Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Kur.wa przed chwilą dostałem od typa 6 kos, w tym 5 z pojedynków, w których mój nóż ślizgał się za każdym razem.

 

Czekam na wpis Karola :teehee:

 

 

Hehehe no zabawnie było, cały ten PSycho rozgrzał Roziego, aż ten chciał z gry uciekać (co te blachy robia z psychiką niektorych ludzi xD) ale się zebrał w sobie i nie uczynił tego haniebnego posunięcia ;p

 

Biegał ten psycho jak poyeb rzucał kulki i kosił tylko jakoś mnie omijał wiekszość gry i Rozi dzielnie zbierał kosy na klate, ale że typ był drażniący to za którymś razem jak go ubiłem, widzialem, że w domku już go medycy będą leczyć więc ich nie ruszałem i zaraz gdy go podnieśli USAS pomasował mu żebra ;D

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ze kosa bardziej by go zabolała niż shotgun :P Rozi nie zaliczyło ci tych 2 blach,a ten typ żenujące ratio,jak większość durni,którzy tylko koszą.On tak kosi chyba dla tego konkursu:

 

http://e.bfbcs.com/e/dogt1

 

Jesli jest "6. Teilnahmeberechtigt sind nur Personen über 18 Jahren, die ihren Wohnsitz in Deutschland, Österreich oder der Schweiz haben". Chce sobie lvl zrobic szybko. Widze ze najwiecej punktow leci jak gram eng na mapce z pojazdami lub medykiem. Chociaz tak lubie assaulta... kuzwa ze tez nie dali AK47 z Vietnamu :)

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ze kosa bardziej by go zabolała niż shotgun :P Rozi nie zaliczyło ci tych 2 blach,a ten typ żenujące ratio,jak większość durni,którzy tylko koszą.On tak kosi chyba dla tego konkursu:

 

http://e.bfbcs.com/e/dogt1

 

Z tym, że to był chyba 3 kill na nim w ciagu minuty, dwóch, więc myślę, że poczuł.

 

Co ma w ogóle ratio do czego, ktoś całe życie gra reconem albo lata heli i co mamy się podniecać, że ma ratio 20? Ludzie graja czasem dla wygłupów, inni gwiazdki nabijają albo jak ten typ lataja za blachami, więc nie dziwne, że ma niskie ratio, tylko co to zmienia nie wiem. Jakby wszyscy grali na poważnie, jedną klasą, jedną bronią to wtedy patrzenie na ratio miałoby jakiś sens.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Hej nie gralem w bc2 pare miesiecy i teraz odpalilem zeby chwile pograc i kazalo mi aktualizacje zassac, chyba 1.05, ale kurna ta aktualizacja ma 1750mb! Wtf?? Co ona takiego w sobie ma ze tyle zajmuje??

 

hej nie zlejcie mnie...ale pobralem taka aktualizacje a ni.hu**a nie wiem jak odpalic dodatek vietnam.....:/

nieco juz sie nagralem w gre, to kampanie to online ale nie zauwazylem dodatku ;)

 

wskazecie gdzie sie pogubilem ?:)

dzieki i pozdro

bbq

Odnośnik do komentarza

Chwila? Vietnam to wspanialy dodatek. Must have dla milosnikow BC2. Ja spedzam w nim wiecej czasu niz w podstawce.

 

gdyby to bylo takie proste:)

niestety albo i stety brakuje mi kasy...bo zlozylem zamowienie na preordera BF3 i jestem na etapie kupna mieszkania ehhh nie sadzilem ze to moze tyle kosztowac ;)

 

chociaz masz racje bo slyszalem juz wiele pozytywnych opini o Vietnamie.

Zreszta ta gra wg. mnie zasluguje rowniez na to aby widnialo ladne 100% z platyna a nie jakies ~75% :) hehe

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

odsprzeda ktoś VIP code do B2? Brat chce na swoim koncie pograc a tu sie nie da bo kod trzeba wpisac :/

36 zł w PS Store :good:

mozesz sprobowac wymienic plyte w EA :P

moja uszkodzona wymienili na nowke w folii i dostalem nowy vip, ktory automatycznie sprzedalem

Odnośnik do komentarza

RPK to zdecydowanie najlepsza broń dla medyka w Vietnamie - heli nie ma szans. :teehee:

 

Ale ich tam wczoraj w Vietnamie pocisneliśmy :P Już dawno nie maiłem 5 tys pkt. za mecz :P Dla mnie RPK tak jak i AK47 powinno być w podstawce,zresztą fajnie by było jakby Vietnam odblokowywał wszystkie broni z Vietnamu w podstawce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...