Skocz do zawartości

Savage Moon


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w Savage Moon

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      2
    • Trudne
      3
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=153

 

Bronze Trophies

 

 

* Xipe Imoon Trophy - Nagroda za ukończenie misji na mgławicy Imoon. Wszystkie plansze muszą być ukończone z minimalną ilością punktów na każdej z nich.

 

* Ymir Imoon Trophy - Nagroda za ukończenie misji na mgławicy Imoon. Wszystkie plansze muszą być ukończone z minimalną ilością punktów na każdej z nich.

 

* Zeus Imoon Trophy - Nagroda za ukończenie misji na mgławicy Imoon. Wszystkie plansze muszą być ukończone z minimalną ilością punktów na każdej z nich.

 

* Imoon Agamemnon Trophy - Przyznawane za pomyślne ukończenie pierwszej planszy na mgławicy Xipe.

 

* Imoon Technician Trophy - Przyznawane za wybudowanie wieżyczki i rozbudowanie jej do poziomu 5.

 

* Imoon-Bane Trophy - Przyznawane za zabicie ogromnej ilości Insectocytes.

 

* Imoon Survivor - Przyznawane za przeżycie niesamowicie długiej ilości czasu w dowolnej planszy w trybie Vengeance.

 

* Command Degree Trophy - Przyznawane za zaliczenie wszystkich sekcji samouczka.

 

* Command Credit Trophy - Przyznawane za zebranie określonej ilości gotówki w planszy.

 

* Command Skill Credit Trophy - Przyznawane za zebranie określonej ilości gotówki w grze używając Command Skills.

 

 

Silver Trophies

 

 

* Imoon Conqueror - Przyznawane za ukończenie wszystkich plansz na trzech mgławicach Imoon.

 

* Imoon Artisan - Nagroda dla mistrze technologii. Nagradzane za opracowanie i wybudowanie wszystkich typów wieżyczek w grze.

 

 

Gold Trophies

 

 

* Imoon Admiral - Przyznawane za ukończenie wszystkich trzech plansz na trzech mgławicach Imoon bez ponoszenia jakichkolwiek strat operacji górniczych.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 14
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Mam dwa pytania...

 

1.Co znaczy minimalna ilosc punktow?Nie rozumiem o co chodzi w tym trofeum..W tym poradniku pisze ze wskoczy..mi nic nie wskoczylo.Jak to zrobic,w sensie jaki jest mechanizm?

 

2.Czy ukonczenie bez straty w mining operation znaczy ze zaden insekt nie moze sie dostac do bazy.czy moze tez byc tak ze naprawimy uszkodzona baze i skonczymy z setka punktow energii?

 

Przeszedlem gre,teraz chcialbym te trofea zdobyc i dlatego pytam:)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za odpowiedzi.Dla mnie jestes przegosciem.Gra jesli o mnie chodzi jest trudna na potege nawet jesli chodzi o zwyczajne jej przejscie,nie mowiac o wymasterowaniu etapow:/

Co do drugiego etapu na trzeciej planecie to nie wyobrazam sobie jak go przejsc bez strat..pomimo ze na poczatku myslalem ze bedzie latwy,bo nie ma latajacych po(pipi)ek..pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie znalazlem system...masz racje,najwazniejsze jest 5-6 ierwszych etapow.No i rozwiazaniem jest nie pchanie sie w wynajdowanie zadnych wiezyczek procz imp(po drodze repair) i thumper.Zwykle dzialka dopakowane impami sieja takie zniszczenie ze ja (pipi)e..score zrobione,dopelni brakuje mi jeszcze przejscie bez zniszczen pierwszego,drugiego i czwartego etapu na trzeciej planecie.Zrobiles zloto?

Odnośnik do komentarza

no ja mam 100% w tej grze. Do ostatniej planszy 3 świata nie miałem cierpliwości i zrobiłem wszystko wg filmiku. Tam początek jest cholernie ważny. Ale jak jego się nauczysz to rozwalisz plansze bez problemów. Później przez to, survivala na tej planszy robiłem. Przy 40 lvl gra chodzi na stop klatce hehe... tyle wieżyczek i potworów, że PS3 nie wyrabia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość Kyo

Pucharki do DLC - Savage Moon Waldgeist

 

Brąz: :3pl:

 

Luddite Trophy (Waldgeist)

Awarded for completing any 5 levels using only Machine Gun Towers without any damage to the base.

 

Banker Trophy (Waldgeist)

Awarded to those who display excessive bravery and greed by completing 5 levels with the armor and damage settings at

their lowest values.

 

Insectocyte Juggler (Waldgeist)

Given to expert strategists able to keep any single Insectocyte alive for 5 minutes or more.

 

Neophile Trophy (Waldgeist)

Given to those who complete any 5 levels using only Lasers, Anti-Air Towers, Particle Cannons and Orbital Strike Towers.

 

Purple Heart (Waldgeist)

Awarded for completing a level retaining less than 25% health without repairing your base.

 

 

Srebro: :2pl:

 

Waldgeist Admiral Trophy

Awarded for completion of all 6 levels achieving the minimum set scores.

 

 

Złoto: :1pl:

 

Waldgeist Imoon Trophy - Awarded for completion of all 6 levels whilst suffering no damage to the base.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Przeszedlem juz wszystkie uklady z Waldgeista bez strat i ogolnie brakuje mi trzech trofeow.I tutaj mam pytanie...

 

 

Czy do trofeum w ktorym mozna uzyc tylko Machine Gun w dowolnych 5 etapach i bez strat mozna uzywac tylko Machine Gun(luddite trophy),czy dozwolone sa wieze pomocnicze(np.sensor,imp).Bo na kazdym etapie sa stwory ktore widac tylko za pomoca sensora,a te trofea dotycza dodatku,czyli gry nie w trybie Classic a w trybie Walgeist..jak to jest? To samo pytanie jesli chodzi o puchar z Particle,Laser (neophile trophy).

I trzeci pucharek ktorego nie mam banker trophy(Awarded to those who display excessive bravery and greed by completing 5 levels with the armor and damage settings at

their lowest values.).O co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza

Czytalem na anglojezycznych forach ze trzeba do zrobic bez wiezyczek suportujacych.Ale tez mozna to zrobic na starych ukladach,tych sprzed dodatku,tam gdzie nie ma jeszcze sensorow.No i tak zrobilem,jesli chodzi o wiezyczki Machine Gun...5 leveli bez strat i trofeum nie wskoczylo.Nie wiem..pierwszy uklad pierszego levelu jest niezaliczany czy cos?Z tym banker luzik,wystarczy na poczatku ukladu dac forse zamiast armor i damage i leci.Co do neophilie to 4 levele zrobilem,teraz szukam jakiegos piatego nadajacego sie do tego celu,ale moze byc ciezkawo:/.Ma ktos 100% i moze mi powiedziec jak sobie poradzil:)?

Odnośnik do komentarza

Czytalem na anglojezycznych forach ze trzeba do zrobic bez wiezyczek suportujacych.Ale tez mozna to zrobic na starych ukladach,tych sprzed dodatku,tam gdzie nie ma jeszcze sensorow.No i tak zrobilem,jesli chodzi o wiezyczki Machine Gun...5 leveli bez strat i trofeum nie wskoczylo.Nie wiem..pierwszy uklad pierszego levelu jest niezaliczany czy cos?Z tym banker luzik,wystarczy na poczatku ukladu dac forse zamiast armor i damage i leci.Co do neophilie to 4 levele zrobilem,teraz szukam jakiegos piatego nadajacego sie do tego celu,ale moze byc ciezkawo:/.Ma ktos 100% i moze mi powiedziec jak sobie poradzil:)?

 

Tak się składa, że mam 100% trofeów w tej grze. Luddite trophy wpadło leciutko po 5 klasycznych levelach zaliczonych bez strat samymi machine gunami. Pamiętaj że możesz budować "TYLKO" i wyłącznie machine guny, żadnych innych działek, nawet supportujących itd. Oczywiście trzeba wyłączyć tutoriale, ale to raczej oczywiste. Neophile trophy musisz zrobić na planszach 1-1,1-2,1-3,1-4 i 2-2, bo na 2-1 jest to niewykonalne z powodu zbyt dużej ilości ścierwa ; ). Stage 2-2 kończy się wielkim latającym bossem, więc pamiętaj by na ostatniej fali mieć mnóstwo działek aa. Lasery rozkładaj w podobnej kondygnacji jak na tym filmiku MG

i w kilku innych miejscach, sporo będzie stworów strzelających, które mogą ci rozwalić kilka działek. Postaw działko w tym przejściu na południu by zmusić dziadów by szli tam gdzie ty chcesz i spamuj działkami ile tylko się da, bo na początku silnych działek ci nie trzeba a raczej dużych ilości. Wszelkie zniszczenia bazy naprawiaj śmiało, najlepiej ustaw sobie na początku max. kasy, bo przyda się na upgrady itd. Jak już się odpowiednio zabudujesz to dajesz full DMG i będzie z górki. Łatwy to level nie jest, ale jedyny poza podstawową czwórką który można przejść tym zestawem działek. Acha Particle Cannon jest drogi i mniej skuteczny od lasera, więc daruj sobie go ; ). Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.