Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=O4kCulR0ms8 sorki za (pipi)ową jakość.(nie chciało mi się już bawić z ustawieniami, bo wyszło kijowe 4:3, a miało być 16:9 i to w 720p miałbyć obraz z aparatu, a z capture carda miał być SD) Qb3k - uprzedzam Twoje stwierdzenie - ssę xD Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Nie jest gejowskie, ale prawda- nawet ja to zagram :P Widzę, że masz taki sam sposób na to przejście niebieski-czerwony ze stopą co ja :D Czyli napier.dalać i wejdzie. Mi to nawet często wychodzi o dziwo.

 

PS. Ssiesz.

 

PS2. Pelipe wyrwie ci jajka za "St. Anger"

Edytowane przez qb3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, ale co by nie mówić wpada w ucho ten moment z "Fak yt oll, end noł rigrest, aj hit de lajts on dis dark setz" :D

 

Co do tego na Almost Easy, zauważyłem, że zawsze na koniec z(pipi)ałem jak grałem spokojnie i technicznie, ale postanowiłem zacząć napierdalać na pamięć i wchodzi 4/5x. :P

Odnośnik do komentarza

Nie zapomnijmy o oprawie graficznej czołówki korzystającej nieco ze sławnego "The Wall" Pink Floydów. Nie kochani! To nie jest ceglana ściana z taniego programu do edycji wideo! To zamysł artysty nawiązujący do największych legend rocka. Edycja tego klipu (chociaż nie może przejść mi to przez gardło szukając nazwy dla takiego arcydzieła) sposobem "ku.rwa- za krótkie, muszę wrzucić dwa razy w Windows Movie Maker, po co mają się nakładać, dam jeden po drugim z czarnym tłem pomiędzy" TO TEŻ WIZJONERSTWO NASZEGO MAGIKA! Muzyk, grafik komputerowy, mistrz gier konsolowych... Czym jeszcze zaskoczy nas tenże multiutalentowany człowiek?

Odnośnik do komentarza

Kubek - (pipi), masz jakiś kompleks czy co xD? btw. to było w Final Cut'cie robione :P. To raz, a dwa, że następny będzie o wiele ładniejszy, bo ten obrabiałem około 1:00 w nocy ;d. A co do powtarzania tej ścianki to dałem dwa razy gdyż fragment na wstępie c(pipi) by się urywał.

 

Red - co do jakości już powiedziałem, następny nakręce jakiś jutro i będzie o niebo ładniejszy, a co do pałeczek - to nie wiem jak trzymać ją w tej lewej ręce, by w prawej normalnie trzymam, a w lewej wiem, że jakoś krzywo, tylko jak sobie ustawie tak jak w prawej to już mi nie wygodnie jest. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...