Skocz do zawartości

Electronic Sports League - ESL


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie udało mi się dopiąć swego :)

 

Od października 2008 walczyłem z władzami ESL Polska o wsparcie sceny konsolowej. Jesteśmy teraz w fazie finalizowania wszystkiego.

 

Gracze na początek mogą spodziewać się ladderów:

 

Gears of War 2

Halo 3

Guitar Hero

 

Oczywiście na tym nie poprzestaniemy. Wszystko ruszy prawdopodobnie zaraz po finałach Pro Series czyli po 13 marca. Zapewne jeśli ludzie dopiszą i dzielnie będą wspierać scenę doczekamy się swoich występów na takich imprezach. Np najciekawsze mecze ligowe będą odbywały się na Intel Friday Night, a do wygrania będą spore sumy pieniężne :)

 

Szczegóły podam wkrótce.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...

Sorry, że tak długo to trwało ale to nie tak hop siup.

 

Wszystko mamy już prawie gotowe, ale potrzebuje Waszej pomocy. Kogoś kto się zajmie regulaminem Halo 3 oraz chce zostać adminem rozgrywek. Chętną osobę, najlepiej dwie proszę o kontakt na moje gygy. Pilne!

 

Regulaminu do napisania jest naprawdę mało, gdyż jest on w większości napisany trzeba tylko poprzeprawiać kilka rzeczy.

 

Zapisy ruszą w najbliższą środę. Więcej szczegółów już niedługo.

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja nie będę się zajmował Halo... mam dość innych spraw na głowie. Napisałem wiadomość i przez prawie 2 tyg nikt nie napisał ani słowa. Nie ma admina i regulaminu to przykro mi nie ma rozgrywek.

 

Czemu sceny SF4 czy CoD4 od razu wyraziły zainteresowanie i pomoc, a tu nikt? Żeby nie było, Barthowi napisałem 2 wiadomości na gg i na żadną nie dostałem odpowiedzi. Prosił nikogo nie będę, to Wasza decyzja (sceny). W innych gracz od poniedziałku startują zapisy, bo wszystko jest przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Ja nie będę się zajmował Halo... mam dość innych spraw na głowie. Napisałem wiadomość i przez prawie 2 tyg nikt nie napisał ani słowa. Nie ma admina i regulaminu to przykro mi nie ma rozgrywek.

 

Czemu sceny SF4 czy CoD4 od razu wyraziły zainteresowanie i pomoc, a tu nikt? Żeby nie było, Barthowi napisałem 2 wiadomości na gg i na żadną nie dostałem odpowiedzi. Prosił nikogo nie będę, to Wasza decyzja (sceny). W innych gracz od poniedziałku startują zapisy, bo wszystko jest przygotowane.

 

bo w scenie SF4 nie potrzeba duzo osob by to sie powiodlo, a scena CoD 4 to ty, takze nie dziwne, ze wyrazila zainteresowanie xD Pozatym, pisac do kogos wiadomosci na gg kto prawdopodobnie ma ustawione na przyjmowanie wiadomosci tylko od znajomych (nie wiadomo czy cie ma na liscie) jest troche bezcelowe. Lepiej bylo PW na forum lub mail. Ale i tak dzieki za zajecie sie tym. plus dla ciebie, teraz reszta nalezy do naszej sceny to prawda bo potrzeba do tego admina, ktory by sie tym zajmowal a pewnie barth i tronic juz i tak maja zaprejtol.

Odnośnik do komentarza

Barth ma mnie dodanego więc...

 

Dobra adminami zostają Kerlo oraz Boczek. Zapisy ruszają od poniedziałku i potrwają tydzień. Niedługo podam więcej szczegółów co z rejestracją/zapisami itd.

 

Wstępnie ustaliliśmy, że robimy ligę 2v2 i ladder 4v4. Pasuje?

 

UWAGA!!!

 

Coraz bardziej brakuje mi jednej strony esportowej gdzie będą zgromadzone wszystkie sceny z PS3 i XBOX360. Taka wspólnota z mega bazą userów, codziennie newsy, wywiady, wyniki meczów na CSL + oddzielna strona PGL i masa innych rzeczy. Czy nie uważacie podobnie? Konsole to nie PC, jest nas dużo mniej a jesteśmy porozdrabniani na kawałeczki. Jeśli wszyscy by się zebrali w "kupę" to nie byłoby problemów ze sponsorami, bo wtedy jest się czym pochwalić a dla potencjalnego sponsora jest to nie lada gratka gdy stronę odwiedza znaczna ilość osób.

 

Jeśli my gracze czegoś nie zrobimy to nikt za nas tego nie zrobi! Potrzeba tylko pro webmastera i chęci, a efekty przyjdą same. Wiem, że pewnie moje słowa pójdą w błoto ale może ktoś zauważy w tym potencjał i pomoże.

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza
Barth ma mnie dodanego więc...

 

Dobra adminami zostają Kerlo oraz Boczek. Zapisy ruszają od poniedziałku i potrwają tydzień. Niedługo podam więcej szczegółów co z rejestracją/zapisami itd.

 

Wstępnie ustaliliśmy, że robimy ligę 2v2 i ladder 4v4. Pasuje?

 

Jesli sie cos nie zmieni w ciagu tego tygodnia, to liga 2 vs 2 i ladder 4 vs 4 stanie sie faktem.

Odnośnik do komentarza

Barth oświadcza oficjalnie, że chwilowo nie ma czasu na nic, bo ma za(pipi) na uniwerku i nie dosiadł się porządnie do kompa od kilku tygodni. Dodatkowo chwilowo nie ma neta i w celach odwiedzenia wielkiej światowej sieci korzysta z uprzejmości znajomych. Sorry za utrudnienia w kontaktach z nim i o mówieniu o sobie w trzeciej osobie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem zdruzgotany tym jak podchodzą do takich inicjatyw posiadacze xboxa...

 

Laddery w halo 3 = śmiech

 

Laddery w cod 4 = śmiech i spazmy

 

Ladder w gowa = nie istnieje, bo ludzie się na tą grę obrazili...

 

I byłoby ok gdyby Kerlo nie powiedział mi jak to wygląda na ps3... w każdym ladderze (cod4 i killzone2) jest od groma grających!!! ponad 12 teamów do 4v4 !!!

 

Ja nie pytam o nasze halowe 4v4 bo wiem jak to wygląda... ale 2v2? Ludzie, brać kolegę i się zapisywać... gdzie jest Grajek? Konradoss? Janek? Czy z PVT będą dwa teamy? Czemu Filip i Karczoh się nie zapisali?

 

Ogarnijcie się -,-

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.