Skocz do zawartości

Xbox 360 - ciągłe zwiechy


Rekomendowane odpowiedzi

Niby Eternal Sonata chodzi lepiej z Livem, ale dzisiaj raz mi się zawiesiła. Skate 2 raz grałem pół godziny i mnie wywaliło, a przed chwilą skończyłem bez problemów godzinną sesję. Czyli wychodzi na to, że to kwestia szczęścia, spowodowana (może) NXE. Podobno w nowym dashu są problemy z dodatkami. Wychodziłoby na to, że to w pewnym sensie jest to również u mnie. GTA IV: L&D się zawiesza, a wczoraj ściągnąłem darmowe DLC do Guitar Hero (Reggea Track Pack) i jedna z piosenek wywaliła mi na samym początku. Da się grać, ale nigdy nie wiadomo jak długo sesja będzie trwała - kwestia szczęścia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Witam, mam również problem z zawieszaniem, nie tak częsty jak u miki77, ale potrafi wystąpić. Mam konsole około 3 tygodni i zawiesiła sie z 8 razy, nie jest to regułą. Czasem gram po 7 h i sie nie zawiesi, a czasem odpale i po godzinie łapie zwieche. Freezuje głównie przy skate 1(raz przy trivial pursuit). Nie wiem czego to wina, słać do serwisu czy co...tylko jak juhy napisał nie występuje to regularnie i ciężko o diagnoze . Zauważyłem że sie zawiesza na przykład po save'ie. Myśle też że może to spowodowane przez granie z dysku, no ale ciężko stwierdzić bo freezy są nieregularne. Możliwe że przez ustawienie na wyświetlania na 1080p ? Czytałem że takie coś też jest możliwe, że gpu sie grzeje przy tym bardziej, ale to może sie specjalista na ten temat wypowie. Na starym xie freezy łapałem dopiero przed rrodem, także tym bardziej mnie to zaniepokoiło. A to co piszą na stronie msu, wklepanie jakiejś sekwencji przycisków pomga? ktoś sie orientuje?

Odnośnik do komentarza

8 razy w ciągu 3 tygodni to nie jest tak dużo :) U mnie przed wysłaniem do serwisu konsola potrafiła zawiesić się tyle razy w ciągu jednego dnia ale tylko przy GTA IV. Dodam że zaczęło się to po zainstalowaniu NXE. Przy innych grach tego nie było ale do czasu. Po tym jak zaczęła zawieszać się FM 2 zadzwoniłem do serwisu. Wymienili napęd i płytę. Teraz jeszcze ani razu się nie zawiesiła a przyjechała z serwisu kilka tygodni temu ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przestań tak robić w gacie - przy Xboxie to normalne, że czasami strzeli focha i się zawiesi. Moja sztuka już tak muli po dysku, że żeby opuścić dashboard z poziomu przyjaciół za pierwszy razem muszę czekać dobre ponad 30 sekund :)

Format? Trudno...

Relax, graj.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

A mój X360 zaczął dziś się zawieszać i zawiesza się nawet przy uruchamianiu, w dashboardzie, no i jak już się uruchomi gra, to też po chwili się wiesza. Wszystko trwa najdłużej z 5 minut, ale bywa że zaraz po włączeniu i pokazaniu się logo X robi zwis.

Wiesza się tak, że obraz się kaszani, pojawiają się kolorowe punkty albo robi się zupełnie zielony, oczywiście nic nie mogę zrobić oprócz wyłączenia konsoli.

Dodam, że konsola odbyła podróż samochodem i mogła być narażona na wstrząsy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.