Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiony 8) Wielkie dzięki :)

 

Mam jeszcze kilka pytań:

1. Jedno osiągnięcie wymaga pokonania wszystkich drużyn narodowych. Można jakoś sprawdzić z którymi drużynami już się grało, czy trzeba grać mecze, po kolei, jeden za drugim?

2. Jak najłatwiej strzelić bramkę spoza 35 metrów? Ja próbowałem takimi oto sposobem: ustawiałem się zawodnikiem w samym rogu połowy przeciwnika i szedłem na skos ze sprintem trzy razy i gdy wypuszczał piłkę po raz trzeci uderzałem. Raz udało mi się tak trafić, ale była to odległość....34m :o

3. Mecze w Exhibition i z drugim Graczem zamiast kompa nie liczą się do statystyk potrzebnych do achievementów, tak?

Odnośnik do komentarza

1. Sam musisz pamiętać/notować.

2.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Long Ranger

A title awarded when you score from 35m or more.

15 Punktów

 

Zdobyć bramkę z 35m nie jest łatwo. Ale...

Wejść do Edit Mode, wybrać jakąkolwiek drużynę i w opcji formacji zmienić wykonawcę rzutów rożnych na bramkarza. Włączyć mecz towarzyski przeciwko edytowanej drużynie, sprowokować rzut rożny dla przeciwnika i gdy bramkarz będzie dośrodkowywał należy przejąć piłkę, dobiec do koła środkowego i będąc na połowie przeciwnika strzelić do pustej bramki (bramkarz nie zdąży dobiec).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Nie mam zielonego pojęcia. Dawno nie grałem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Help!

 

Gram 4 sezon w trybie Become a Legend.

 

International Titles

Awarded by playing well for your national team in Become a Legend.

 

Ile trzeba wygrać tych pucharów? MŚ i ME wystarczy?

 

Club Titles

Awarded by playing well for club in Become a Legend.

 

J.w. Mam kilka mistrzostw (3), pucharów kraju (3)i 2 triumfy w European Championship.

Trzeba wygrać też European Masters Cup?

I jak rozumieć "playing well" w podpisie aczika?

 

All Titles

Awarded for acquiring all titles in Become a Legend

J.w. Ile i jakie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam lepiej. Zdobyłem World footballer of the year - była animacja i komunikat, a nie odznaczyło się w statsach, więc jakbym tego nie zdobył.

 

Co do twojego pytania to chyba można to zdobyć tylko w roku gdzie są mistrzostwa świata (ja tak miałem)

Zdobyłem MŚ, 1 w lidze, pucha kraju, puchar europy, najlepszy wszędzie w golach i asystach.

Problem w tym, że za drugim razem to "zrobiłem" (cudzysłów bo jak pisałem wcześniej gra nie zliczyła tego do statsów).

Za pierwszym razem też wszystko wygrałem, a mimo to konsola wybrała Del Piero...

 

By zdobyć te za puchar "uefa" trzeba być który w lidze, by zakwalifikowało drużynę do pucharu?

Ogólnie bezsens bo trzeba celowo przegrywać by być któryś tam w lidze i awansowac do pucharu "uefa"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Drużyny klasyczne odkrywa się za pomocą przechodzenia Mistrzostw Świata. W zakładce w Gallery masz opisane jak odbokować konkretne klasyczne drużyny i klasycznych zawodników.

A mi wczoraj nie wyskoczył acziwment Eredivisie :( Wygrałem cały sezon (wszystkie wygrane, jeden remis) i owszem, w Gallery tytuł mi dało, klasycznych holenderskich zawodników odkryło, ale nie wyskoczył acziwment....WTF? :o

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza

achivy typu Eredivisie dostaje się za pokonanie wszystkich drużyn z danej ligi (a nie za mistrzostwo). Włączasz cały sezon i grasz do połowy, czyli aż pokonasz każdą drużynę. po tym wyjdź i zagraj jakąś inną drużyną przeciw tej którą grałeś. blink!

 

najlepiej grać z wyłączonymi pucharami, chyba że chce się grać cały sezon pod achiva UEFA Champions League Debut (wpada na początku drugiego sezonu pod warunkiem, że ma się włączone puchary i wygrywa całą ligę)

 

Nadal szukam odpowiedzi na pytanie:

Pokonałem wszystkie reprezentacje i achiva National Teams nie dostałem

trzeba pokonać drużyny classics?

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Tak, też miałem ten problem. Extra Time, nie w sensie, że dodatkowe 30 minut czyli dogrywka, tylko czas doliczony do drugiej połowy. Strzel gola dosłownie na sam koniec regulaminowego czasu gry, a zgarniesz acziwka bez problemu 8)

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza
mam pytanie szukam bo w PESie 2008 bylo cos takiego.Szukam menu z zodbytymi pucharami czy cos w tym stylu.Znaalzlem tam TRack Record ale tam nic nie ma co juz zdobylem a co nie czyli musze pamietac co mam zrobic ?

Ostatnia zakładka w Gallery - "Classic Players". Wygrane puchary i ligi masz odkryte, a nieodkryte są zaciemnione i z kłódeczką. To samo masz w zakładce "History", przy pucharach zdobytych masz datę, a przy niezdobytych N/A ... leniu :P

 

Kroolik, i co wyszło z tym acziwem za pokonanie wszystkich drużyn narodowych? Pojawił się? A jak Ty odznaczałeś z którymi drużynami już grałeś? Kurczę, mogłem to robić od razu, teraz mi się nie będzie chciało znowu grać ze wszystkimi od nowa :/

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...