Skocz do zawartości

Virtua Fighter 4 Evo REZUREKSZYN


Rekomendowane odpowiedzi

Siem!

 

Graczy chętnych nie mających PS3 tylko PS2 zapraszam na sparringi w tą prze ch ujową bitkę.

 

Najlepiej z Wrocławia i okolic.

 

Gram Wolfem poza tym Lei Fei,Shun,Lau itp

 

Kumpel gra głównie Wolfem, Jeffrym,Sarah ma też jakieś tam pojęcie o Kage,Gohu,Vanessie.

 

Jest nas dwóch ,a fajnie by było jakby ktoś jeszcze dołączył(bez skojarzeń).

 

Pozdro!

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
WTF Pun, co sie stało, ze taki come back do VF4 zaliczyłeś? :D .

 

Pod pozorną przykrywką ''niby nieciekawej'' bitki odkryłem z czasem bardzo ciekawe,wymagające,zbalansowane i rozbudowane mordobicie.

 

 

Co do tematu założonego przeze mnie 2 tygodnie temu widzę zerowy odzew ale sporo wyświetleń.

 

Ludzie-NIE TYLKO tekken jest fajny są od niego gry lepsze.

 

No ale wiem większość woli ponaciskać sobie w bardziej efektowną,kolorową z rozbłyskami gierkę bo dużo-oczywiście stosunkowo osób w to gra,a praktycznie żadnej sceny tk nie ma(scena halo, cs, pes dla porównania).Nieważne,że gra jest z masą bugów,niepewnym systemem detekcji kolizji,randomowych sidestepów,zerowym balansem postaci itd czyli rozbija sens jakiejkolwiek sensownej potyczki z prawdziwego zdarzenia między dwoma graczami.Tyle o tekkenie(nie to ,żebym go nie lubiał-zawsze popykać można)

 

PS

Do wszystkich pochowanych w pokojach cichociemnonieśmiałych virtuowców(nawet tych z wirtualnym skillem):

 

TURNIEJE W VF4EVO POWINNY W POLSCE WYSTARTOWAĆ JESZCZE W TYM ROKU.

 

 

@Aramis jak coś to przez gg możemy się na spara umówić:D Ofkoz tylko w vf4evo.

 

Mam taki głód na tą gierkę,że planuję sobie na dniach kupić ps2(po rocznej przerwie)-wszystko po to aby mieć ją przy sobie ,a nie latać do kumpla i od czasu do czasu pożyczyć konsolkę:D:D:D

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, żeby ludzie grali w starsze odsłony bitek, których sequele okazywały się zwyczajnie lepsze. No chyba, że jedynie w starsze części da się popykać online, ale i tu masz zonka, VF5 jest 'lepszy' i ma online. :D Poza tym, chcesz kupić PS2, przy odrobinie szczęścia (unikaj czarnych kotów i łap się za guzik jak zobaczysz kominiarza) znajdziesz X360 w podobnej cenie.

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Punisher, ale w VF5 są instant throwy wchodzące w blokującą postać w jedną klatke - tylko jako kara mają 12;p.

 

No to widzę,że w 4ce 8 klatkowe rzuty są ok :o

Chcesz mi powiedzieć,że w 5tce są 1-klatkowe rzuty?!

Czytałem gdzieś w jakiejś recenzji,że olbrzymim plusem w porównaniu do 4ki było zwolnienie prędkości rzutów z 8 na 12.

To w końcu o co chodzi z tymi instant throwami?A zwykły throw ile trwa?

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza

Jeżeli postać blokuje, a my robimy na nia rzut to łapanie wchodzi natychmiast, bez jakiejkolwiek animacji - rzut ma 12 klatek tylko wtedy gdy uzywamy tego jako kare, bądź gdy oponent nie blokuje tylko atakuje (bo teraz rzut i zwykły atak w kilku klatkach tolerancji mogą się clashować - tzn jedna postac robi rzut, druga puncha i jak sie trafią w tą tolerancje to charaktery się odpychają od siebie i są chyba na równowadze) :) .

 

Zresztą masz tutaj -

(0:35 - normalny 12 klatkowy throw, 0:52 - instant throw bez animacji w blokującą postać).
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jeżeli postać blokuje, a my robimy na nia rzut to łapanie wchodzi natychmiast, bez jakiejkolwiek animacji - rzut ma 12 klatek tylko wtedy gdy uzywamy tego jako kare, bądź gdy oponent nie blokuje tylko atakuje (bo teraz rzut i zwykły atak w kilku klatkach tolerancji mogą się clashować - tzn jedna postac robi rzut, druga puncha i jak sie trafią w tą tolerancje to charaktery się odpychają od siebie i są chyba na równowadze) :) .

 

Zresztą masz tutaj -

(0:35 - normalny 12 klatkowy throw, 0:52 - instant throw bez animacji w blokującą postać).

To jest Virtua Fighter 5R? Skąd tam mają menu podobne do tego z practice (Dojo)?? Przecież 5R nie wyszła na konsole. W automacie da sie takie rzeczy włączyć??

Edytowane przez janix
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dobra temat nieważny kumpel wyjechał na stałe nikt nie chce pograć ja z tępym cpu nie chcę już pocić pada. Poza tym gra ma już swoje lata i jest nowsza część ,a więc pozostała tylko zabawa w tekkena w tym kraju''raz ty mnie wybijesz,a raz ja ciebie''.

 

Wracam do World Heroes 2 Jet(Dragon rulez).

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Parę lat już w sumie nie grałem, ale chętnie bym se pograł w Evo. Odłożyłem tę bitkę przez brak żywych kompanów do wspólnej gry :/, a na wszystkie inne bijatyki leję nawet nie ciepłym moczem, bo by im za dobrze było, szczególnie na tekkena. Czesem rekreacyjnie włączę coś 2D, ewentualnie jakiś FN (demo) z kumplami.

 

Grałem głównie Kage i też sporo Akirą :D + trochę Lei Fei, Vanessa, Wolf.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Eh...wspaniała produkcja. Łezka mi się w oku kręci, jak sobie o tym kulcie przypomnę. Szczególnie Quest był za(pipi)isty (te podróże po salonach Segi rozwalały). Też za bardzo nie miałem z kim w to grać, bo kumple (pomimo chęci) to za dobrzy nie byli. Do dzisiaj posiadam i pielęgnuję oryginał tej kozackiej gierki.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...