Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

marekjw2523 - jak masz ochote to kupuj BC 1 . Od wczoraj jak gram to nieraz jestem jedyna osoba na mapie z max rankiem i masa osob zaczynajacych od zera. Chyba beta zrobila swoje i niektorzy zaczeli jeszcze grac w BC1 przed premiera BC2 :)

 

 

 

 

Dodam ze to przewaznie to cale staty zajete z osobami z max rankami a teraz to jakby Ci ktorzy juz osiagneli max przestali grac :) A naplyw swiezej krwi ^^

 

 

 

 

Pozdro!!

 

 

Odnośnik do komentarza

krak2610 to sie pomyliles mocno co do sygny... Jestem na 3 roku Informatyki na WSIiZ w rzeszowie i photoshop to pestka dla mnie . Miala byc bez nicka ale wtedy by mi ja kopiowali latwo. Kup BC1 to trofea mi pomozesz. Na BC2 jeszcze 1poczekamy.

kończąc offtop - stworzyłeś ten obrazek od podstaw sam, czy użyłeś gotowych materiałów? :rolleyes:

A wracając do tematu to mam szczerą nadzieję, że ludzie przed premierą pokupują headsety bo to jakaś masakra jest grać na wyczucie. Dobija mnie to jak wysyłane mi są zaproszenia w stylu ' gram w MW2' a potem od delikwenta nie dostaję żadnego zaproszenia do gry. A jak ja już gościa zaproszę to okazuję się, że nie ma HS. Serio to nie jest taki wielki zakup, a czyni rozgrywkę o wiele ciekawszą.

Odnośnik do komentarza

Panowie według jednego z portali demo będzie dostępne 4 lutego

Tutaj mamy któtkie promo co nas czeka w ekskluzywnym wywiadzie z twórcami BC2 oraz nigdy nie pokazywane urywki z singla :teehee:

http://www.gametrail...ailers-tv/60992

 

Już nie mogę się doczekać czwartku dokładnie o 12.30 :diablo:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z siedziby DICE ze Sztokholmu, gdzie ograłem 2 misje z singla i 8 map z multi we wszystkich trybach. Powiem krótko (bo na razie więcej nie mogę): od 5 marca BFBC2 zabierze mi wiele miesięcy z życia... :whistling:

 

Boże masz robotę marzenie :)

Co do embarga to jeszcze parę godzin i wszystko będzie jasne na GTTV :thumbsup:

"Butcher" a coś o demie ptaszki tam nie śpiewały :blush:

Odnośnik do komentarza

Przesiadka z MW2 na BC2 będzie czystą przyjemnością. Jeżeli ktoś pod wpływem bety BC2 zamówił grę/podjął decyzę o zakupie, na pewno nie będzie żałował, bo to co prezentuje full jest n-tą potęgą geniuszu i funu jaki płynął z tego wycinka zabawy. Rewelacyjne, zróżnicowane mapy (także pod kątem graficznym i doznań wizualnych), mnogość trybów dla różnej ilości Graczy, momentami mega-zadyma, kiedy indziej strategiczne podchody, pojazdy pozwalające na różnorodne taktyki (ahhh ten vulcan w Blackhawku...) i bossska destrukcja. Tej grze nie brakuje niczego, aby objąć tron Króla Multi.

Na splita bym nie liczył, nie zaskoczy nas także co-op - niestety...

Podkręcono za to dynamikę singla - więcej akcji, mniej zwiedzania pustych terenów.

Koniec embargo to jeszcze parę dni (online), lada chwila ma się pojawić genialny trailer singla z rockowym podkładem. Oglądając go w DICE miałem autentyczne ciary na plecach.

Odnośnik do komentarza

Niech juz Butch nic nie pisze, ten ponad miesiąc czasu i tak bedzie cięzki [na szczescie luty - HR]. Singiel zapowiada sie calkiem konketnie i licze na niego, ale jednoczescie przypominam sobie podjarke podczas trailerów WM2, a czas pokazał jak bardzo niesłuszna ona była. Wiecej wiary pokladam w EA ktore ewidentnie przeszło na jasną stronę mocy i zmienilo polityke z nie chlubnego odcinania kuponów. A ostatnia scena na trailerze... czy to jest miasto w USA objęte wojną? Boże, bałagam nie! Kur.a! Nie nie nie, nie uwierze w to ze ruskie znowu napadli na USA. Trzymam kciuki aż sinieją.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...