Skocz do zawartości

Pytania do moderacji


Rekomendowane odpowiedzi

Jak macie jakieś pytanie w sprawie związanej z wyjaśnieniem regulaminu, uderzajcie tutaj. Bez prywatnych wrzut na modów.

 

Mam pytanie, czy posty pokroju

 

 

Są zgodne z regulaminem? Przeglądam sobie dział PS3, a tam połowa postów użytkownika Shakeawake to takie reklamy z linkami, wkur.wia mnie to i chętnie go podje.bie, powiedzcie tylko, czy to niezgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Słoik

Generalnie to na forum jest pare tematów, w których można wrzucac interesujace linki do danych stron www. Poza tym, jesli osoba cytuje newsa, nawet jesli zachodzi podejrzenie, ze działa w celu zareklamowania wlasnej strony, nie ma w tym nic zlego (musi podac zrodlo, prawda ;)).

 

Problem pojawia sie w takim przypadku jak wyzej. Po pierwsze, to hasło "Killzone 2 rzadzi" moze zostac potraktowane jako spam/offtop (zalezy od kontekstu, zalezy jaki temat). Po drugie samo suche wrzucanie linkow do jakichkolwiek stron (np. www.mojastronaops3.pl), w temacie nie do tego przeznaczonym, jest sprzeczne z regulaminem i także podchodzi pod offtop. Chyba, ze odbywa się to w topiku ciekawe strony www, i tym podobnych.

Odnośnik do komentarza

Nie no jasne Słoik, w tematach o newsach nie mam nic przeciwko.

 

Nie podoba mi się tylko, jak czytam temat o Killzone 2, a tam jakieś hasło i link do reklamowanej strony, identycznie jak w temacie z newsami.

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...