Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Ojeju... kolejny, myślący, że jak będzie miał za(pipi)istą perkę i bass to zrobi wszystko. To tak nie jest, tu potrzeba ponad przeciętnego skilla i to o wiele. Sam tak myślałem i się srogo zdziwiłem :P. Dlatego myślę, że jak zagrasz na IONie coś to i też na czymś innym (np z RB1 perce, GoodWoodach czy perce z RB2) - prawda Adam ; )? Sprzęt nie gra :D

Odnośnik do komentarza

Ojeju... kolejny, myślący, że jak będzie miał za(pipi)istą perkę i bass to zrobi wszystko. To tak nie jest, tu potrzeba ponad przeciętnego skilla i to o wiele. Sam tak myślałem i się srogo zdziwiłem :P. Dlatego myślę, że jak zagrasz na IONie coś to i też na czymś innym (np z RB1 perce, GoodWoodach czy perce z RB2) - prawda Adam ; )? Sprzęt nie gra :D

Spróbuj TTFAF zagrać na shitowym Explorerze, a na za(pipi)sitym LesPaulu - inna bajka. Tu jest tak samo, musi być - wystarczą umiejętności, które on MOŻE mieć, ale może NIE MIEĆ do tego sprzętu. <_<

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ojeju... kolejny, myślący, że jak będzie miał za(pipi)istą perkę i bass to zrobi wszystko. To tak nie jest, tu potrzeba ponad przeciętnego skilla i to o wiele. Sam tak myślałem i się srogo zdziwiłem :P. Dlatego myślę, że jak zagrasz na IONie coś to i też na czymś innym (np z RB1 perce, GoodWoodach czy perce z RB2) - prawda Adam ; )? Sprzęt nie gra :D

Spróbuj TTFAF zagrać na shitowym Explorerze, a na za(pipi)sitym LesPaulu - inna bajka. Tu jest tak samo, musi być - wystarczą umiejętności, które on MOŻE mieć, ale może NIE MIEĆ do tego sprzętu. <_<

Mówisz, że LP to inna bajka... perka to inna bajka od gitary. Zrozum, że jak ktoś nie umie zagrać Battery na normalnej perce, to tym bardziej na innej perce nie zrobi o tak z miejsca FC. Pojmij to. Sam teraz nie umiem grać takiego Everlonga czy tam Run To The Hills (żeby nie było przejść zawsze przejdę, ale nie umiem tam robić 5* i mam trudności czasem żeby zrobić na 4). Jak miałem perkę od RB1/2 myślałem, że na IONie to spoko zrobie, jak miałem IONa to też myślałem, że to na GWsach zrobię. To nie jest tak.

Bez sensu jest, żeby osoba, która nie gra na perce wypowiadała się na temat tego, że jak masz lepszą perkę to lepiej grasz. Wspominam znowu, perka i gitara to 2 różne rzeczy ;).

Odnośnik do komentarza

Perka od RB- gówniany bounce i pedał. ION/GW- porządny bounce, solidny i dokładny Roadie, a Destroyer to już w ogóle bajka. Jak ma to mi nie pomóc w lepszej grze?

oj kubek - po pierwsze Roadie to (pipi) :P - stock pedal z RB2/1 jest o wiele lepszy jak dla mnie, po drugie jasne, że pomaga, ale nie na tyle, żeby z średnio grającego drummera zrobić się kknyrasem - w tym rzecz. Ja rozumiem, że to może pomóc - i owszem pomaga, ale w tym rzecz, że niektórzy myślą, że jak będą mieli fajną perkę to już będą wrzucać filmiki na YT z samymi FC.

 

Keymaker:

pierwsza część zdania: (pipi) :potter: :potter:

druga część zdania: otóż to!

Odnośnik do komentarza

Teza, że jak się ma IONa to się od razu wszystko zagra jest dla mnie tak durnowata, że nawet jej nie podejmowałem. Pisałem tylko o realnych korzyściach i zaletach.

No i git. Każdy szczęśliwy :P.

 

A co do bounce'u to ION ma tak samo dobry/(pipi)owy jak set z RB2 (i może ten z RB1, nie wiem nie pamiętam). GoodWoodsy rąbią wszystko na łeb :)!

Odnośnik do komentarza

Napisałem już w innym miejsce - filmik, z którego beka jest większa niż z Adasiowych turniejów. Usuń to, bo to jest taka jakby kompromitacja i tracisz tylko rispekt na dzielni.

 

E tam, nic nie pobije Adaska, jak namiętnie lizał cipeczkę między własnymi palcami.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...