Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Noz jest swietny.

Valparaiso, ostatnia baza. Atakujemy. Zaraz po otwarciu wskakuje na quada i grzeje ile sie da do przodu. Standardowa droga czyli pomiedzy skalami i pozniej nie do bazy a w dol przez krzaczki na polu po prawej. Na koncu zawrotka przez ogrodzenie i dalej za budynkiem, przeciskanie sie pomiedzy slupami i zbiornikami na paliwo. W koncu podjezdzam do domku ze skrzynia na pietrze. Wbiegam (obroncy dopiero sie organizuja) i widze goscia przy karabinie stacjonarnym. Wybor. Albo najpierw skrzynia bo czas biegnie czy najpierw dziabnac goscia przy karabinie ktory i tak jest obrocony do mnie plecami (na pewno mnie jeszcze nie zauwazyl). Ok, podbiegam najpierw do niego. Zamach nozem. Zero efektu. W tym momencie gosciu zrobil probny strzal i ... moj zgon. Bylem za blisko i przeniknalem przez goscia prosto pod lufe wystajaca za budynek? Czary. Ja sie usmiechnalem a gosciu (jakis malutki poziom 6) byl chyba chooolernie zdziwiony jak to sie stalo, ze kogos wlasnie ubil. Gorszej akcji chyba mi sie nie udalo zrobic w tej grze ;p

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem niesamowity mecz. Przegrywaliśmy i zaczęli odchodzić ludzie z mojej drużyny. Zostało tak ,że graliśmy 5 na 9. Byłem w tej mniejszej drużynie. Grałem z ludźmi z 50 lvl i okolicami tego. Po mojej stronie było podobnie. Coś tam próbowałem ugrać i ginąłem w trybie one kill one death. No nic było nas mniej. Starałem się ugrać do końca meczu cokolwiek żeby nie było tak dużej porażki. Jak dorwałem się do Bradleya to chyba zaskoczyłem drużynę przeciwną bo zaczął się pogrom. Nawalałem z Bradleya non-stop z działka i rakiety. Co chwilę tylko widziałem +50-tki za zabicia. Chyba tak z 5 było pod rząd aż w końcu zorientowali się i wzięli uava i bodajże jeden inżynier zaczął mi Bradcia ostrzeliwywać. Jeszcze na do widzenia wyskoczyłem z prawie-wraku i rozwaliłem jakiegoś medyka czającego się po lewej mojego Bradcia. W końcu mnie zdjęli. Jakoś jeszcze przed końcem rozgrywki zrobiłem wpad Uavem, Hummerem i z trepa. Mecz oczywiście przegraliśmy ale na koniec gry byłem najlepszym graczem w całym meczu :D Jak zobaczyłem podsumowanie to mi szczena opadła. Chyba byłem w jakimś amoku :D To pewnie przez te przeważające siły wroga.

Odnośnik do komentarza

juz sobie wyobrazam uh1 + rock&roll + ekipa kozbinio,manfred w powietrzu i latajace rozne rodzaje k*rw na przeciwnikow...to jest to co tygrysy lubia najbardziej PS. ogladajac filmik klimatycznie prezentowala sie giwera okrecona jakimis szmatami - ciekawi mnie mam tylko nadzieje ze m60 nie bedzie tak przegiety jak w bc2 i nie bedzie samych medykow. Tak sobie teraz mysle fajnie moze wygladac rush (np najpierw desant amerykancow w poblizu jakies wioski, pozniej posowanie sie w jakies dzungli by na koncu zdobywac wzgorze)...jezz ile bylo by mozliwosci

 

Faktycznie trzeba będzie poczekać na Vietman, pierwsze rozgrywki w moh'a mamy już za sobą i jaki moh jest każdy wie!

Odnośnik do komentarza

2 magazynki M95 w korpus heli i się rozpada,a M60 robi z heli ser szwajcarski,tylko trzeba dobrze strzelać,troche przed kabiną.

 

Litwin jak Ty robisz tyle killi z inżynierskiej 2000? próbowałem tym grać i zanim kogokolwiek zranię to kończy się magazynek.... masakra. szukam jakieś broni inżyniera do platyny.

Odnośnik do komentarza

2 magazynki M95 w korpus heli i się rozpada,a M60 robi z heli ser szwajcarski,tylko trzeba dobrze strzelać,troche przed kabiną.

 

Litwin jak Ty robisz tyle killi z inżynierskiej 2000? próbowałem tym grać i zanim kogokolwiek zranię to kończy się magazynek.... masakra. szukam jakieś broni inżyniera do platyny.

 

Przecież z takiego Scara czy UMP wystarczą 3 kulki na normalu aby ubić typa.

Krinkov jest jedną ze słabszych broni.

Odnośnik do komentarza

DM przyjdzie z czasem,ja już mam 37 killi a nawet nie wiem kiedy :P Najlepiej się je robi na ten zimowej nocnej mapce,jak atakujesz.Brutal jest ciężki,ale też udało mi sie to zrobić bez ustawki,ale polowałem grubo na znajomych :P Mógłby ktoś jeszcze raz podać tytuł utworu z otwarcia Vietnamu?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

DM przyjdzie z czasem,ja już mam 37 killi a nawet nie wiem kiedy :P Najlepiej się je robi na ten zimowej nocnej mapce,jak atakujesz.Brutal jest ciężki,ale też udało mi sie to zrobić bez ustawki,ale polowałem grubo na znajomych :P Mógłby ktoś jeszcze raz podać tytuł utworu z otwarcia Vietnamu?

 

Zalez z ktorego otwarcia jesli mowisz o trailerze z E3 to Creedence Clearwater Revival „Fortunate Son"

Jesli mowisz o trailerze z TGS to

 

Wlasnie sobie zdalem ze ten drugi to kawalek z Urodzony 4 Lipca - trzeba bedzie ogladnac pare filmow w tych klimatach dla nakrecenia sie przed Vietnamem

 

Ja jednak licze na ten kawalek:D jak go nie bedzie to odpalac bede mp3 sobie na kompie jak bede latac Huey'em - poczuje sie niczym Arni w Predatorze :

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...