Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak będzie z komunikacje bo swoich kompanów których ma się w składzie słychać ale resztę ekipy już nie

 

Wiadomo coś na temat wersji PL będzie wogóle ?

Chesz miec Padlinozerce, Przypadkowe Lezenie, itp w menu gry? Na PC kiedys przetlumaczyli gre na siec - ETQW, te teksty typu "potrzebuje amunicji", "granat" byly smiesznie i zenujace jednoczesnie

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak będzie z komunikacje bo swoich kompanów których ma się w składzie słychać ale resztę ekipy już nie

 

Wiadomo coś na temat wersji PL będzie wogóle ?

Chesz miec Padlinozerce, Przypadkowe Lezenie, itp w menu gry? Na PC kiedys przetlumaczyli gre na siec - ETQW, te teksty typu "potrzebuje amunicji", "granat" byly smiesznie i zenujace jednoczesnie

 

 

Chyba nie chcesz mi powiedzieć że każda polonizacja jest równie żenująca jak polonizacja LEM-u

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak będzie z komunikacje bo swoich kompanów których ma się w składzie słychać ale resztę ekipy już nie

 

Wiadomo coś na temat wersji PL będzie wogóle ?

Chesz miec Padlinozerce, Przypadkowe Lezenie, itp w menu gry? Na PC kiedys przetlumaczyli gre na siec - ETQW, te teksty typu "potrzebuje amunicji", "granat" byly smiesznie i zenujace jednoczesnie

A co jest śmiesznego i żenującego w "potrzebuję amunicji" i "granat"?

Odnośnik do komentarza

Kurde, ludzie to jednak wariaci, to tylko beta, a są tacy co mają 30-40 level :biggrin: Ja doszedłem do 13, wolę poczekać do pełnej wersji, bo statystyki i tak się skasują. Mam czas do marca, aby skończć co ciekawsze gry, bo później to tylko Bad Company 2 :)

a może niektórzy bardzo lubią Battlefilda i wola pograć w betę niż męczyć inne tytuły :P sam dobiłem do 25 lvl i pewnie dobiłbym wyżej gdybym miał taką możliwość..liczę, że demko da nam możliwość sprawdzenia innych trybów

Odnośnik do komentarza

Jest już nawet jeden taki co ma 50 level, jakiś no-life :teehee:

 

btw. wczoraj jako defenders udało mi sie dostać na respa atakujących na początku rundy czołgiem, w kącie mapy zauważyłem 4(!) typków co zaczęli se nabijać punkty (2 strzela w powietrze a drudzy rzucają ammo). Oczywiście w te kółko graniaste strzeliłem z czołgu i po nabijaczach :D +300 z groszami wpadło

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

W te levele co nie których bym był sceptyczny ponieważ nie raz widziałem osoby które miały już 36 level schowane gdzieś i nabijające sobie punkty tyczy się to medyków i atakujących. Choć uczciwie trzeba powiedzieć że nie wszyscy z takimi levelami to praktykują. Sam mam 25 level najpierw snajperem a ostatnio enginer.

Odnośnik do komentarza

No własnie,niech juz sie konczy bo mam zaleglosci w innych grach przez ta glupia bete ;) Wczoraj gralem caly dzien,przez wiekszosc czasu bylo nas jakies 80% Polakow w naszej ekipie.Gralo sie super,bo mielismy hs-y i dopiero po partyjce ze zorganizowana banda widac,jaki potencjal tkwi w tej grze.Z reszta najlepszym dowodem na jej grywalnosc jest to,ze coniektorzy maja po kilkadziesiat godzin juz wyrobione z BC2,a to tylko jeden tryb na jednej mapie.

Odnośnik do komentarza

Bo w/g wielu znaków 21.12 to ostatni jej dzień... oby, bo na półce mam już kilka zakurzonych gier... :rolleyes:

 

czyli 21.12 włącznie, fajno - zdążę się jeszcze trochę więcej pobawić wczoraj odblokowanym Barrett'em M95 : na ostatnim punkcie obrony [i nie tylko ale tam najlepiej] można nim zdejmować obrońców w budynku przez te takie metalowe płyty :teehee:

Odnośnik do komentarza

zabijacie jednym strzałem ze snajperki?? bo była o tym mowa, że jest taka możliwość po odblokowaniu jednego z perków

 

tak ... headshot'em :potter: - nawet M95 mimo max dmg w statystykach nie zabija jednym strzałem : w starciu 1vs1 ze "świeżym" gościem zdjąłem mu jednym strzałem 97% [na killcam'ie wyświetliło mi że zostało mu 3%] ; był bez perka z pancerzem ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...