Skocz do zawartości

Bindowanie przyciskow Ankieta


manieq

Turniej w Łodzi 18.04.2009  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ma byc dozwolone bindowanie ppp i kkk pod jednym klawiszem dla padowców?? ( czyli defaultowe ustawienia )

    • TAK
      32
    • NIE
      8
  2. 2. Czy ma byc dozwolone bindowanie klawiszy tak samo dla padowców jak i dla AS'owców ?? ( ppp kkk pod jednym przyciskiem )

    • TAK
      24
    • NIE
      16


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Zagłosowałem na TAK w obu pytaniach. Bo jest mi obojętnie czy ktoś będzie miał zbindowane 3xP i 3xK. W Street Fighter IV to nie daje żadnej przewagi. No chyba że turniej dla ułomnych co mają problemy z odpalaniem ultra.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam jak mozna odpowiedziec tak dla pada a nie dla sticka? Ja tam wbijam w to. Tez uwazam ze jest to eliminowanie ludzkiego bledu, ale z drugiej strony na padzie inaczej grac ciezko w gre ktora wymaga 6 klawiszy a pad ma tylko 4 przyciski z przodu (jesli gra wymaga 4 lub mniej to mozna pada polozyc czesciowo na kolanie). Ale nie mozna "faworyzowac" jednych kosztem drugich. Albo 2x nie albo 2x tak. Bo niby czemu jedni powinni moc a inni nie?

 

Ja przyznam sie, ze zaglosowalem 2x tak.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

ee PIT jemu chodzio o to ze jak pozwolic jednym to wtedy nie ma sensu zabraniac drugim bo i tak na to samo wychodzi.

poza tym nic nie zbinduje chocby chciał:D

a nie ma 7 pod run, wiec moze tam walnac jakiegos binda na 720...

 

jak mozna miec problem z wcisnieciem 3 na raz a nie miec problemow na krzyzaku do owego ultrasa, jak ktos przezył ten krzyzak to tym bardzie 3 na raz przezyje rolft

swoja droga pad od X ze gorszy od duala nie zmienia faktu ze i tak lepszy od wiekszosci PC czy starszych konsol. przeciez ludzie go kupuja normalnie do grania na PC

ja głosuje na 2x0 bo temat z dupy po prawdzie na dłuzsza mete wali mnie to co bedzie robił koles obok mnie grajacy ale wkurza sama proba legalizowanie tego i downienia sie nad tym ze moze to i fer.

 

BTW rage mode ABCD na padzie odpalałem z 2 buttonow i 2 triggerow i jakos było

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...