Skocz do zawartości

GGPO (+bonus GGPO vs. 2DF)


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

GGPO to obecnia najbardziej stabilna platforma do gier 2D.

Instalacja jest prosta -> wejdź na ggpo.net ->download-> i postępuj zgodnie ze wskazówkami krok po kroku ;)

2492585646_a219a97eca.jpg

 

Supportowane gry to:

 

Dungeons & Dragons

Final Fight

Garou

Jojo's Bizzare Adventure

Karnov's Revenge

KoF 2002

KoF 98

Last Blade 2

Marvel Super Heroes

Marvel vs. Capcom

Samurai Shodown 2

Street Fighter Alpha 1/2/3

Street Fighter III: 3rd Strike

Super Puzzle Fighter II

Darkstalkers

X-Men vs. Street Fighter

 

No to teraz porównanie GGPO z 2DF.

Gra na obu platformach wygląda tak samo ale jednak GGPO jest jakby trochę stabilniejszy, zarówno pingi jak i sam program. Na 2DF gra więcej graczy z europy i szybciej można rozpocząć grę. GGPO to dominacja azjatyckich graczy z pingami 300+.

 

 

2DF

-Większa biblioteka gier

-Więcej graczy z Europy

-Powtórki i Rankingi

 

GGPO

- Stabilniejsze pingi

- Klient nie wiesza się tak bardzo jak 2DF

 

Na szczęście nie trzeba wybierać pomiędzy tymi klientami bo można mieć zainstalowane oba na raz.

Tak więc instalujcie bo zajmuje to chwile a rozgrywka online na tych platformach przebija to co mamy dostępne na konsolach. Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Co do hostowania to na 2DF wystarczy otworzyć port 27886 a na GGPO żeby pograć również należy otworzyć kilka portów wg tutoriala na stronce. Ja otworzyłem te porty w firewallu i na routerze i wszystko śmiga także porty to nie problem. Co do IP na GGPO to nie wiem nic o tym jakie należy mieć. Na stronie nic nie piszą o tym ,a na forum znalazłem pogrubione , że IP w routerze musi byc "static ip". Zresztą wszystko w tym temacie http://ggpo.net/forums/viewtopic.php?f=8&t=52 dla tych co będą mieć problemy z ip czy routerem (ale raczej będzie śmigać a bugi i cuda często się zdarzają z niewiadomych przyczyn i na 2DF(np mam porty otwarte ,a to czy mogę hostować zależy od dnia) i na GGPO)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

GGPO jest bardzo wygodny w obsłudze. Szkoda ze jest mało graczy z europy. prawie sami amerykanie, brazylijczycy, japonczycy, a z nimi pingi przewaznie nie pozwalają na płynna gre.

 

ale spelnilo sie moje marzenie - zagralem w Garou z Japończykiem ;):D zadnej walki nie wygralem, co najwyzej 1 runde buehehehe

 

 

btw w 2df nie gralem, zarejestrowalem sie ale do tej pory mi e-mail nie przyszedł :P

Edytowane przez Bonio
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Ja wczoraj grałem z jakimś Polakiem o ksywce luck347 czy coś w tym stylu (w kazdym razie było w ksywce luck).

Koleś fajnie orientował się w systemie i miał opanowanych kilka postaci.

Polecam grę z nim, jak go spotkacie.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza
jak podlaczyc romy do 2df?bo w stettings wybieram folder gdzie sa romy a 2df ich nie widzi

 

Żeby grac online trzeba kliknąc na grę i dać join room. To niby oczywiste ale z doświadczenia wiem że jednak nie.

Jak to nie pomoże wrzuć romy do innego folderu i na inny dysk. Pozatym podświetl grę i daj " Play Alone" i zobacz czy sam możesz grać czy nie.

Odnośnik do komentarza
GGPO jest bardzo wygodny w obsłudze. Szkoda ze jest mało graczy z europy. prawie sami amerykanie, brazylijczycy, japonczycy, a z nimi pingi przewaznie nie pozwalają na płynna gre.

 

ale spelnilo sie moje marzenie - zagralem w Garou z Japończykiem ;):D zadnej walki nie wygralem, co najwyzej 1 runde buehehehe

 

 

btw w 2df nie gralem, zarejestrowalem sie ale do tej pory mi e-mail nie przyszedł :P

Bonioo :D Ja jestem chętny na Garou, chyba z 6 lat w to nie grałem ale chętnie sobie przypomnę :lol: Jeśli są ludzie chętni na sf3/st/kof2002/samuraishodown2/garou czy jojo dawać do mnie :lol: Dawno nie grałem a większości nie pamiętam, niemniej z chęcią zagram i może wznowię treningi :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...