Jump to content

Pytania do moderacji


Recommended Posts

Jak macie jakieś pytanie w sprawie związanej z wyjaśnieniem regulaminu, uderzajcie tutaj. Bez prywatnych wrzut na modów.

 

Mam pytanie, czy posty pokroju

 

 

Są zgodne z regulaminem? Przeglądam sobie dział PS3, a tam połowa postów użytkownika Shakeawake to takie reklamy z linkami, wkur.wia mnie to i chętnie go podje.bie, powiedzcie tylko, czy to niezgodne z regulaminem.

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Słoik

Generalnie to na forum jest pare tematów, w których można wrzucac interesujace linki do danych stron www. Poza tym, jesli osoba cytuje newsa, nawet jesli zachodzi podejrzenie, ze działa w celu zareklamowania wlasnej strony, nie ma w tym nic zlego (musi podac zrodlo, prawda ;)).

 

Problem pojawia sie w takim przypadku jak wyzej. Po pierwsze, to hasło "Killzone 2 rzadzi" moze zostac potraktowane jako spam/offtop (zalezy od kontekstu, zalezy jaki temat). Po drugie samo suche wrzucanie linkow do jakichkolwiek stron (np. www.mojastronaops3.pl), w temacie nie do tego przeznaczonym, jest sprzeczne z regulaminem i także podchodzi pod offtop. Chyba, ze odbywa się to w topiku ciekawe strony www, i tym podobnych.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.