Skocz do zawartości

Ile zapłaciłbyś za wstęp na turniej z nagrodami?


barth

  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za wst?p na turniej jestem w stanie zap?aci?:

    • NIC! Mam gdzie? turnieje, za które si? p?aci!
      9
    • 5z?, bo to nie tak du?o
      0
    • 10z?, jeden papierek to nie koniec ?wiata
      18
    • 20z?, nie nadszarpnie mojego bud?etu, ale to max co dam
      28


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie były???

 

za 2 miejsce:

-kubek benq

-koszulka benq

-polo benq

-torba xbox360

Czyli coś na poziomie GoldenDuck/WGD1&2/ostatniego PHN... ważne że się sprawa rozwija i przybliża do lig piecowych :spox:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taka lekka ironia jakby kto nie zajarzył ;)

Odnośnik do komentarza

No tylko jak Golden Duck robilem to kasa z wpisowego poszla na nagrody (BigBen dal mi 2 zestawy w cenie jednego, taki byl sponsoring) i duza czesc na wynajecie lokalu (bo za sam rozglos medialny miejsca dac nie chcieli) a do tego interesu ze 200zl z wlasnej kiesy dorzucilem a mimo tak zenujacego sponsoringu dalo rade wystrugac nagrody na podobnym poziomie (Pady, Torby czy mousepady z Halo - ciekawe czy ktos jeszcze posiada takowego) :)

 

a tu mielismy wpisowe + Microsoft + Joistic + jakies tam Kamikadze itd

 

mysle ze nagrody powinny byc naprawde grubsze, przynajmniej takie zeby top3 sie zwrocily koszty wyjazdu

Odnośnik do komentarza

Ależ Goldi, ja z nagród powyższych turniejów byłem zadowolony, a GoldenDucka wspominam ze szczególnym sentymentem ^_^

Torba dobra nagroda, jak i pady, pamiętasz jak przywoziliśmy konsole na kolejne turnieje i mówiłeś "O widzę że nagrody się przydają", a uwierz mi torba sie przydawała bo tachałem ją kilka razy w tygodniu (jeśli nie siedem dni całe) na Lana, że o wypadach do Wodzisławia na Lany, patyjkę "Kung Fu Chaos" i wódkę "Tytan" z RsQ nie wspomnę ;) Gdyby nie torba to miałbym kręgosłup w kształcie litery X, przez wzgląd na wagę i kszałt starego Xa, więc Goldi szacun, ja wspominam GD Tournament bardzo, bardzo dobrze...

 

Po prostu nie rozumiem dlaczego nie da się załatwić niczego poza grami dla zwycięzców. Ja rozumiem że Halo Wars kosztuje kosztuje tyle samo co 5-letnie Audi TT sprowadzane z Niemiec i nie można nic więcej wycisnąć, naprawdę nie wiem.

Nie chcę być jednak źle zrozumianym, bo z opowiadań wynika, że miejscówka była spoko, więc jestem pewien że coś w to poszło, a same wpisowe 320 zł, jakimś oszałamiającym wynikiem nie jest, by rozłozyć to na 4vs4 nagrody.

Tylko Bartha trochę, poniosła fantazja, bo "Nagrody zbliżone do lig PC, to nie jest jeszcze to ale, już blisko", to jedna z wypowiedzi o których pamiętałem przed i o turnieju. Natomiast chłopaki radośnie oznajmili, że przywożą do domu kubki, koszulki (brakuje tylko firmowych długopisów - może następnym razem wynajmie się jakąś hostessę MS i będzie rozdawać, to będzie wtedy komplet), to wybuchłem nieposkromionym śmiechem, nie dlatego że się bezczelnie śmieje i krytykuje, ale przypomniałem sobie tamte zdanie.

 

Summa summarum, powinniśmy się cieszyć z tego co jest, wszak nigdy nagrody nie były ważne, to nie Stany itd itp, każdy pad i kabel cieszy, no i zawsze można liczyć (łudzić się), że będzie lepiej. Jak dla mnie powinno podbić się wpisowe do 20zł, większość graczy Halo ma powyżej 18 lat, myślę, że ta dycha świata indywidualnie nie zbawia, a poza tym trzeba starać się o zwiększenie ilości graczy, w najlepszych okresach stoimy na poziomie 32-36 graczy, to liczby przemawiają za tym jak duże cała ta zabawa będzie. Sam wiem, że mam duże braki frekwencyjne na takich zlotach, ale mam nadzieję że przyszłość okaże się łaskawsza dla mnie już przy okazji Stereotypu.

Przy ilościu 40-50 graczy (pomnóżcie sobie to przez 20 zl np.) można już wysupłać z własnej kasy coś przyzwoitego dla zwycięzców, a resztę załatwić "zrzutka z MS" ja wiem że w praktyce jest o wiele trudniej, ale jeśli nie mamy liczb (uczestnicy) to nie mamy o czym gadac.

Odnośnik do komentarza

Spoko, spoko, długopisy też były, jeśli czymś się zasłużysz to może nawet jeden dostaniesz ;).

 

A teraz tak na serio - niestety czujemy się lekko dmuchnięci. Sponsorzy naobiecywali i w ostatniej chwili pouciekali tłumacząc się kryzysem, zostawiając nas na lodzie. Szczytem wszystkiego była akcja samego Joysticka, ale kto zainteresowany ten wie o co chodzi. Po prostu mamy nauczkę na przyszłość - nie wierzyć na słowo, wszystko spisywać na papierze :/.

Nagrody porównywalne do PC będą, ale na bank nie szybko, składa się na to kilka czynników - frekwencja (ludzie cholernie rozleniwili się przez XBL i PSN), kasa (do PGL-ZG wciąż dokładamy z Drzedajem z własnej kieszeni, a od tego podobno miał być sponsor - kolejny fuck w kierunku pewnej firmy) i kilka o których nie ma sensu mówić. Najważniejszy jest pierwszy, więc jeśli ktoś marzy o tym, żeby ligi konsolowe wyglądały jak te PC'towe, to niech się ruszy i coś zrobi (chociaż pojawi się na turnieju), zamiast marzyć i czekać, aż ktoś coś zorganizuje w jego mieście/wiosce.

 

Tyle co chciałem powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...