Skocz do zawartości

Dźwięk 5.1 z X360 za pośrednictwem PC.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie w sprawie dźwięku 5.1 z Xbox'a 360.

Mam głośniki 5.1 ET678 MADNES i nie zamierzam tracić kasy na nowe za 1tys zł z wejściem S/PDIF (optical) tylko po to aby podłączyć Xbox'a do nich, więc wymyśliłem sobie alternatywne rozwiązanie ale nie wiem czy to będzie działać więc kieruje swoje pytanie do znawców.

Czy jak bym kupił Płytę główną (około 300zł, ABIT AB9 QuadGT) albo kartę dźwiękowa (około 150zł, Creative x-fi xtreme audio 7.1) z wejściem S/PDIF in i do tego wejścia bym podłączył xbox'a, a potem głośniki bym podłączył normalnie do kompa tymi 3 kabelkami to czy by to działało? czy był by dźwięk 5.1 z xbox'a w tych głośnikach?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wreki weź to co zaproponował Hlipo. Najniższym kosztem będziesz miał 5.1 z Xboxa.

 

W tym linku http://www.allegro.pl/item516619830_creati...gy_5_1_usb.html jest wszysto wyjasnione na obrazkach. Widać, że bez problemów podłączysz konsolę do optycznego oraz trzema jackami zwykły komputerowy zestaw 5.1 i będzie hulało.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Jak ktoś by mi to gdzieś znalazł to proszę o linka.

A kto ci tego będzie szukał. Każdy z nas ma takie same mozliwości korzystania z internetu jak ty więc znajdź chęci i poszukaj. Jeśli masz cierpliwośc to przeglądaj codziennie Allegro w poszukiwaniu tej karty lub napisz do jednego z allegrowiczów zapytanie o sprowadzenie kolejnej partii. Swoją drogą, naprawdę bym na ten sprzęt poczekał. Ja dałem dwa tygodnie temu za kino onkyo prawie tysiaka i mam dokładnie takie same możliwości audio jakie posiada dźwiękówka Creative'a (Dwa optyki i coaxial). Za tą cenę zdecydowanie się opłaca tym bardziej, że 5.1 juz masz ;) pzdr

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...