Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam problem.... mianowicie mam orginalnną gre Władca Pierscieni na X-box-a jest już wiecej nisz troche zajechana i zadko mi sie udaje ją odpalić chciałbym sobie zrobic kopie zapasową tej gry zeby sie jeszcze w nią nagrac :mellow: Ale nie mam pojęcia jakiego programu do tego użyc, adpalając na kompie widzi mi tylko 13MB i kawałek filmiku prezentujący Logo X-a. Nigdy nie przegrywałem gier na X-a, a zalerzy mi na tej grze wiec prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lol czego wy używacie?...

 

Skopiuj pliki przez FTP z płyty ("partycja" D:/) na HDD w PC i stamtąd zbuduj obraz np. Qwixe'm (uwaga: stare biosy nie obsługuja patchowania w locie, więc na wszelki wypadek warto skrakować default.xbe).

 

Jak chcesz kopię 1:1 (dla X360) to niestety na Xbox'ie tego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
lol czego wy używacie?...

 

Skopiuj pliki przez FTP z płyty ("partycja" D:/) na HDD w PC i stamtąd zbuduj obraz np. Qwixe'm (uwaga: stare biosy nie obsługuja patchowania w locie, więc na wszelki wypadek warto skrakować default.xbe).

 

Jak chcesz kopię 1:1 (dla X360) to niestety na Xbox'ie tego nie zrobisz.

 

Berion mozesz prościej dla mnie :huh: jestem początkujący jesli chodzi wogóle o kopiowanie gier X-box-a

Odnośnik do komentarza

1.) Masz dasha z klientem FTP? Każdy chyba taką opcję ma, więc łączysz się z PC.

2.) Wkładasz płytę do napędu xbox'a.

3.) Wybierasz w kliencie FTP (np. we FlashFXP czy czego tam używasz) partycję D:\.

4.) Kopiujesz wszystkie pliki z tej płyty do jakiegoś folderu na PC np. na C:\ISO_ZDZISI\ ;)

5.) Uruchamiasz Qwix'a.

6.) Wybierasz "Create ISO", w source zaznaczasz Local Folder i podajesz mu ISO_ZDZISI ;]

7.) Klikasz na "Create ISO" i czekasz. Program zrobi obraz ze wszystkich plików jakie masz w folderze ISO_ZDZISI

 

Jeśli masz jakiś bios w xbox'ie z epoki kamienia łupanego to zanim zrobisz obraz zmień media flag w pliku deafult.xbe (też za pomocą Qwix'a, opcja "Tools" -> "Patch XBE"). Można też zrobić obraz bezpośrednio z FTPa, ale trzeba wcześniej skonfigurować program w jego *.ini i generalnie nigdy mu nie ufałem w tej materii (dlatego używałem FlashFXP).

 

Oczywiście taka kopia zadziała tylko na Xbox'ie. Na X360 potrzebujesz pełnego obrazu i nie da się tego tak zrobić.

 

 

---

 

Reklama ;]

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/XBXfaq/

 

Tutorial o FTPie:

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/XBX_ftp/

 

A tu masz w obrazkach to o czym wcześniej mówiłem:

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/XBX_bin2cdvd/strona1.php

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...