Jump to content

Formatowanie karty pamięci.


Recommended Posts

Chciałbym zapytać jak można sformatować kartę pamięci ps2 ? Wiem że dla niektórych to banalne pytanie ale niech się ze mną tym podzielą : ) Aha, i już mówię od razu że jak wchodzę w browser i kartę pamięci to nie mam pod trójkątem takiej opcji jak format czy coś. Chciałbym się zapytać czy w ogóle da się ją sformatować. Pewnego razu wszystkie save'y na karcie wyleciały w powietrze i co najlepsze nie da się zapisać żadnego stanu gry na karcie. Karta nie jest oryginalna, jest ona firmy warez.

 

Ok, znalazłem program i tutorial autorstwa Beriona. Czy ten program, "Memory Card Annihilator" będzie działał na nieprzerobionej konsoli i nagrać można go za pomocą programu Alcohol 120% używając małej prędkości i profilu PlayStation 2 ?

Edited by TomaLL
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie raczej, a na pewno nie (jak każda konsola zresztą). Aby uruchomić jakikolwiek program homebrew trzeba mieć modchip, albo exploita jakiegoś.

 

OSDSYS (browser ps2) nie umożliwia ponownego formatowania karty. Głupota straszna, ale co zrobić. Ja bym na Twoim miejscu już tej karcie nie zaufał i nie powierzał ważnych danych.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.