Skocz do zawartości

Entourage


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o Entourage - serialu komediowym?

 

In this sitcom, the suddenly risen film star Vince Chase, a 'jeune premier' of humble origins, learns the ropes of the business and the the high-profile world of the wealthy happy few in and around Hollywood, but not alone: he brings form his native New York his atypical 'entourage (hence the title), not glitterati or professionals but a close circle of friends since childhood, and his professional agent finds they often make his job harder as the Queens boys not only sponge on the star but also have his ear, so Vince is much harder to counsel. Written by KGF Vissers

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Szczerze mowiac - nie wiem, czemu na tym forum generalnie nie slyszalo sie dobrych glosow o tym serialu.

W ciagu tygodnia obejzalem wszystkie 6 sezonow - swietny serial.

Nie jest to nic ambitnego, ale jest smieszny, idealny do relaksu i wciaga jak bagno.

Postacie Dramy i Ariego - mistrzostwo, w szczegolnosci rozbrajajacy jest ten pierwszy.

Jesli chodzi o seriale HBO to widzialem tylko Sopranos i Kompanie Braci - ale tutaj widze ta sama tendencje co w tamtych (mimo, ze serial jest zupelnie innego kalibru), a mianowicie: widac jak postacie sie rozwijaja i zmieniaja podczas trwania serialu, fajnie sie to obserwuje.

Tak czy siak - polecam serial kazdemu, kto szuka czegos lekkiego, zabawnego oraz wciagajacego.

Fajna jest rowniez obecnosc roznych prawdziwych gwiazd w serialu - pojawia sie np. James Cameron, Peter Jackson, Chuck Liddel - jego wystep byl w szczegolnosci dobry :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

serial rewelacja, kolejny raz udowodnił, że do sukcesu w komedii trzeba paczki 5ciu bohaterów.

 

polubiłem bardzo E bo przypomina mi mnie, Drama jest przekomiczny a Ari...udowadnia, że warto się było przez te lata uczyć angielskiego by rozumiec jego kwestie. Uwielbiam zakreconych, wulgarnych bohaterów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

właśnie rozpoczął się siódmy sezon, w roli dziewczyny jednego z głównych bohaterów pojawi się młodziutka gwiazda filmów dla dorosłych - sasza grey! napisała mi na twitterze. istnieje też uzasadnione podejrzenie, że zagra catwomen w trzecim batmanie nolana:

 

119859214.jpg

 

bardzo możliwe, że gościnnie pojawi się też malcolm mcdowell

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

gdzie tam w tym sezonie chyba jeszcze nikt nie ruchał. istnieje przypuszczenie, że vince obrócił te dwie laski, ale nie było tego na ekranie. no i ari pewnie rucha, ale w końcu żonę ma. są już zdjęcia postaci granej przez sashę:

 

sasha-grey-entourage.jpg

 

w sezonie gościnnie pojawi się również mike tyson, christina aguilera i marshall mathers.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Koniec sezonu. Jak się wku.rwiłem na twórców teraz. Myślałem, że sezon będzie miał 12 epów.

 

Ale zakończenie świetne. Jestem ciekaw co dalej.

Pojawienie się Eminema zaje.biste :D

 

Świetnie pasuje mi ta piosenka podczas napisów końcowych, jakoś dodaje klimat.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...