Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jaka to melodia!

Featured Replies

Witam,

w sumie, pomyslałem, że to nie byłby taki zły pomysł, taka forumowa edycja JtM.

 

Proste, daje urywek bassu, gitary lub wokalu i użytkownicy muszą zgadnąć, trik na tym polega, że musimy to zanucić.. :)

 

Zabawa albo przejdzie albo wyjdę na idiotę, to moment prawdy!

 

Klip pierwszy: http://www.wrzuta.pl/audio/AjdmT7nFMV/jtm_-_ujecie_1wsze

 

Podpowiedź: Jest to fragment basu, piosenka ta była w GH3 oraz wystepuje w serii RB.

 

___

 

Tabela:

 

1 - s1ntex, Masorz, DeadFish

Edited by s1ntex

  • Replies 90
  • Views 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pojechałeś XDDDDDDD bum bydydy bum bydybydy bum bydy XDDDDDD co by OT nie bylo, nie mam zielonego pojecia co to jest xD ale i tak jest smiesznie xD

Myślałem, że się zapowietrzysz :E

Nie mam pojęcia, przed chwilą grałem 20 kawałków i nic nie przychodzi mi na myśl.

 

Strzelam Heart - Barracuda. Tam taki rytm był.

Edited by Fisiu

A to zmienia postać rzeczy, w RB nie grałem, a nie googlowałem. Tak po prostu mi to przyszło na myśl :P

 

Wybacz, że zapytam, ale czym "siebie" nagrywasz? Bo dźwięk jest... zaskakująco dobry.

Edited by Fisiu

Bumbydydydydy. Weź zagraj coś np. na praktis zwolnione na 90%, nagraj majkiem (przyłóż do głośnika, a co) i dopiero coś możemy pozgadywać :P

  • Author

No ludzie.. ;> Dodam, że jest to fragment bassu po solówce.

Taa na pewno każdemu pomogło. Jak mi wypiszesz które piosenki są w obu częściach to Ci od razu powiem, bo kojarzę ;p

  • Author

Ostatnia podpowiedż: Zespół, który wykonał ten kawałek, miał w Polsce koncert w przeciągu 2wóch ostanich lat. ;>

  • Author

Nie, zespół bardziej znany od RHCP. :)

Założę się o e-flaszkę, że jest to Iron Maiden- Number of the beast.

Nie mam pojęcia. ale song który z tego co wiem jest w GH3 i RB to Mississippi Queen

 

edit: nie twierdzę tego po bassie, ale po prostu po obecności tej piosenki :).

Edited by marcin0903

  • Author
Nie odnaleziono pliku.

Faktycznie, coś nie śmiga. Wrzucę później bo już wykasowałem z kompa i nie chce mi się teraz nagrywać ;p

to dajesz, co sie bedziesz (pipi)ic :)

To dajesz, myślałem że jak chcesz to zrobiłbyś to przy swojej odpowiedzi.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.