Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś 2 kuriozalne sytuacje miałem,widze kolesia,jest do mnie tyłem a że chciałem dobić platyne w 1911 to ładuje mu w plecy,wchodzą 3 strzały,kolo się obraca i mnie zabija,druga to rozjechałem typa humvee że aż wszedł mi do środka pojazdu przez maske,oczywiście przeżył.Dobzre że teraz nie musze robić pina aby zabić 3 pojazdami przez rozjechanie.Zastanawia mnie obrazek przy tracerze na bfbcs.com,tam jest Garant z bagnetem,czyżby jakaś nowa broń?

pojazdy sa calkowicie z(pipi)one ostatnio quadem jezdzilem po minach a one nie wybuchaly.

wsiadlem do AA to wybuchlo.

 

co do pina. Latwo o niego na Port Valdez na Conquescie jezdzis gazikiem z bazy do bazy polujac na piechurów.

 

z ciekawostek.

Gosc stal przy scianie. Wbilem sie w sciane humvee. Gosc nie zginal tylko pojawil sie w srodku budynku. Przepchnalem go przez sciane :D

podszedl do okna i zapodal mi head przez przednia szybe :/

 

No i zginalem od noza bedac w czolgu :D

Odnośnik do komentarza

Co do edycji ultimate, to ZŁA decyzja:

 

1. pół roku po premierze

2. bez wszystkich dodatków, gdzie zapowiedziany Wietnam? (jak ultimate to ultimate) za kolejne pół roku dadzą edycje super ultimate z Wietnamem i ze wszystkimi mapami? No panowie..

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że nie dostaniemy niczego nowego przed dodatkiem Vietnam, z battlefield blog:

 

Are new maps coming for BFBC2 in the future?

Vietnam will bring more maps to BC2. Map Pack 6 is due for release next week. There will be more information on the maps coming for Vietnam the closer we get to a release date.

 

Czyli:

Vietnam przyniesie ze sobą więcej map do BC2. Map Pack 6 wyjdzie w następnym tygodniu. Im bliżej będzie do premiery dodatku Vietnam tym więcej informacji na temat map.

 

Czyli zima, tzn późną jesienią chyba ma wyjść Vietnam, heh.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o karabin M1 Bayonette (to to samo co Garand?), którego dostałem za status weterana. Czy ta broń jest zbugowana czy ki ciul? Strzelam, strzelam i nie nalicza mi killi do statystyk! Jeśli tak, to raczej nie uda mi się zdobyć przyszywek: Distinguished Battlefield Knowledge i Distinguished Weapon Knowledge za wszystkie brązowe gwiazdy, nieprawdaż?

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

o jaaaaaa Panama Canal na RUSH i gra dla mnie znów jest jak nowa... naprawdę lubię tą mapkę i w sumie to ona wciągnęła mnie w Conquest. (no i oczywiście potrzeba zrobienia 100 Flag Capture :whistling:)

 

bugów jest pełno, to fakt, ja moje roadkille machnąłem UAV to pojazdami naziemnymi nie było mi dane. Sam często jestem ofiara polowań przeciwnika w pojeździe, ale z reguły wychodzę z tego cało (a potrafię już nawet jego czołg od środka oglądać, wrzucić C4 i zdetonować)

 

Ostatnio machnąłem 500 killi shotgunami i muszę przyznać, że fajne jest też bieganie pompka (dowolna 2000, 87 obojętne) BEZ perków zwiększających celność, ale z MGN Ammo. Jest naprawdę grubo - w pomieszczeniach można wpaść i za jednym strzałem zrobić double-killa.

 

a dziś żona wraca z urlopu ehh :ninja:

Odnośnik do komentarza

@Kozbinio - to co, nie pogramy dzisiaj ? : >

 

no niestety - weekend dla rodzinki. organizuję drugie urodziny córki więc wiecie - szał babciowodziadkowy

po trzech dniach grania do 4 rano jestem wyniszczony fizycznie.

 

@Litwin - gratulacje, jest 50lvl :thumbsup:

 

Wczoraj grałem w SDM i wygrał skład, gdzie koleś na 50 killi sam wbił 35 :turned:. oczywiście 50 level, koleś grał medykiem

 

ostatnio wyjątkowo wkurzył mnie brak community: kurde tak bym chciał w sześciu pograć kontra reszta świata. wszyscy z HS, ale byłby rozp.izd!

Odnośnik do komentarza

Wam też potrafi BC2 zawiesić się na multi i całą konsolę ? Kutwa drugi raz mi się to zdarzyło :/ Świetną drużynę miałem. 6 gier z rzędu i wszystko wygrana oraz piny za najlepszy team.

Pierwszy raz zadźgałem 5 kolesi nożem. 3 noże były pod rząd :D Wpadłem od tyłu do domu okupowanego przez wroga wystrzelałem magazynek i zacząłem ciąć :D Nawet nie zorientowali się co się dzieje. Zdjął mnie koleś jak kolejnego kolesia próbowałem ciachnąć. Załatwił mnie z tyłu. Ech ta gra jest piękna :D

Odnośnik do komentarza

Panowie (i Panie:)) jak to jest z tym Garandem?

Litwin25 - widzę, że masz status weterana i pewnie wpadł Ci też Garand i jedyne przyszywki których nie masz to właśnie te, które są za brązowe gwiazdki we wszystkich broniach! Da się jakoś pozbyć tego (pipi)ego karabinu?

Garand juz nalicza od dawna.

Odnośnik do komentarza

To chyba nie grałeś w betę nowego MoH'a.

beta moh wieszala sie,ale wydali update i przestala.a co do wieszania sie bf to mi sie potrafi zwiesic 10 razy dziennie a potrafi tez sie nie wieszac wogole przez tydzien

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

.M1 to Garant,a nalicza na odwrót,bynajmniej tak bywało Thomson nalicza garantowi i vice versa.

"bynajmniej" nie to "przynajmniej" tylko "wcale" ;)

 

 

@Kozbinio - to co, nie pogramy dzisiaj ? : >

 

 

Ukarzyciel o co konkretnie ci chodzi?

 

o nic, j. polski - uzyłeś słowa 'bynajmniej' jakbyś użył słowa 'przynajmniej', ale "bynajmniej" oznacza "wcale" - więc napisałeś :

"M1 to Garant,a nalicza na odwrót,wcale tak bywało Thomson nalicza garantowi i vice versa."

zapamiętaj i zanotuj ;]]]

 

 

A dzisiaj szykuje się noc z BC2 :> Yano, zaq - będziecie ?

Odnośnik do komentarza

was tez denerwuja osoby z squadu ktore kradna pojazdy i uciekaja?

dzis mialem tak z polakiem... Wychodze aby naprawic a ten sie akurat rodzi i podpierdala pojazd i ucieka.

to sie przyszykowalem na gnoja c4 na pojazd pojechalem i wyszedlem ;)

idiota jak zwykle ukradl to dostal niespodzianke (c4) + wiaomosc na priv " 7. Nie kradnij " i zaraz zaczal mnie wyzywac ;)

 

na valpairiso mam nowy sport. Ultra latwe kile :D

 

blackhawk + pare c4 na nim. Lecisz wyskakujesz tak aby heli wyladowal na srodku ich bazy. Góra 5 sekund i juz w srodku jest paru gosci :D

 

nabilem tak chyba z 20 killi zanim sie skumali aby nie wsiadac

Odnośnik do komentarza

was tez denerwuja osoby z squadu ktore kradna pojazdy i uciekaja?

dzis mialem tak z polakiem... Wychodze aby naprawic a ten sie akurat rodzi i podpierdala pojazd i ucieka.

to sie przyszykowalem na gnoja c4 na pojazd pojechalem i wyszedlem ;)

idiota jak zwykle ukradl to dostal niespodzianke (c4) + wiaomosc na priv " 7. Nie kradnij " i zaraz zaczal mnie wyzywac ;)

 

na valpairiso mam nowy sport. Ultra latwe kile :D

 

blackhawk + pare c4 na nim. Lecisz wyskakujesz tak aby heli wyladowal na srodku ich bazy. Góra 5 sekund i juz w srodku jest paru gosci :D

 

nabilem tak chyba z 20 killi zanim sie skumali aby nie wsiadac

 

Naprawdę łatwe kille... po co niszczyć BlackHawka, skoro wprawiony gracz potrafi na jeden przelot ubić więcej kolesi, niż Ty w przeciągu całej rundy swoim "super" sposobem? Odpowiedz sobie sam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Naprawdę łatwe kille... po co niszczyć BlackHawka, skoro wprawiony gracz potrafi na jeden przelot ubić więcej kolesi, niż Ty w przeciągu całej rundy swoim "super" sposobem? Odpowiedz sobie sam.

oj przepraszam ale nie kazdy jest taki pr0 i nie zawsze sie na takich trafia. Co mialem robic jak reszta druzyny skupiala sie na wycince drzew 2 bazy wczesniej i zrownywaniem z ziemia wioski?

 

 

btw niektorzy sie spinaja przy bc2 jakby naprawde ruscy stali im kolo duzego fiata i planowali szturm na piwnice;) zero zabawy :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Naprawdę łatwe kille... po co niszczyć BlackHawka, skoro wprawiony gracz potrafi na jeden przelot ubić więcej kolesi, niż Ty w przeciągu całej rundy swoim "super" sposobem? Odpowiedz sobie sam.

oj przepraszam ale nie kazdy jest taki pr0 i nie zawsze sie na takich trafia. Co mialem robic jak reszta druzyny skupiala sie na wycince drzew 2 bazy wczesniej i zrownywaniem z ziemia wioski?

 

 

btw niektorzy sie spinaja przy bc2 jakby naprawde ruscy stali im kolo duzego fiata i planowali szturm na piwnice;) zero zabawy :D

 

Tak, ale ja np. nie cierpię, gdy przede mną lub przed jakimś znajomym, który naprawdę potrafi latać, wsiada jakiś noob aby zaraz się rozbić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...