Skocz do zawartości

Mapy do GoWa


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej chyba sie nie zrozumielismy xDD mi nie chodzi o mapy z gears of war 2, tylko z pierwszej części tej wspaniałej gry xD w temacie nie ma liczby 2 ^_^ tak więc ponawiam pytanie i zaznaczam, ze chodzi mi o pierwszą część gears of war. :wkurzony: hehe. niektore osoby moze sie zdziwią ze gram jeszcze w jedynkę, a niektore nie. tam ciagle gra masa ludzi i jest z kim grac, naprawde. ;)

Odnośnik do komentarza

Linka Ci nie dam ale powiem jak można to zrobić.

Najpierw stronka http://secretsline.net/, zaloguj się wykup VPN na jeden dzień. VPN wykupujesz wysyłając sms, koszt to koło 9 zl. Po wysłaniu sms masz 2 dolary na koncie, wtedy możesz wykupić. Pamiętaj aby VPN wykupić na taki kraj na jaki masz założone konto na LIVE!!!.

Nastepnie ściągasz program, potem kopiujesz pliki konfiguracyjne i działą.

Zreszta na stronie jest napisane co i jak trzeba zrobić.

I najważniejsze, pamiętaj aby te połączenie udostępnić !!!

Tes sposób jest autorstwa KenjiiPL, ja z niego korzystałem w sobote, i moge zapewnić że jak wszystko zrobicie poprawnie, będzie działać. Ja ściągłem mapki do COD 5.

Odnośnik do komentarza
Linka Ci nie dam ale powiem jak można to zrobić.

Najpierw stronka http://secretsline.net/, zaloguj się wykup VPN na jeden dzień. VPN wykupujesz wysyłając sms, koszt to koło 9 zl. Po wysłaniu sms masz 2 dolary na koncie, wtedy możesz wykupić. Pamiętaj aby VPN wykupić na taki kraj na jaki masz założone konto na LIVE!!!.

Nastepnie ściągasz program, potem kopiujesz pliki konfiguracyjne i działą.

Zreszta na stronie jest napisane co i jak trzeba zrobić.

I najważniejsze, pamiętaj aby te połączenie udostępnić !!!

Tes sposób jest autorstwa KenjiiPL, ja z niego korzystałem w sobote, i moge zapewnić że jak wszystko zrobicie poprawnie, będzie działać. Ja ściągłem mapki do COD 5.

ale mozna tez ominąć za darmo. tak slyszalem

Odnośnik do komentarza

powiem tak zrobiłem wszystko jak oni tam napisali ale moje IP dalej jest w polsce...;/.Dodatkowo konsola wogole sie nie chce polaczyc z internetem z siecia jeszcze sie laczy.Kurde we wszystkich tutorialach jest napiasne o tworzeniu nowego polaczenia oni nic o tym nie napisali niby mi sie polaczylo ale adres IP dalej polski.Nie wiem o co chodzi wogole....;].

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
ja nie wytrzymałem i pobrałem parę dni temu : P

ile będzie kosztował całe All Fronts Collection ?

 

Gears of War 2: All Fronts Collection trafi do sprzedaży 28 lipca w cenie 20 dolarów, 15 funtów lub 20 euro (swoją drogą – ciekawy przelicznik…). W końcu Polacy będą mogli cieszyć się dodatkami do Gears of War 2 bez kombinowania z VPNami i innymi obejściami blokady regionalnej.

 

http://xbox360gamer.pl/2009/05/07/gears-of...onts-collection

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...