Skocz do zawartości

Sasmsung LE37A656 a PS3


szymuR1920

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja używam ten TV, kiedy go kupywałem rok temu był o wiele droższy ( podwójnie). Telewizor ma wszystko co mieć powinien. 4XHDMI, Full HD, obraz żyleta, 100Hz( nie używam do niczego), jedyna jego wada to może głośniki, które w tej klasie powinny być ciut lepsze.

To jest seria 6, ukazały się już 7 i 8, i niczym prócz kilku kosmetycznych zmian designu się nie różnią. Nowoscią w serii 8 jest o połowę cienszy tył TV, tylko to.

Za te pieniądze chyba nic lepszego nie ma, jednak jeśli chcesz go brac to lepiej dołoż te 200 - 300 złotych i kup 40 cali z tej serii.

 

No i TV ma bardzo dobry czas reakcji, co jak wiesz przy grach jest bardzo ważne.

Nie można zapomnieć też że TV ma super design, każdemu się podoba:)

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Ja tez mysle czy go nie wziac tylko ze 40 cali i z tej najnowszej serii.. Moglby mi ktos lopatologicznie wytlumaczyc ocb z tym 100HZ ?? Przeciez zawsze sie mowilo ze przy LCD nie ma pojecia odswiezania. Tu nagle czytam ze wszystkie nowe tv to mają i w dodatku juz spotkalem sie z opiniami ze to jest wypas blablabla

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam bardzo ten telewizorek, mam wersje 46'' i jest bardzo dobrze jeżeli chodzi o obraz z PS3.

 

Ja tez mysle czy go nie wziac tylko ze 40 cali i z tej najnowszej serii.. Moglby mi ktos lopatologicznie wytlumaczyc ocb z tym 100HZ ?? Przeciez zawsze sie mowilo ze przy LCD nie ma pojecia odswiezania. Tu nagle czytam ze wszystkie nowe tv to mają i w dodatku juz spotkalem sie z opiniami ze to jest wypas blablabla

Problemu z odświeżaniem nie ma w plazmach, w lcd zawsze był to minus, a obecnie praktycznie nie występujący.

 

40' nie chce, bo max to 37 dla mnie. Dzięki marioo, za wypowiedz, bo najbardziej liczą się do mnie oceny użytkowników. TV TYLKO do PS3, może w przyszłości jakiś dekoder się pojawi, ale wątpie

Polecam jednak się jeszcze zastanowić. 40'' wcale nie zajmuje dużo więcej miejsca, a efekty dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...