Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

gdzie? kto? co? skąd info o nocnej mapie? poka poka

 

 

ed: a juz obczaiłem, ciekawie to wyglada... jak na trybie HC nie bedzie zaznaczania wrogów to dopieor bedzie ciekawie...

 

"Those who purchase Battlefield: Bad Company 2 new on consoles will receive a VIP code which can be entered online to unlock these new maps for free." hmm... chodzi o limitki? czy po prostu o NOWE gry czyli nie odkupione używki z krórych kod może byc juz zużyty?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

gdzie? kto? co? skąd info o nocnej mapie? poka poka

 

 

ed: a juz obczaiłem, ciekawie to wyglada... jak na trybie HC nie bedzie zaznaczania wrogów to dopieor bedzie ciekawie...

 

"Those who purchase Battlefield: Bad Company 2 new on consoles will receive a VIP code which can be entered online to unlock these new maps for free." hmm... chodzi o limitki? czy po prostu o NOWE gry czyli nie odkupione używki z krórych kod może byc juz zużyty?

 

chodzi o nówki, a konkretnie aby trochę ukrócić handel posprzedażowy

 

u r so fast

Kod dostanie każdy kto kupi nową grę do pobrania ze sklepiku bc2. A kto kupi na rynku wtórnym grę będzie mógł mapki ściągnąć za 15 euro.

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

hoho, obie mapy bardzo mnie się podobają :)

Na filmiku zaciekawiły mnie 2 rzeczy:

snajper trafia w coś w powietrzu w 0:49, w rakietę? no dobra, to uav pewnie jest

druga sprawa to po wskrzeszeniu gościa w 0:44 pojawia się jakiś dziwny obrazek? ktoś wie co to?

 

edit: Niektóre mapy mają 2 tryby, conquest dzieje się na tym samym obszarze (lub jego wycinku) co rush, polecam przeglądnięcie map na http://ultimateprestige.com/. Wszystko i tak nie jest jeszcze ujawnione.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

hoho, obie mapy bardzo mnie się podobają :)

Na filmiku zaciekawiły mnie 2 rzeczy:

snajper trafia w coś w powietrzu w 0:49, w rakietę? no dobra, to uav pewnie jest

druga sprawa to po wskrzeszeniu gościa w 0:44 pojawia się jakiś dziwny obrazek? ktoś wie co to?

 

snajper trafia w uav, ujecie wczesniej jest wlasnie z kamery uav ktore zbiera strzała. "W rakiete" :tongue:

 

ten symbol wygląda jak pasek głośności lub cos w tym stylu, moze onzacza to ze wlasnie ta wskrzeszona postac cos pwiedziala, np podziekowala, tak mi sie wydaje.

 

 

edit: zgadza sie, to nie jest "głośność" ewidentnie widac ze to ikonka-skrzynka, panowie poniżej mają racje.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Tryby gry (rush, conquest itd.) są przypisane do mapy czy można grać w każdym trybie na każdej mapce?

 

Tryby są przypisane do mapek :)

Hmm... to trochę lipa. Mam nadzieję że DICE nie będzie wyciągało kasy za wypuszczanie tych samych mapek tyle że z innymi trybami. Dobrze że przynajmniej dorzucają parę mapek dla posiadaczy nowych kopii gry (chociaż to w sumie i tak jest gra którą warto zachować, multi powinno wystarczyć na miesiące świetnej zabawy)

Odnośnik do komentarza

snajper trafia w uav, ujecie wczesniej jest wlasnie z kamery uav ktore zbiera strzała. "W rakiete" :tongue:

noooo, taki zaje*isty skill - zestrzelenie rpg w locie ;)

 

Hmm... to trochę lipa. Mam nadzieję że DICE nie będzie wyciągało kasy za wypuszczanie tych samych mapek tyle że z innymi trybami.

Dzii, przeta Port Valdez i Laguna Presa na bank mają 2 tryby, reszta nie jest pewna.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

 

druga sprawa to po wskrzeszeniu gościa w 0:44 pojawia się jakiś dziwny obrazek? ktoś wie co to?

 

ten symbol wygląda jak pasek głośności lub cos w tym stylu, moze onzacza to ze wlasnie ta wskrzeszona postac cos pwiedziala, np podziekowala, tak mi sie wydaje.

 

imo to jest do odblokowania dla medyka z dema pamiętam taki symbol

 

Health Pack Range Upgrade

 

reklama tv

 

Odnośnik do komentarza

"Witam

 

W związku z przesunięciem premiery Battlefield Bad Company 2 na 2-4

marca

jest możliwość dostania gry wcześniej?

 

Pozdrawiam!"

 

 

"Witam

 

nic na ten temat nie wiemy ale gre najprawdopodobniej będziemy wysyłac

juz w

środe"

 

w sklpie psx extreme juz beda wyslac w srode lub w czwartek, a martwilem sie ze bede grał dopiero 8 marca hehe

Edytowane przez Merson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Witam

 

W związku z przesunięciem premiery Battlefield Bad Company 2 na 2-4

marca

jest możliwość dostania gry wcześniej?

 

Pozdrawiam!"

 

 

"Witam

 

nic na ten temat nie wiemy ale gre najprawdopodobniej będziemy wysyłac

juz w

środe"

 

w sklpie psx extreme juz beda wyslac w srode lub w czwartek, a martwilem sie ze bede grał dopiero 8 marca hehe

Świetna wiadomość. Dzięki wielkie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...