Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuję dodatków do gier, więc wszystkich map na pewno nie pobiorę. Vip cod pozwala mi ściągnąć tylko jedną "paczkę". Którą polecacie?

udajesz idiote czy nie potrafisz czytac? mapy sa za darmo. vip code wpisujesz i masz je wszystkie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie kupuję dodatków do gier, więc wszystkich map na pewno nie pobiorę. Vip cod pozwala mi ściągnąć tylko jedną "paczkę". Którą polecacie?

nawet jakbys nie chcial to i tak sciagniesz ;)

mapy dodatki itp musisz sciagnac razem z patchami. A bez nich nie pograsz w multi.

Odnośnik do komentarza

Warto kupować tę grę gdy powoli nadchodzi BF 3...? Bo trochę droga jest. Poza tym skoro już tak długo gra jest na rynku, to pewnie są sami wymiatacze i nie dam rady :)

 

Gra właśnie wyszła w wersji platynowej za jakies 80zł. Ja kupiłem ją 2 miechy temu za 139zł więc co mam mówić ? ;)

 

A co do wymiataczy, to moja pierwsza gra na konsole gdzie kieruje gałkami co jak wiadomo wiąże się z początkowym wkuurwieniem, ale jakoś daje radę :)

 

Nie zastanawiaj się - kupuj, warto ;p

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Warto kupować tę grę gdy powoli nadchodzi BF 3...? Bo trochę droga jest. Poza tym skoro już tak długo gra jest na rynku, to pewnie są sami wymiatacze i nie dam rady :)

Bierz, bierz. Nie dosc że gra nadal wymiata to przed bf3 będzie solidnym treningiem :)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Również dzięki awarii pSN skończyłem singla. Nawet sycący, na pewno lepszy niż w BC1. Oczywiście to tylko dodatek i nawet na trudnym poziomie nie jest wielkim wyzwaniem (co najwyżej gdzie niegdzie upierdliwym), ale nie mam poczucia zmarnowanego czasu i żenady jak przy CoD:WaW na przykład.

 

Nie ten poziom co w CoD4, ale nie daleko. Ehh...by choć raz za czas wyszedł jakiś celowniczek stricte pod singla.

Odnośnik do komentarza

Ehh...by choć raz za czas wyszedł jakiś celowniczek stricte pod singla.

 

trochę offtop, ale w mojej ocenie taką grą jest Crysis2.

 

Co do BFa, to w mojej ocenie najlepsze multi, a singiel jak to singiel - taki se. Ale brakuje mi trochę jajcarnej atmosfery jedynki w trybie story, jakoś tam było bardziej "bad company"

Odnośnik do komentarza

Zaangażowałem się teraz w killzone i grę w klanie ale przy okazji awarii uświadomiłem sobie, że chyba najbardziej brakuje mi potyczek w BC2 i akcji typu "o Litwin jest w przeciwnej, to kuva się zacznie" :D Jak zacznie znowu działać musimy coś pyknąć. Przeciwnicy będą kląć i płakać i ogryzać paznokcie hehe

 

 

No mi też tych meczy brakuje mega,taka mobilizacja jest jakbym pierwsze kroki stawiał w tej grze a nie miał ponad 900 h na liczniku :P Zostać zabitym przez feliego za kose,gdy już jest w mojej drużynie-bezcenne :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ok, to mamy działającego PSN - można cisnąć. Widziałem wczoraj, że niekórzy już grali, ale po włączeniu gry i próbie wbicia do multi z main menu, za każdym razem mialem "failed connect to playstation network". Cos się u nich sypneło ze nie mogli sie połączyc? no bo ja byłem połączony z PSN, więc to musi cos u nich być...

 

 

edit - a nvm, psn sie sypał później jednak.

 

 

na pocieszenie całkiem spoko opcja - zeby gracze tego uzywali było by nieźle :D

http://i.imgur.com/9j2tt.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

U mnie wczoraj 1/3 listy znajomych grała w BC2, w sumie ja też :] W czasie wyłączenia PSNu nadrobiłem trochę zaległości w innych grach, ale z BC2 mało która gra ma jakieś szanse :]

po powrocie na psn az sie mozna zalamac...

w kazdej grze gine przynajmniej 5 razy z reki swojego jak pilotuje uav albo jade czolgiem...

oczywiscie prym wioda 50 z tagiem [RUS]

i na normalu zauwazylem w chvj cwaniakow ktorzy wykorzystuja te (pipi)ane trojkaciki nad glowami podchodza do sciany i strzelaja przez nia....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...