikt pewnie nie widzial a mam pytanko.

 

Od czego tak dokladnie zalezy przejscie do kolejnego levelu (pojawienie sie kolejnego skina ?)

 

Dotarlem dzis do 7 lvl z wynikime 59 000 - wiem, szmiesznie malo ale dopiero 2 dzien gram (bdw time attack trophy zrobilem), ale do czego zmierzam - w klejnej rozgrywce mialem 27 000 i nadal pierwsza plansze - wiecie moze dlaczego sie nie zmienila ?

Odnośnik do komentarza
Gość JaMaJ
Szkoda ze gra nie posiada trybu on-line (jej najwiekszy minus) Wtedy bysmy sie zmierzyli :P

 

Poszukam Cie na liscie wynikow to w ten sposob sie dowiemy....

 

Widzialem ten filmik na 201 pkt, ale mi jakos elementy nie chca pojawiac sie tak zebym dal rade zrobic taki wynik... ogolnie nie rozumiem czemu ukladanie kolorem pionowo a nie poziomo ma byc lepsze, jaka jest roznica skoro to i tak kwadraty ?...

Znaczenie ma tez chyba timing zrzucania elementow bo czesto mam tak, ze dorzucam element a on nie znika mimo, ze powinien, w takim przypadku zapewne nie dolicza tez kwadratu do punktoe, nie wiem tez na jakiej zasadzie dzialaja bonusy punktowe - Jamaj - jakies porady ?

 

Generalnie zasada jest jedna - cwiczyc!! Po pewnym czasie wyrobisz sobie nawyk odpowiedniego ukladania klockow i dopasowywania tych ktore maja za chwile spasc. Ja juz sie nieraz lapie na tym, ze nie patrze momentami na dol - tylko na to co nastepne leci i po prostu zrzucam...

Dobrym patentem jest pogranie dig down - wyuczysz sie technik likwidujacych warstwy a nie tylko technik budowania wiez do duzych combo.

 

Ukladanie pionowo ma ta zalete ze nie tracisz czasu na przesywanie klockow na lewa lub prawa strone - w dodatku zauwaz ze jezeli uda Ci sie usunac wczesniej wybudowany pionowy blok to i tak zrzucajac klocki go likwidujace budujesz nowy.

 

Sprobuj zrzucic powiedzmy 5 kolejnych klockow zupelnie randomowo na siebie i zobacz co stworza, moze jakas podstawe do fajnego komba? Testuj, eksperymentuj i baw sie dobrze.

 

---------

 

Ponad 2.900.000 na advance i 8me miejsce w rankingu overall - trza sie konkretnie przylozyc co by przebic te magiczna cyfre 3 milionow...

Edytowane przez JaMaJ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...