Skocz do zawartości

Co bym zmienil w grze xxx


....

Rekomendowane odpowiedzi

No.

W GH jeden i dwa nie gralem, ale z tego co sie orientuje o gameplay uksztaltowal sie juz w pierwszej czesci i do tej pory dotrwal przaktycznie bez zmian.

Pasuje Wam to czy cos byscie dodali/zmienili?

Mi osobiście z grą na gitarze kojarzy się deptanie pedała stopą ale nie jest to cos czego bym oczekiwal.

Prędzej chciałbym doświadczyć możliwości wykonywania takich sztuczek jak vibrato i podciagniecia stuny (pull on, pull off), ale wyobrazic sobie takie moge tylko przy gitarze z dotykowymi przyciskami ktore by wyczuwaly polozenie palca.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Soundtrack. Żeby się wydawcy nie bali wrzucać hardcore'owych kapel chociaż o tym mogę pomarzyć bo moje zespoły nie są specjalnie znane przez co wątpliwa jest opłacalność sprowadzenia ich na marketplace :(.

 

Notabene nie myślałem Robercie że wrócisz na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Soundtrack. Żeby się wydawcy nie bali wrzucać hardcore'owych kapel chociaż o tym mogę pomarzyć bo moje zespoły nie są specjalnie znane przez co wątpliwa jest opłacalność sprowadzenia ich na marketplace :(.

z wiekszoscia mocnych kawalkow (a takie jak mniemam masz na mysli) jest tak, ze imo dobrze sie tego slucha, ale (pipi)owo gra

Notabene nie myślałem Robercie że wrócisz na forum ;)

odchodzac nie sadzilem, ze kupie nowa konsole

jednak Rock Band mnie do tego zmusil, a FPE mimo jego wszystkich wad jest dobrym zrodlem informacji o grach

Odnośnik do komentarza

bardzo lubie koncertowe wersje utworow

takie, gdzie wokalista gada jakies glupoty, gitarzysta improwizuje jakies wykrecone solowki a caly zespol przedluza jakis fragment utworu by publicznosc mogla se powrzeszczec slowa piosenki

i tak moim skromnym zdaniem mogly by wygladac bisy (encore) znane z serii gh

Odnośnik do komentarza
Wszystkie gry poza GH3:

Zmienić system HOPO i timing window na taki jaki jest w GH3!

 

GH3:

Wydłużyć highway w multiplayer.

 

Seria RB:

Dać możliwość kontrolowania prędkości HS.

 

To takie najbardziej podstawowe...

 

Co do pierwszego to nie zgodzę się, system jest uproszczony i pozwala na małe oszustwo i wciskanie HO PO przed wleceniem buttonów na target i nadal zalicza je jako trafienia, traci sens całkowicie poczucie rytmu, inna sprawa, że takie galopy w Raining Bloodzie na początku przed Moshem można grać nie trafiając rytmicznie "trójek" tylko strumując góra-dół odpowiednio szybko, nie działa zawsze, ale w taki sposób nie powinno wcale, a timing window w GH3 jest za długi czyli jak wyżej, dąży to do uproszczania, zawsze wkurzałem się po przejściu z GH3 na inny tytuł, bo tylko w "trójce" można HO PO przyciski zanim dojadą do dołu (targetu) highwaya, a w innych notorycznie przerywałem przez to streaki na HO i PO.

 

Co do długości Highwaya, to zgoda, na HS 5 jest niemal niemożliwym granie na splicie/online.

 

A na kontrolę hyperspeeda nie ma co narzekać, ważne że jest i gra się inaczej, w Guitar Hero też dali to w części nr 3, więc i tu może być podobnie;]

 

 

 

A coś od siebie, usunąłbym tryb Battle w Karierze GH3/WT i na online, jeden wielki syf!

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Podczas gry niektórych utworów w RB2 słychać publiczność - dlaczego takich piosenek jest tak mało ? Przecież to podbija dramaturgię koncertu i jest po prostu fajne !!! Jeszcze dodał bym do każdej piosenki ten kilku(nasto) sekundowy jam po zakończeniu właściwej piosenki. Napieprzać sięchce niejednokrotnie, a tylko kilka piosenek daje taką możliwość.

 

W serii Guitar Hero zmienił bym właściciela tej marki -.-

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W GH w quickplay jest lista bodaj pięciu najlepszych wyników do każdego kawałka i można bić własne rekordy. W RB też niby można w tourze, ale nie jest to takie "sugestywne";)

Podczas gry niektórych utworów w RB2 słychać publiczność - dlaczego takich piosenek jest tak mało ? Przecież to podbija dramaturgię koncertu i jest po prostu fajne !!!

No, miałem niezły- że sie tak wyrażę- thrill jak to pierwszy raz usłyszałem w "Say it ain't so" ;D

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...